חיפוש
הסרת שיער בלייזר

הפצעונים של אחרי הגילוח החלו להעיק? נמאס לך מהשעווה? אז אולי הגיע הזמן שגם את תתחילי לבצע הסרת שיער בלייזר, שמבטיחה יעילות מקסימלית בהשוואה לשיטות ההסרה האחרות, ובטוחה לחלוטין.

לקבלת 50% הנחה על האזור השני השאירי פרטים

  נא להזין מספר טלפון תקין

  מהי הסרת שיער בלייזר?

  הסרת שיער בלייזר הינה שיטה נוחה ויעילה המאפשרת להיפטר מזקיקי השיער לאורך תקופות זמן ארוכות, וחוסכת מהמטופלות את הצורך בהסרה ידנית.

  למי הסרת שיער בלייזר מתאימה?

  לכל סוג שיער ועור מתאים טיפול לייזר שונה, כאשר מכשירי הלייזר מכוילים באורכי גל שונים, המיועדים לאיתור גוונים שונים על פני הגוף. לדוגמא, מכשירים המייצרים גלי לייזר בעלי תדירות נמוכה, לא יעשו הבחנה משמעותית בין הגוונים הכהים השונים. לכן, הם יהיו יעילים מאוד לבעלי עור בהיר. עם זאת לבעלי עור שזוף מאוד או כהה, עדיף להשתמש במכשירים בעלי גל ארוך יותר. הקרן הקצרה לא תדע להבחין בין שיער כהה ועור כהה, ועלולה פשוט לצרוב את העור סביב השיער ולגרום לכאבים ולנזקים חמורים. אי לכך, חשוב מאוד לברר כי אורך הגל הנבחר אכן מתאים לגוון העור שלכם. בנוסף, חשוב לציין שלבעלי גוון שיער בהיר מאוד – בלונדיני או ג’ינג’י לא מומלץ לעבור את הטיפול, שכן, הקרן לא מצליחה לזהות את השערות הבהירות, והטיפול בשערות כאלה נמצא מאוד לא יעיל.

  מהי המטרה של התהליך?

  עור נטול שיער באחד או בכמה מאזורים הבאים: גבת בית שחי, כתפיים, חזרה, פס בטן, קו הביקיני, ידיים ורגליים.

  מהם היתרונות בהסרת שיער בלייזר?

  הסרת שיער בלייזר היא פתרון אסתטי ארוך טווח. לעומת שעווה, גילוח ומריטה אשר יש לעשותם לעיתים קרובות יותר, וגובים יותר זמן וכאב. כך ניתן להנות מגוף חלק, ללא זיפים קטנטנים, מגרדים ומרגיזים, ללא שריטות וחתכים מסכין גילוח, וללא “עמידה על המשמר” עם פינצטה או שעווה.

  הטיפול בלייזר מאפשר להסיר כמות לא קטנה של שיער במהירות. טכנולוגיית הלייזר מאפשרת לזהות בדיוק רב שערות קשות וכהות, ומתמקדת אך ורק בהן. על ידי כך נגרם נזק מינימלי לעור, והטיפול מלווה במספר מצומצם של תופעות לוואי. בנוסף, הטיפול בלייזר מאפשר מסגרת טיפולים קבועה מראש – לאחר הפגישהראשונית, ניתן יהיה להעריך בדיוק כמה מפגשי טיפול יידרשו כדי לסיים את כל התהליך. 

  אילו מכשירים קיימים להסרת שיער בלייזר?

  ישנו מגוון רחב של מכשירי לייזר המותרים לשימוש בישראל. ממכשירי ה”אלכסנדריט” הוותיקים, ועד למכשירים מתקדמים ומדויקים יותר. ההצלחה של הטיפול טמונה באפשרויות המתקדמות לסריקה לדיוק הטיפול, אורכי הגל השונים המתאימים לגווני שיער ועור כאלה ואחרים, ואמצעי הקירור המצורפים להם. כך למשל הלייזר “וקטוס” עושה שימוש בפעולת קירור כפולה, מה שמאפשר לו לעבוד בעוצמה הגבוהה ביותר מבין המכשירים הקיימים בשוק, ובמקביל לגרום למינימום נזק. אין ספק שהמכשירים החדישים יותר יתנו טיפול יעיל יותר. למרות זאת חשוב לזכור שהדבר החשוב ביותר הוא ההתאמה האישית לסוג העור והשיער. ייתכן מאוד שדווקא לעור שלך, יתאימו המכשירים הוותיקים יותר.

  טיפ היועצת

  לפני התחייבות לטיפול ארוך טווח, כדאי 

  להתחיל מאזור אחד, וכאשר רואים תוצאות והשיער אכן פוחת – להמשיך. כמו כן, יש לזכור כי המושג “הסרת שיער לצמיתות” הוא אינו נכון.
  השיער הוא חלק מהגוף שכל הזמן משתנה, התאים מתחדשים והפעילות ההורמונלית בגוף משתנה עם הגיל, הסטרס והמצב הבריאותי. 

  כמה עולה הסרת שיער בלייזר?

  לייזר בבית שחי

  הסרת לייזר בבית השחי מהווה טיפול נפוץ מאוד בקרב נשים בישראל. לרוב מספיקה בבית השחי סדרה של עשרה טיפולים.

  מחיר לייזר בבית השחי

  מחיר סדרה בת 10 טיפולים נע בין 900-1000 ש״ח.

  לייזר בגב

  בשנים האחרונות לייזר אינו נחלתם של הנשים בלבד, וניתן לראות מגמה משמעותית של גברים שעושים לייזר. אחד המקומות הנפוצים שבהם גברים עושים לייזר הוא אזור הגב.

  מחיר לייזר בגב

  הוא אזור בעל שטח פנים גדול מחיר סדרה בת 10 טיפולים ינוע בין 1730- 2000 ש”ח.

  לייזר בידיים

  האזור הנפוץ ביותר בו נשים נוטות לעשות לייזר הוא באזור הידיים.

  מחיר לייזר בידיים

  כיוון שאזור הידיים הוא יחסית מצומצם, מחיר לייזר בידיים הוא לא גבוה במיוחד וינוע בין 1200-1300 ש”ח.

  לייזר בבטן

  אמנם, הטיפול לא נפוץ כמו שאר הטיפולים, שכן, לא לכל הנשים יש שערות באזור הבטן. עם זאת לפחות ל40% מהנשים הישראליות יש שערות הבטן.

  מחיר לייזר בבטן

  מחיר סדרה בת 10 טיפולים יהיה 1000-1100 ש״ח.

  שפה עליונה

  כיוון שהאזור השפה העליונה הוא יחסית קטן, מחיר סדרה בת 10 טיפולים בשפה העליונה ינוע בין 500-600 ש״ח.

  למי אסור לעשות הסרת שיער בלייזר?

  ללא קשר ליעילות הטיפול או להתאמת המכשיר, ישנן אוכלוסיות שאסור להן בשום אופן לעבור את הטיפול, אוכלוסיות כגון: חולי ויטיליגו, נוטלי תרופות המכילות זהב, נוטלי רואקוטן, נשים בהריון ונשים מניקות, בעלי שתלים תת-עוריים, הסובלים או מחלימים מסרטן עור, הסובלים ממחלות אוטואימוניות או סוכרת, והסובלים מהפרעות בקרישת דם או בתפקוד בלוטת התריס.

  האם הסרת שיער בלייזר כואבת?

  הטיפול עצמו מלווה לרוב בתחושת צריבה מעקצצת קלה, שמזכירה מעט את התחושה בזמן קעקוע. אמצעי הקירור השונים יכולים לעזור מאוד. מומלץ לברר אם המכון שבחרת משתמש גם בג’ל הקירור, וגם במכשיר קירור בזמן הטיפול. מדובר במכשיר גז מיוחד ששולח קור עוצמתי יחד עם קרן הלייזר, ומאזן משמעותית את תחושת הצריבה.

  איזו החלמה צפויה לאחר הטיפול?

  לאחר הטיפול, העור עשוי להיות מעט רגיש ואדמומי, ולרוב לא יהיה כל כאב בהמשך. במידה והטיפול עבר כמו שצריך ואינך בקבוצת סיכון, הרגישות והאדמומיות יחלפו תוך שעות ספורות. בכל אופן, ניתן למרוח על האזור הרגיש משחת אלוורה להקלה.

  מהם הסיכונים האפשריים?

  כל עוד מדובר במכונים מוסמכים ואנשי מקצוע מיומנים, אין כל סיכון בטיפול. בידיים לא מקצועיות, אמנם, קיימים סיכונים לצלקות וכוויות. כמו בכל טיפול מהתחום הרפואי, חשוב לוודא שאתם בידיים טובות.

  לכמה זמן הסרת שיער בלייזר מחזיקה מעמד?

  הטיפול יכול להחזיק ממש לכל החיים, ולאפשר לך לסיים עם הסרת השיער בסדרת טיפולים אחת. אמנם, ישנם הרבה גורמים שמשחקים תפקיד ויכולים לגרום לשיער לחזור. גורמים כמו הגיל, הורמונליים ומשתנים רבים אחרים. לא ניתן להבטיח במאה אחוז שכל הזקיקים חוסלו, ולכן, הדילול לא בהכרח יהיה לצמיתות עם זאת תמיד קיימת אפשרות שלאחר כמה שנים תזדקקי לטיפולים חוזרים. לרוב יהיה צורך בסדרה של טיפולים שעשויה לנוע משלושה ועד 12. לרוב הטיפולים מתבצעים במרווחים של כחודש ביניהם.

  הסרת שיער ביתית בלייזר

  לאחרונה נפוצים מאוד מכשירים רבים אשר המטרה שלהם היא לבצע הסרת שיער ביתית בלייזר במחירים נמוכים בהרבה.

  האם הסרת ביתית בלייזר יעילה?

  למרות שניתן לראות תוצאות יחסית טובות להסרת שיער ביתית בלייזר, אין ספק שהסרת שיער במקום מקצועי, תפיק תוצאות טובות בהרבה.

  האם הסרת שיער ביתית בלייזר מסוכנת?

  כיוון שהפעולה עצמה גורמת לנזק תרמי לעור, לעיתים עשויות להופיע אדמומיות, צלקות, ושלפוחיות.

  הסרת שיער בלייזר לגברים

  בשנים האחרונות חלה עלייה מתמדת בכמות הגברים אשר מבצעים את הטיפול במגוון אזורים בגוף. כמובן, שגם כשזה נוגע לגברים ההליך הוא דומה ומתבצע ללא שוני מהותי.

  לקבלת 50% הנחה על האזור השני השאירי פרטים

   נא להזין מספר טלפון תקין

   התמונה שהעלית גדולה מדי
   חיפוש רופאים
   נסו איות שונה, לא נמצאו תוצאות עבור החיפוש
   נסו איות שונה, לא נמצאו תוצאות עבור החיפוש
   הודעה נשלחה בהצלחה
   פנייתך נשלחה בהצלחה