חיפוש
השתלת שיער בטורקיה

ניתוח השתלת שיער בטורקיה – זהירות

אם הגעת לכאן סימן שאתה מתעניין בהשתלת שיער בטורקיה, ישנם מספר מומחים בעלי שם עולמי לטיפולי השתלת שיער בטורקיה ורובם (בעלי הדירוג הגבוה ביותר מופיעים בתחתית המדריך).

יחד עם זאת בשנים האחרונות קמו המון מרפאות בטורקיה המציעות שירותי השתלת שיער ובמקרים רבים במחירים נמוכים מדי, הרופאים המעורבים לא צברו מספיק ניסיון, חלקם עבדו כמה חודשים אצל רופא כזה או אחר, חשוב להבין שישנם סיכונים ומצבים שבהם ההזדמנות להשתלת שיער הופכת להיות מצב בלתי הפיך.

איך לבחור נכון רופא בטורקיה להשתלת שיער? מיהו הרופא המומלץ ביותר להשתלת שיער בטורקיה? כמה זה עולה? כל התשובות בהמשך.

לייעוץ ראשוני והתאמת הרופא להשתלת שיער בטורקיה השאר פרטים:

  נא להזין מספר טלפון תקין
  השתלת שיער הינה טיפול יעיל הנותן מענה במצבים של התקרחות – מלאה או חלקית – אצל גברים ונשים. מדובר בטיפול פופולרי ביותר הצובר תאוצה בשנים האחרונות, וכתוצאה מהביקוש הגדל ישנן מדינות רבות שמציעות את הטיפול המתקדם.

  למה השתלת שיער בטורקיה?

  בשנים האחרונות הפכה טורקיה למעצמה של טיפולים רפואיים, בדגש על האסתטיקה רפואית בטורקיה, המושכת אליה תיירות מרפא מכל העולם. ממשלת טורקיה מעודדת את פריחת הענף, מפתחת בתי חולים ייעודיים ומחוקקת חוקים שמקלים על משקיעים זרים להשקיע בתחום. כך המחירים הזולים וזמינות הטיפולים הפכו את טורקיה למובילה עולמית בתחום הרפואה הפרטית, עם שפע של טיפולים נגישים כמעט לכל אחד, כאשר טיפול הדגל שהחל את התנופה הטורקית בתיירות מרפא הוא השתלת שיער בטורקיה.

  לייעוץ ראשוני והתאמת הרופא להשתלת שיער בטורקיה השאר פרטים:

   נא להזין מספר טלפון תקין

   למי מיועדת השתלת שיער בטורקיה?

   כ-80% מהגברים ו-50% מהנשים מעל גיל 45 יסבלו מדילול שיער והתקרחות, כתוצאה מסיבות גנטיות, הורמונליות, נפשיות, התנהגותיות, תרופתיות או בשל מחלות רקע. רבים מהם מבקשים להחזיר לעצמם שיער שופע ומלא, במחיר שווה לכל נפש, ולכן מעדיפים לעבור השתלת שיער בטורקיה. אין ספק כי המחיר הינו שיקול מכריע בהעדפת אנשים לעבור השתלת שיער בטורקיה ולא בישראל.

   השיטות הנפוצות להשתלת שיער בטורקיה

   ישנן מספר טכניקות של השתלת שיער, אבל כל טיפול חייב תנאי הכרחי של אזור תרומה גדול ואיכותי מספיק. ללא אזור עשיר שממנו ניתן לקחת זקיקי שיער לצורך השתלתם במקום אחר – המראה שיתקבל לא יהיה מספק. לכן חשוב מאד לבצע את התהליך רק לאחר אבחון מוקפד וייעוץ רפואי המאשר את פוטנציאל ההצלחה של התהליך. בנוסף חשוב להבין כי כל זקיק שיער יכול להצמיח מספר שערות, כלומר קצירה של מספר זקיקים תספק כמות משולשת או מרובעת של מספר שערות. ישנן 3 גישות נפוצות להשתלת שיער בטורקיה:

   • השתלת שיער FUE (Follicular Unit Extraction) – שיטה זו מבוצעת בשלושה שלבים. תחילה מבצעים נקבים זעירים שלתוכם יושתל השיער, לאחר מכן מוציאים באמצעות מחט דקיקה זקיקי שיער מהאזור התורם (בדרך כלל הקרקפת האחורית), המכילים את החומר הגנטי של השערה הבריאה והעמידה. הזקיקים נשטפים בתמיסת חיטוי ולאחר מכן מושתלים בנקבים בקרקפת בצפיפות ובעומק שתוכננו ע"י הרופא לקבלת תוצאה מיטבית. במידה ולפציינט אין מספיק זקיקים באזור התורם שנמצא בצד האחורי של הראש, יילקחו זקיקים מאזורים תורמים אחרים כמו אזור הזקן ובית החזה (במידה ולא עבר הסרת שיער בלייזר) להשלמת השתלת השיער על הראש.השתלת
   • שיער מיקרו FUE (Micro Follicular Unit Extraction) – זוהי בעצם גישה משודרגת של FUE, והיא נקראת FUE ספיר. במסגרת השיטה מתבצע שלב פתיחת הערוצים (תעלות) באמצעות להבים מיוחדים העשויים מאבן חן יקרה בשם ספיר, המחליפים את להבי הפלדה בהם נעשה שימוש בעבר. השימוש בלהבי ספיר נועד למזער את היווצרות הגלדים ולהאיץ את תהליך ההתאוששות באמצעות פתיחת ערוצי מיקרו קטנים יותר באזור המיועד להשתלה. בשיטה זו ניתן להשתיל כ-4,000 זקיקים במפגש אחד שאורך כ-6 שעות. לעתים יש צורך בגילוח השיער לחלוטין כדי לאפשר את הוצאת כמות הזקיקים הגדולה.
   • השתלת שיער DHI – בטכניקה זו הזקיקים מוצאים מהאזור התורם ולאחר שטיפה בתמיסת חיטוי הם מוכנסים באמצעות עט הזרקה אל הקרקפת, ללא צורך בחריצת תעלות.

   השתלת שיער בטורקיה – איך זה עובד?

   בשל הביקוש הגדל והולך לטיפולי השתלת שיער בטורקיה, קמו בישראל חברות רבות שמציעות דיל שלם הכולל טיפול השתלת שיער בטורקיה מקצה לקצה – החל משלב הייעוץ ועד המעקב כאן בחזרה בישראל. התהליך כולל:

   • ייעוץ – שיחת ייעוץ ראשונית בחברה וסקירת האופציות הקיימות בפני המטופל. ישנן חברות שמציעות מסלול אישי שבמסגרתו המטופל נוסע לבד לטיפול ההשתלה, או מסלול קבוצתי במסגרת קבוצה של מטופלים שנוסעת יחד לטיפול.
   • אבחון – בדיקת השיער וסקירה של גישות הטיפול האפשריות, כאשר ישנן מספר גישות נפוצות להשתלת שיער בטורקיה (כמפורט לעיל).
   • סידורים – ארגון הטיסה וסידורים ביורוקרטיים הכוללים בחירת מועד הטיסה, הזמנת הטיסות והמלון וטיפול בטפסים הנדרשים מול המרכזים הרפואיים בטורקיה.
   • טיסה – חלק מהחברות מטפלות רק בארגון המפגש הרפואי אבל חלקן מעניקות שירות מקצה לקצה הכולל הכל, לרבות העברות למלון וליווי עם מדריך ישראלי בטורקיה שצמוד למטופל במהלך השהות שם.
   • השתלת שיער – בשלה הזה מגיעים למרכז הרפואי לצורך השתלת שיער בטורקיה, בקבוצה או באופן פרטני בהתאם לחבילה שנבחרה
   • מעקב – ישנם מרכזים בטורקיה שנוהגים לבצע מעקב ביקורת יום לאחר ההשתלה וחלקם אף מבצעים שטיפת הראש ביום הזה. לעומת זאת בחלק מהמקומות ממתינים כ-3 ימים לפני הביקורת לאחר הטיפול.
   • החלמה – מרבית הדילים להשתלת שיער בטורקיה כוללים גם שהות של שבוע במדינה לצורך מעקב וביקורת. ניתן כמובן לנצל את הזמן הזה לטיולים וקניות, ולהגיע למרכז הרפואי להשתלת שיער במועדים הנדרשים לצורך ביקורת.
   • חזרה – כחודש לאחר החזרה לישראל מתבצעת ביקורת במרכז רפואי ישראלי לצורך מעקב אחר צמיחת השיער.

   השתלת שיער בטורקיה – מי מוסמך להשתיל שיער?

   בישראל מורשים בביצוע השתלת שיער רופאים בלבד, אשר עברו הכשרה ייעודית והתחום כולו מפוקח ע"י משרד הבריאות. בטורקיה מספיקים לימודי תעודה כדי לבצע השתלת שיער בטורקיה, עם זאת בשל הביקוש הגדול מרבית המטפלים מיומנים בביצוע השתלת השיער, והמרפאות מצוידות בציוד חדיש. יש לוודא כי המרפאה והמטפל שבחרתם אכן מקצועיים ובעלי ניסיון רב, ומומלץ לא להתפתות למחיר זול מדי.

   מה הסיבוכים או הסיכונים בהשתלת שיער בטורקיה?

   השתלת שיער היא תהליך טיפול בטוח יחסית, אבל כמו כל הליך כירורגי הוא אינו חף מסיכונים או סיבוכים. לאחר הטיפול עלולים להופיע כאבים, דימומים, זיהום, דלקת או נפיחות ולעתים עלולה להסתמן צמיחת שיער בכיוון לא טבעי. מטבע הדברים כאשר מבוצע הטיפול בטורקיה המעקב הראשוני מתבצע שם, ובמקרה של סיבוך כלשהו צריך יהיה לטפל בו מיידית. סיבוכים ארוכי טווח יטופלו בישראל לאחר החזרה הביתה.

   טיפ היועצת (בלירה טורקית)

   אין ספק שטורקיה מציעה טיפולים אסתטיים אטרקטיבים בזמינות גבוהה ובמחירים נוחים. עם זאת יש לזכור כי שיבוש רפואי שחל במדינה מרוחקת עלול להיות מורכב בהרבה לטיפול מאשר בישראל. מה שבטוח – לפני בחירת טיפול מכל סוג מומלץ לעשות תחקיר מקיף הן לגבי חברת הנסיעות המספקת את השירות ובעיקר לגבי המרכז הרפואי והמטפל שאתם עתידים לפגוש. כדאי לקרוא ברשת מידע רב ככל הניתן ובעיקר להיעזר בהמלצות. עדיף להיות בקיאים בטווח המחירים של כל טיפול – כי מחיר זול מדי הוא לפעמים נורת אזהרה.

   כמה עולה השתלת שיער בטורקיה?

   מחיר השתלת שיער בטורקיה נע בין 8,000-14,000 שקל, כמחצית מהמחיר בישראל. המחיר כולל גם את הטיסות והשהות בטורקיה.

   לסיכום, השתלת שיער – בישראל או בטורקיה?

   רבים מתלבטים בין השתלת שיער בישראל או השתלת שיער בטורקיה, וכדאי להבין את היתרונות והחסרונות בכל בחירה:

   יתרונות השתלת שיער בישראל

   • מקצועיות – בישראל השתלות שיער מתבצעות אך ורק בידי רופאים, מרביתם רופאי עור אשר התמחו בתחום.
   • פיקוח – תחום השתלות השיער בישראל מפוקח ע"י משרד הבריאות וכללי רגולציה קפדניים לגבי הסמכת הרופא והתנהלות הקליניקה.
   • קרוב לבית – בכל זאת, השתלת שיער היא טיפול פולשני שעלול להיות כרוך באי נעימות ואולי תופעות לוואי וסיבוכים והקירבה לבית מרגיעה ומאפשרת מעקב צמוד במרפאה שביצעה את הטיפול.

   יתרונות השתלת שיער בטורקיה

   • המחיר – אין מה לעשות, טיפולי האסתטיקה בטורקיה, לרבות השתלות השיער, במרבית המקרים זולים יותר. חברות רבות מציעות דיל מפתה הכולל ייעוץ רפואי לפני הטיפול, שהייה במלון מפנק, טיפול השתלת שיער והחלמה לאחר מכן בתנאים נוחים, והכל במחיר ידידותי. עבור רבים אשר ידם אינם משגת מחירים גבוהים זהו שיקול של ממד
   • טרנד – ככל שמתפתחים טיפולי השתלת השיער בטורקיה, היא מתבססת כמעצמה מובילה בתחום ויותר ויותר אנשים מגלים שבסביבתם נמצא מישהו שעבר טיפול כזה. למגמה המתרחבת הזו יש אפקט מדבק וגם הרגעה פסיכולוגית.
   • סולידריות – חברות רבות אשר מתכננות טיפולי השתלת שיער בטורקיה עושות זאת במסגרת טיול מאורגן הכולל מספר מטופלים. יש יתרון בשיתוף החוויה בין כמה אנשים וההשתייכות לקבוצה עם מכנה משותף בחוויה שיכולה אפילו להצמיח חברויות חדשות.
   • הזמינות – זה הפך להיות מאד קל. חברות הטיולים מארגנות את החבילה מתחילתה ועד סופה והופ במחיר של שעתיים טיסה ניתן להגיע אל היעד, לעבור את הטיפול ולחזור הביתה.
   • החוויה – בסופו של דבר מדובר בחוויה יוצאת דופן, אשר אם היא מאורגנת ומטופלת היטב יכולה להיות גם טיול בלתי נשכח עם ערך מוסף בצידו.
   • ההפתעה – ישנם אנשים שלא מעוניינים לפרסם ברבים כי עברו השתלת שיער. יש טכניקות טיפול שבמסגרתן לא מגלחים את כל הראש אלא קוצרים זקיקי שיער ממקומות נסתרים, כך שניתן לנסוע ל"נופש" בחו"ל ולחזור עם שיער שמתחיל לצמוח באורח פלא.

   ישנם יתרונות וחסרונות רבים בכל בחירה, ובסופו של דבר כל אחד צריך לעשות את השיקולים שלו שלוקחים בחשבון את הפן המקצועי, הכלכלי, החברתי והרגשי – בדרך אל שיער חדש. בכל מקרה מומלץ לבצע תחקיר לפני הטיפול, לקרוא חומר ברשת באתרים אמינים, לשוחח עם אנשים שעברו את הטיפול – בישראל או בטורקיה – ולאחר איסוף המידע לקבל את ההחלטה הסופית. בהצלחה!

   לייעוץ ראשוני והתאמת הרופא להשתלת שיער בטורקיה השאר פרטים:

    נא להזין מספר טלפון תקין

    תמונות לפני ואחרי של השתלת שיער בטורקיה

    השתלת שיער בטורקיה 1 לפני
    השתלת שיער בטורקיה 2 אחרי
    השתלת שיער
    השתלת שיער בטורקיה 1 לפני
    השתלת שיער בטורקיה 2 אחרי
    השתלת שיער
    השתלת שיער בטורקיה 1 לפני
    השתלת שיער בטורקיה 2 אחרי
    השתלת שיער
    השתלת שיער בטורקיה 1 לפני
    השתלת שיער בטורקיה 2 אחרי
    השתלת שיער
    השתלת שיער בטורקיה 1 לפני
    השתלת שיער בטורקיה 2 אחרי
    השתלת שיער
    השתלת שיער בטורקיה 1 לפני
    השתלת שיער בטורקיה 2 אחרי
    השתלת שיער
    השתלת שיער בטורקיה 1 לפני
    השתלת שיער בטורקיה 2 אחרי
    השתלת שיער
    השתלת שיער בטורקיה 1 לפני
    השתלת שיער בטורקיה 2 אחרי
    השתלת שיער
    השתלת שיער בטורקיה 1 לפני
    השתלת שיער בטורקיה 2 אחרי
    השתלת שיער
    הצג את כל התמונות

    רופאים מומלצים להשתלת שיער בטורקיה

    הרופאים המוצעים לניתוח זה נבחרו בקפדנות על פי סטנדרטים גבוהים המאפשרים לך לסמוך על המומחה הרופאי המוצע להליך זה.

    רופא מומלץ להשתלת שיער בטורקיה ד
    השתלות שיער
    34349 ביה"ח סיניק טורקיה, איסטנבול
    1 לפרטים
    רופא מומלץ להשתלת שיער בטורקיה SAVA CLINIC - טורקיה
    אסתטיקת שיניים, הסרת משקפיים, השתלות שיער, טיפולים אסתטיים, מנתח פלסטי, ניתוחים פלסטיים
    Colan hospital, איסטנבול
    2 לפרטים
    התמונה שהעלית גדולה מדי
    חיפוש רופאים
    נסו איות שונה, לא נמצאו תוצאות עבור החיפוש
    נסו איות שונה, לא נמצאו תוצאות עבור החיפוש
    הודעה נשלחה בהצלחה