חיפוש
פיסול פנים

עם חלוף השנים, הקמטים מתחילים להצטבר על הפנים, העור מתחיל להתדלדל, וקווי מתאר הפנים מאבדים מצורתם. עקב זאת גברים ונשים רבים מחפשים דרכים להחזרת המראה הצעיר לעור ללא ניתוח. הפיתרון? פיסול פנים.

פיסול פנים
פיסול פנים
פיסול פנים
פיסול פנים
מה תרצי לפסל בפנים שלך? השאירי פרטים ונחזור אלייך עוד היום

  נא להזין מספר טלפון תקין

  מהו פיסול פנים?

  פיסול פנים זוהי בעצם הדרך לביצוע מתיחת פנים ללא ניתוח, אשר מטרתה היא לעצב ולפסל את הפנים ללא התערבות של סכין המנתחים. עם השנים, הפנים מאבדות מנפחן, העור נהיה רפוי, ואנו מאבדים את צורת הפנים שלנו. מטרתו של פיסול הפנים היא להצעיר את העור, להחזיר את נפחו, ולהשיב את הלחי אל המקום המתאים לה.

  למי מתאים פיסול פנים?

  הטיפול מתאים לנשים וגברים שרוצים להחזיר את המראה הצעיר לפניהם ללא התערבות ניתוחית.

  שיטות לביצוע פיסול פנים

  טיפולי פיסולי פנים נעשים בשלושה טכניקות עיקריות ולרוב משילוב של שתיהן: חומרי מילוי, שימוש בחוטים, והמסת שומן.

  שימוש בחומרי מילוי לפיסול פנים

  בתהליך זה, מנתח פלסטי המתמחה בתחום יבצע הזרקות בנקודות שונות בפנים ויחדיר חומרי מילוי שיאפשרו לעצב מחדש את מבנה הפנים. חומרי המילוי משולבים ברקמות הפנים עד לעיצוב תווי הפנים הרצויים כפי שסוכם בשלב ההערכה והאבחון. ישנם כמה חומרי מילוי בהם נעשה לרוב שימוש. 

  1. פיסול פנים בחומצה היאלורונית

  חומצה היאלורונית מצויה ברקמות החיבור בגופנו ואחראית לעידוד ייצור קולגן ושימור הלחות ברקמות החיבור. כיום, מאפשר לנו המדע המודרני לסנתז חומצה היאלורונית במעבדה.

  התוצר הוא נוזל צמיגי הניתן להזרקה המכניס חיות אל עור הפנים ורקמות השומן והשרירים שתחתיו. בפיסול פנים, נעשה שימוש בחומצה היאלורונית סמיכה במיוחד שניתן לעצב בידיים.

  החומר ממלא חלקים שקועים בפנים. עם הזמן, תיספג החומצה ההיאלורונית בגוף, אך אפקט עידוד הקולגן העוצמתי שלה יצמיח עד השלב הזה רקמות טבעיות חדשות שימלאו את מקומה.

  2. הזרקת שומן עצמי

  שיטה נפוצה ופופולרית עקב היעילות הכפולה שלה. המשמעות של הזרקת שומן עצמי היא שאיבה של עודפי שומן מהגוף באזורים מועדפים, כדוגמת יריכיים ובטן. לאחר השאיבה, יזריק הרופא את השומן אל הפנים. לאר מכן יעבור השומן טיפול העשרה המאפשר לתאי השומן המוזרקים להיטמע בצורה יעילה יותר ברקמה החדשה. כך נוצר מראה טבעי יותר ללא תופעות לוואי.

  3. בוטוקס לפיסול פנים

  החומר המפורסם מכולם שהפך כמעט למילה נרדפת להחלקת קמטים הוא בוטוקס. השימוש במינון מיקרוסקופי של הרעלן, גורם לשיתוק בשרירי הפנים ומחליק קמטים שנוצר עקב מאמץ שרירים אלה. 

  טיפ היועצת

  חשוב שנזכור – טיפולי פיסול פנים הם יעילים למדי, אבל הם לא מספקים את מלוא האפקט שיספק ניתוח למתיחת פנים. היתרון העיקרי, אמנם, הוא שניתן לבצע אותם עם הופעת סימני הזדקנות העור. הוא יספק מענה מידי ותמיד יהיה ניתן לחדש אותו. לא תמיד הוא יספק לך את מלוא התוצאות הרצויות. עם זאת הוא בהחלט יכול לדחות את ניתוח מתיחת הפנים בשנים רבות. 

  פיסול פנים בחוטי סילואט

  זוהי אחת הטכניקות החדשניות ביותר הקיימות כיום בתחום הרפואה האסתטית. מה שפעם היה אפשרי רק באמצעות ניתוח, ניתן היום להשיג באמצעות החוטים הייחודיים האלה. החוטים עשויים מחומר טבעי (חומצה לקטית) ונשזרים בעור בתבניות שונות.

  שזירת החוטים יוצרת אפקט מתיח ומושכת את העור אחורה. עם הזמן, נספגים החוטים בעור. כך, מספקים אפקט מתיחה נוסף על ידי עידוד ייצור קולגן ואלסטין. את מקומו של החוט תתפוס רקמת חיבור טבעית חדשה שתמתח את האזור ותשמור עליו נוקשה ויציב.

  הטיפול יעיל במיוחד להרמת קו לסת ולחי. הרופא המטפל יעריך את מצב הפנים ויחליט האם להסתפק בטיפול בחומרי מילוי, או להוסיף את הטיפול בחוטים לתמיכה עוצמתית נוספת.

  המסת שומן

  לעתים כאשר קיימים אזורים מלאים מידי – כדוגמת סנטר כפול ימליץ לך הרופא המטפל לשלב המסת שומן. זאת בכדי לשדרג את טיפול המתיחה. הטיפול נעשה באמצעות הזרקת חומרים להמסת שומן. 

  מחיר פיסול פנים – כמה זה עולה?

  מחיר פיסול פנים מלא בחומרי מילוי משתנה ונע בטווח של 3,500-15,500 ש“ח, בהתאם לאזור ההזרקה המבוקש.

  בעוד שהזרקת בוטוקס בודדת לאזור הסנטר והלסת תעלה בין 800-2500 ₪, חומצה היאלורונית תתחיל ב-1,000 ₪ ויכולה גם לעבור את ה-3,000. הטיפול היקר ביותר יהיה בהזרקת שומן עצמי וינוע בין 3,500-20,000, ככל שנזדקק ליותר שאיבה ולטיפול בתאי גזע, כך המחיר עולה. 

  ההכנות לטיפול

  • אין להשתמש תרופות או תוספים טבעיים שמשפיעים על קרישת הדם כדי למנוע סיבוכים. תרופות ותוספים אלו יכולים למנות בין השאר: קומדין, אספירין, טבליות שום או ג’ינג’ר, גינקו בילובה, אומגה 3 ועוד. כדי ללכת על בטוח, חשוב שנפרט לרופא המטפל את כל התוספים לפני הטיפול.
  • במידה ומרגישים לא טוב, אפילו הצטננות או שפעת קלה, עדיף לדחות את הטיפול.
  • אין להשתמש באיפור ביום הטיפול.

  טיפולים מקדימים

  סביר להניח שנגיע לטיפול כשהעור יבש, תשוש ועם מאגרי אלסטין וקולגן מדולדלים מאוד. במקרה כזה, העור שלנו עשוי לספוג את כל חומרי ההזנה שנזריק אל תוכו במהירות, מה שיפגע ביעילות הטיפול.

  לכן, כדי ליהנות מתוצאות אופטימליות, ימליץ לנו הרופא על טיפולי פנים מקדימים שיספקו הזנה, לחות והעשרה לעור ויכינו אותך לטיפול. 

  טיפ היועצת

  כדי לתת לרופא אומדן נכון של המראה הצעיר שלך ולאפשר לו לתכנן את התוצאות הרצויות בצורה מדויקת יותר, מומלץ להגיע אל הפגישה הראשונית עם תמונות ישנות שלך. תמונה מלפני 10-15 שנה תספק לרופא פרספקטיבה אודות מראה הפנים הצעיר שלך. 

  לייעוץ ראשוני עם רופא מומלץ השאירו פרטים:

   נא להזין מספר טלפון תקין

   הגענו סוף סוף ליום שחיכינו לו! עם כל ההתרגשות, טבעי לגמרי שיעלו גם לא מעט חששות ודאגות. אחרי הכול, הולכים להיערך שינויים במראה הפנים שלנו. חשוב שנשתף את הרופא המטפל בכל התחושות ונקבל אוזן קשבת ומענה ראוי. ככל שנגיע בתחושה נינוחה יותר לטיפול, כך החוויה תהיה טובה יותר. 

   תהליך פיסול פנים לפי שיטה

   תהליך הזרקת שומן עצמי לפיסול פנים

   לאחר מתן הרדמה מקומית, יבצע הרופא חתך זעיר באזור השאיבה ויחדיר צינורית ייעודית. הרופא יישאב את השומן בזהירות- על מנת להפחית פגיעה ברקמות. לאחר מכן, יילקח השומן שנשאב ויעבור טיפול בצנטריפוגה.

   הכוח הסיבובי מפריד את רקמת השומן הבריאה מפיסות רקמה שדבקו בה כמו דם, רקמות חיבור או תאי שומן פגומים. בסופו של דבר, תישאר מסת שומן נקיה שתשמש להזרקה. כעת יבצע הרופא מספר הזרקות בנקודות רבות בפנים בכמות מוקפדת וזהירה על מנת לקבל את האפקט הרצוי ולהשיב שומן לנקודות השקועות הדורשות מילוי. 

   תהליך המסת שומן

   לעתים יידרש לצד מילוי הנפח גם הסרה של נפח. הזרקת חומר להמסת שומן כמו ליפוליזיס, תסייע לצמצם סנטר כפול ולהפחית נפח מיותר בפנים. השלב המקדים הזה יסייע לעשות שימוש חכם ויעיל יותר בחומרי המילוי במידת הצורך.

   הזרקת חומרי מילוי לפיסול פנים

   רוב המטפלים המקצועיים יבצעו את טיפול ההזרקה והפיסול בטכניקה המכונה “שיטת השכבות”. כלומר, כל רקמה בפנים מקבלת התייחסות נפרדת ולרוב ייעשה שילוב בין כמה סוגי חומרים כדי ליצור טקסטורת פנים מורכבת ומדויקת לצרכים שלך.

   כך למשל, אל שקעים גדולים, כמו הלחיים, תוחדר חומצה היאלורונית סמיכה במיוחד שתשמש כבסיס יציב להמשך הטיפול, ואילו לרקמת השריר ייעשה שימוש בבוטוקס.

   באזורים הקרובים יותר לעור ולרקמת השומן, הרופא ייעשה שימוש בחומצה היאלורונית דלילה ורכה יותר, או בשומן ששאב, וכך הלאה.

   באמצעות התייחסות נפרדת לכל שכבה בפנים, ניתן להגיע לתוצאה מדויקת ובעלת מראה טבעי יותר.

   תהליך מתיחה בחוטים לפיסול פנים

   אחרי שבוצעה הזרקת חומרי המילוי והתקבל אפקט הגברת הנפח הרצוי והמדויק לתוכנית, ניתן לשלב אפקט מתיחה נוסף שירים את חלקי הפנים הנפולים.

   באמצעות מחט דקיקה, נשזרים חוטי הסילואט הדקיקים בפנים ומבוצעת מתיחה והרמה של חלקי הפנים השקועים.

   החוטים יישארו בפנים וייספגו עם הזמן בעור, כשהם משאירים אחריהם רקמת חיבור חדשה ויעודדו ייצור קולגן ואלסטין. הטיפול אינו כרוך בכאב.

   טיפ היועצת

   הגורם המרתיע העיקרי בטיפולים מהסוג הזה, הוא השימוש במחטים. למרות שמדובר במחט דקה במיוחד, הטיפול עדיין כרוך לעתים בכאב ולרגישים מאיתנו, זה עשוי להיות מאוד לא נעים. לעתים החדרת המחט גורמת לנפיחות ושטפי דם שמאריכים את תקופת ההחלמה. כדי להימנע מהתופעות האלה, שווה לבחון עם הקליניקה שבחרת בה האם יש אפשרות לעשות שימוש בקנולה. 

   הקנולה היא צינורית גמישה וארוכה. בזכות צורתה מאפשרת פיזור אחיד יותר של חומר המילוי. העבודה איתה מאפשרת עבודה יסודית וגמישה ולכן גם מדויקת יותר. הגמישות של הקנולה מאפשרת להזריק גם חומרי מילוי סמיכים במיוחד בקלות דרך צינורית דקה במיוחד.

   בנוסף, הקנולה דקיקה וגמישה, ולכן, אינה פוגעת בכלי דם. כך שהדימום פוחת כמעט לאפס. 

   לייעוץ ראשוני עם רופא מומלץ השאירו פרטים:

    נא להזין מספר טלפון תקין

    החלמה ותחזוקה

    רוב טיפולי פיסול הפנים יארכו עד שעה מקסימום ומיד לאחריהם ניתן לחזור לשגרה. אין כל צורך במנוחה בקליניקה או בזמן התאוששות.

    היתרון המשמעותי הוא שניתן לבחון את התוצאות מיד לאחר ההזרקה ולהחליט בזמן אמת האם נדרש טיפול נוסף כדי להגיע לתוצאה האופטימלית. 

    ב-24 השעות שלאחר הטיפול, אין לבצע פעילות גופנית אלא יש לאפשר לגוף לנוח. ניתן לחזור לעבודה, אבל כדאי שניקח דברים באיזי וניכנס חזרה לשגרה בהדרגה. 

    חשוב שנזכור, אפקט הטיפול לא נשאר לנצח. עם השנים, מאגרי הקולגן והאלסטין בעור ידלדלו שוב. זה פשוט חלק מתהליך ההזדקנות הטבעי. כדי לשמר תוצאות, מומלץ לעשות טיפולי תחזוקה אחת לשנה. 

    מהן תופעות הלוואי?

    תופעות הלוואי לאחר הטיפול הן מינימליות. לרוב, הן יתאפיינו בתחושת אי נוחות ועקצוצים בפנים. במקרים אחרים, עשויים להיות סימנים כחולים ושטפי דם באזור. השימוש בקנולה, כאמור, ממזער את תופעות הלוואי למינימום.

    לייעוץ ראשוני עם רופא מומלץ השאירו פרטים:

     נא להזין מספר טלפון תקין

     האם קיימים סיכונים בפיסול פנים?

     הטיפול הואמאוד בטוח וככל שהוא ייעשה על ידי מומחה, כך הסיכונים פוחתים. לעתים רחוקות עשויות להופיע בצקות שיגרמו למראה פנים א-סימטרי, אך לרוב גם אלו יחלפו תוך 48 שעות. עם ישנה נפיחות קיצונית או דימום שאינו נפסק תוך מספר ימים, יש לפנות באופן מידי למיון ולעדכן את הרופא המטפל.

     תוצאות ארוכות טווח

     תוך תקופה של עד שבועיים, נוכל לראות את תוצאת הטיפול הסופית.

     מראה הפנים הנפול והזעוף יתחלף במראה מתוח, צעיר ורענן יותר. התוצאות אמנם ישפיעו על המראה למשך שנים, אבל תמיד כדאי לבצע מדי פעם טיפולי תחזוקה.

     ניתן להשתמש בקרמים המועשרים בחומצה היאלורונית, או אחת לשנה-שנתיים להיעזר בהזרקה נוספת. 

     טווח מחירים

     חומר המילוי משפיע על המחיר

     בעוד שהזרקת בוטוקס בודדת לאזור הסנטר והלסת תעלה בין 800-2500 ₪, חומצה היאלורונית תתחיל ב-1,000 ₪ ויכולה גם לעבור את ה-3,000. הטיפול היקר ביותר יהיה בהזרקת שומן עצמי. כאן ניפרד מסכום מכובד של 3,500 ועד אפילו 20,000 ₪ לטיפול. ככל שנזדקק ליותר שאיבה ולטיפול בתאי גזע, כך המחיר עולה. 

     תמונות לפני ואחרי של פיסול פנים

     מתיחת פנים ללא ניתוח 1 לפני
     מתיחת פנים ללא ניתוח 2 אחרי
     מילוי מריונט ועיצוב סנטר לפני לפני
     מילוי מריונט ועיצוב סנטר אחרי אחרי
     מילוי המריונט ועיצוב הסנטר
     עיצוב קו הלסת לפני לפני
     עיצוב קו הלסת אחרי אחרי
     עיצוב קו הלסת
      1 לפני
      2 אחרי
     עיצוב עצמות לחיים לפני לפני
     עיצוב עצמות לחיים אחרי אחרי
     עיצוב עצמות לחיים בחומצה היאלורונית
     עיצוב סנטר לפני לפני
     עיצוב סנטר אחרי אחרי
     עיצוב סנטר
     פיסול פנים 1 לפני
     פיסול פנים 2 אחרי
     פיסול פנים בשני מפגשים
     פיסול פנים לגבר לפני לפני
     פיסול פנים לגבר אחרי אחרי
     פיסול פנים לגבר
     פיסול סנטר וקו לסת לפני לפני
     פיסול סנטר וקו לסת אחרי אחרי
     פיסול סנטר וקו לסת
     פיסול קו לסת לפני לפני
     פיסול קו לסת אחרי אחרי
     פיסול קו לסת בחומצה היאלורונית
     הצג את כל התמונות

     רופאים מומלצים לפיסול פנים

     הרופאים המוצעים להליך זה נבחרו בקפדנות על פי סטנדרטים גבוהים המאפשרים לך לסמוך על הרופא.

     רופא מומלץ לפיסול פנים ד
     ניתוחים פלסטיים, טיפולים אסתטיים
     הנחושת 3, תל אביב
     1 לפרטים
     רופא מומלץ לפיסול פנים ד
     טיפולים אסתטיים
     הברזל 11, תל אביב
     2 לפרטים
     רופא מומלץ לפיסול פנים ד
     טיפולים אסתטיים
     שדרות בן גוריון 2, נתניה
     3 לפרטים
     לכל הרופאים
     התמונה שהעלית גדולה מדי
     חיפוש רופאים
     נסו איות שונה, לא נמצאו תוצאות עבור החיפוש
     נסו איות שונה, לא נמצאו תוצאות עבור החיפוש
     הודעה נשלחה בהצלחה
     פנייתך נשלחה בהצלחה