חיפוש
מורפיאוס 8

מורפיאוס 8

  • עריכה: מאירה ארבל
  • תאריך: 19 יולי 2022
image

מה זה מורפיאוס?

מורפיאוס הוא הליך רפואי-טכנולוגי, שפותח בישראל, אשר מטרתו היא מיצוק העור.

מדובר בהליך סמי-פולשני, חדשני ובטוח. הטיפול בהליך המורפאוס, כולל החדרה של גלי רדיו בתדרים משתנים (Radio Frequency) דרך מחטים זעירות (microneedling), לתוך העור. כך, העור מגיב לגירוי ולפגיעה הזעירה והמבוקרת, בחידוש התאים והרקמות באזור הפגוע.

התוצאה היא, הידוק של העור ושיפור בייצור קולגן (Collagen). הקולגן הוא החלבון הנפוץ ביותר בגופנו, שמהווה כמעט 6% ממשקל הגוף הכללי שלנו. הקולגן, יחד עם אלסטין, אחראים יחדיו לחוזק וגמישות. בפועל, השילוב בניהם, כשהקולגן אחראי על החוזה והאלסטין על הגמישות, משווים לעורנו מראה ממוצק, מתוח ורענן. הקולגן מיוצר באופן טבעי בגופנו, אך עם השנים הייצור פוחת וכפועל יוצא מופיעים הקמטים שאנו מכירמעבירות אנרגיית חום, שמסייעת בייצור קולגן, ומפרקת שומן הקיים ברקמות שבפני המטופל.

לאחר הטיפול, להבדיל מהטיפול בפילינג עמוק, או בלייזר, השלב הטראומטי לעור הפנים הוא קצר משמעותית. מדובר בהליך מהיר, שמביא לתוצאות בצורה טבעית ומחדש את העור בשכבות העמוקות ביותר שלו, תוך פגיעה מבוקרת ומדודה ברקמות.

למי מתאים טיפול במורפיאוס?

באופן חד- משמעי, התשובה היא לכולם! בשל הבטיחות והפשטות של טיפול המורפאוס, הוא יכול להתאים לכל מי שרוצה למצק את פניו. רפיון העור מגיע לכולנו בשלב מסוים, בצורות ובמקומות שונים. הטיפולים הנפוצים ביותר במורפיאוס נעשים לשם הבלטת קו הלסת, מיצוק אזור הצוואר, האזור שמתחת לעיניים ומסביב לפה. עם זאת, הטיפול במורפיאוס, יכול לשפר את המצב במקומות רבים וניתן לטפל בעזרתו בקמטים ובעור עודף גם בפנים, בצוואר, בסימני מתיחה, צלוליט, צלקות רגילות ובצלקות אקנה. כמו כן, הטיפול יכול להיות יעיל למיצוק הישבן, הרגליים (ירכיים ושוקיים) ולנשים- גם לרפיון העור בבטן לאחר ההיריון.

האם הטיפול במורפיאוס כואב?

לא, מדובר בהליך בטוח ויעיל. התיאור אמנם נשמע כואב, בשל השימוש במחטים והחדרת אנרגיית חום באמצעות גלי רדיו, אך הטיפול אינו מסוכן ואינו כואב כמעט, במיוחד בהתחשב בחלופות עם תוצאות דומות, שהן טיפולים חודרניים-פולשניים (טיפולי כירורגיה פלסטית), שלהם יתרונות רבים, אך גם סיכון ועלות גבוהים יותר.

האם מורפיאוס בטוח? יש תופעות לוואי?

למורפיאוס אין תופעות לוואי מוכרות מלבד נפיחות ואדמומיות שיכולים להופיע במקום הטיפול למהלך ימים בודדים. במקרים חריגים, ישנו שינוי צבע באזור הטיפול, וסימני דקירה זעירים מהמחט, שבהם ניתן לטפל בטיפול הבא. ההליך בטוח ואף אושר על ידי הFDA, מנהל התרופות והמזון האמריקאי, שידוע בתקן המחמיר שלו באישור הליכים קוסמטיים, ובכלל.

כמה זמן לוקח טיפול במורפיאוס?

הטיפול יכול לקחת בממוצע בין 3-6 טיפולים, עד להגעה לתוצאה הרצויה. אורך הטיפול משתנה בהתאם לעומק ועוצמת הטיפול, כמו גם בהתאם לסוג העור של המטופל, ולתוצאה אליה רוצים להגיע. את התוצאות ניתן לראות כבר מהטיפול הראשון או השני ברוב המקרים.

כמה עולה טיפול במורפיאוס?

סדרת טיפולים במורפיאוס 8 היא בעלות של 7500 ש”ח.

היתרונות במורפיאוס

הליך פשוט ובטוח, שמתאים לכל סוגי וגווני העור, ללא אף חשש להיפר-פיגמנטציה.
הטיפולים מהירים ובאופן יחסי נטולי-כאב (לאחר הטיפול יש צורך למרוח קרם בכדי להקל על העור להתחדש כהלכה).
הטיפול במורפיאוס8 מאפשר חדירה לשכבות עמוקות יותר מאשר כל טכנולוגיית גלי רדיו אחרת (עד לעומק 8 מ”מ), ומשכך, התוצאות משמעותיות ומהירות יותר.
ישנה שליטה מלאה על עומק ותדירות הטיפול, בכדי להבטיח את האפשרות להתאים את הטיפול לכל מטופל בצורה מיטבית.
המחיר! מדובר בהליך לא פולשני, ומשכך, הוא עולה משמעותית פחות. לכן, מומלץ לפנות לרופא לבדיקת היתכנות ותיאום ציפיות.

החסרונות במורפיאוס

מדובר בהליך שדורש המתנה של 4-6 שבועות בין הטיפולים, בכדי להבטיח את התחדשותו של העור כהלכה, וכדי להגיע לתוצאות מרביות. כתוצאה מכך, ומשום שנדרשים לפחות 3 טיפולים, עד להגעה לתוצאות לעיתים יכולים לעבור 3 חודשים.
יש לעבור טיפול נוסף אחת לשנה, בכדי לשמר את התוצאות.
מדובר על תופעות מרשימות ביותר ביחס להליך לא פולשני, אך התוצאות שבהליך פולשני יכול שיהיו גבוהות יותר ועמידות יותר.

לסיכום, מורפיאוס 8, הוא הליך חדשני תוצרת כחול-לבן, שפועל בצורה סמי-פולשנית לחידוש, מיצוק והחלקת העור. המורפיאוספוגע בעור בצורה מבוקרת, תוך סיוע בחידושו באזור הטיפול, ע”י שיפור ייצור הקולגן והאלסטין, שאחראים על גמישותו וחוזקו של העור. הטיפול בטוח, בעל תופעות לוואי זניחות ובאופן יחסי, כמעט ולא כואב. מדובר בטיפול עתיר יתרונות, במיוחד ביחס לעלותו ולפתרון אותו הוא מספק, המתאים לכולם ולכולן, בכל גיל וכמעט בכל אזור בגוף.ים בתור “קמטי זקנה”, שגורמים לפנינו להראות נפולים.

התמונה שהעלית גדולה מדי
חיפוש רופאים
נסו איות שונה, לא נמצאו תוצאות עבור החיפוש
נסו איות שונה, לא נמצאו תוצאות עבור החיפוש
הודעה נשלחה בהצלחה
פנייתך נשלחה בהצלחה