חיפוש
העתיד כבר כאן – טיפול חדשני להצערת הפנים והצוואר ללא ניתוח במכשיר אולתראפי – Ultherapy

העתיד כבר כאן – טיפול חדשני להצערת הפנים והצוואר ללא ניתוח במכשיר אולתראפי – Ultherapy

 • עריכה: מאירה ארבל
 • סקירה רפואית: ד״ר עמי איל
 • תאריך: 19 יולי 2022
image

מהו טיפול אולתראפי (ultherapy)?

טיפול אולתראפי הוא טיפול אנטי אייג’ינג לא פולשני המאפשר מיצוק, מתיחה והרמה טבעית של העור בשילוב מילוי והחלקת קמטים במקומות שונים בגוף ובעיקר מתיחה של עור הפנים, אזור קווי המתאר הנשחקים עם השנים ומתיחת הצוואר.

הטיפול מתבצע בעזרת מכשיר האולתראפי בטכנולוגיית HIFU ומהווה פריצת דרך משמעותית בתחום הרפואה האסתטית, שכן, בעזרת טיפול לא פולשני וטבעי ניתן לקבל תוצאות מצוינות. המכשיר, אשר מאושר על ידי הFDA האמריקאי, חולל מהפכה של ממש ונכון לכתיבת מאמר זה נמצא בשימוש רק במספר מרפאות מצומצם בארץ.

לייעוץ ראשוני עם רופא מומלץ השאירו פרטים:

  נא להזין מספר טלפון תקין

  ציפי רפאלי בטיפול בקליניקה ד”ר אצל עמי איל ברמת החיל

  ד”ר איל ציין “היתרונות המובהקים בסוג הטיפול הזה הם שמדובר בהליך לא פולשני שמעניק מראה טבעי, ואת התוצאות ניתן לראות במהירות, והשפעתן נשארת למשך תקופת זמן ארוכה”

  איך טיפול אולתראפי עובד?

  טיפול האולתראפי מבוסס על גלי קול (אולטרה-סאונד) בתדירות גבוהה, שבמגע עם העור מייצרים אנרגיית חום. אנרגיית החום הזו מביאה את שכבת העור העמוקה לטמפרטורה המדויקת הנדרשת לייצור מקסימלי של קולגן (Collagen). קולגן, הוא אחד משני חלבונים האחראים על היותו של העור מתוח ומהודק. הקולגן והאלסטין, אחראים לחוזק ולגמישות של העור. בייצור מוגבר של חלבון זה, אנו מחזקים את העור ומעניקים לו מראה רענן ומתוח, והכי חשוב – טבעי.

  צפו בסרטון וידאו של ד”ר עמי איל מסביר על הטיפול ועונה על השאלות החשובות ביותר.

  כאמור, מדובר בהליך טבעי ובטוח, שמסייע לגוף למיצוק והרמת העור על ידי מיקוד והכוונה של הגוף לייצור קולגן באזור מסוים. משנעשה ההליך, מדובר בתהליך רגיל לחלוטין הקורה בגופנו, בו הגוף מפריש קולגן ובכך משפר את חוזק העור באזור היעד.

  האם טיפול באולתראפי כואב?

  מדובר בהליך לא פולשני ומשכך רמת הכאב שהוא גורם נמוכה יותר ככלל. הכאב משתנה בין מטופל למטופל וברוב המקרים מדובר על רמת כאב נמוכה מאד. בנוסף, במרבית המקרים ניתנים משככי כאבים על מנת להקל על הכאב בזמן הטיפול עצמו, בעת שאנרגיית החום מועברת לגוף.

  עם זאת, שימוש לא נכון במכשיר הטיפול יכול לגרום לכוויות קלות בשימוש של מטפל לא מיומן, ולכן חשוב ללכת לרופא מנוסה בטיפול במכשור רפואי ובמכשיר האולתראפי בפרט.

  לייעוץ ראשוני עם רופא מומלץ השאירו פרטים:

   נא להזין מספר טלפון תקין

   האם טיפול האולתראפי בטוח?

   מדובר בטיפול בטיחותי לחלוטין, שאף אושר על ידי הFDA (מנהל המזון והתרופות האמריקאי) שידוע בתקן המחמיר שלו לטיפולי אסתטיקה רפואית.

   כמו כן, זהו הטיפול היחיד שאושר על ידי הFDA כמאפשר פתרון אפקטיבי לאזורי קו הלסת והצוואר. עד עתה, האלטרנטיבה היחידה לטיפול באזורים אלו הייתה אפשרות כירורגית, על כל המשתמע מכך, לעניין תקופת ההחלמה, הכאב, הבטיחות, תופעות הלוואי והתוצאות לטיפול.

   האם נדרשת תקופת החלמה לאחר טיפול האולתראפי?

   לרוב המטופלים אין כלל או שישנה תקופת החלמה קצרה ומינימלית. רעיון מצוין יהיה לקבוע את טיפול האולתראפי לקראת סוף השבוע, ובכך להבטיח כמעט בוודאות את היעלמות הסימנים עד ההגעה לעבודה בתחילת השבוע שלאחר מכן.

   האם לאולתראפי ישנן תופעות לוואי?

   לטיפול האולתראפי ישנן תופעות לוואי קלות שלא בהכרח יופיעו. התופעות האפשריות הנראות לעין נעות בין אדמומיות לנפיחות אזורית כתלות במטופל בימים שלאחר הטיפול, אך לאחר מספר ימים התופעות נעלמות כליל.

   כמו כן, ייתכנו גירויים עצביים וחוסר נוחות באזור הטיפול למספר ימים או שבועות, שיחלפו וישככו עם חלוף הזמן.

   למי מתאים טיפול באולתראפי?

   הטיפול מתאים לכל מי שרוצה למתוח את עורו. מדובר בהליך של הרמה ומיצוק העור, ומן הסתם יהיה רלוונטי למי שעורו מעט פחות מוצק ויותר “מתדלדל” אך לא למקרים חמורים וקיצוניים יותר.

   ככלל, המועמדים הטבעיים והנפוצים יהיו באזור גילאי ה3-40, ולעיתים גם באזורי גיל ה50 המוקדמים.

   בפרט, הטיפול מומלץ מאד למי שעורו רפוי וסובל מדלדול באזורים האמורים, וחושש מהליך כירורגי. טיפול האולתראפי עונה על הצורך ומאפשר תוצאות שמספקות במרבית המקרים, תוך הימנעות מהליך כירורגי שלעיתים מלווה בכאב, אשפוז, הכנות מקדימות ותופעות לוואי מרובות, כשאת הדברים האמורים יש “לשלם” בתמורה לתוצאה מוגברת שמתאפשרת רק בניתוח.

   טיפול האולתראפי רלוונטי למירב האזורים בגוף, ומאפשר טיפול לא פולשני ובטוח. טיפול האולתראפי נפוץ בעיקר לטיפול בצוואר, באזור המחשוף, בגבות, באזור העפעפיים ובסנטר.

   כמה זמן לוקח טיפול באולתראפי?

   מדובר בטיפול קצר יחסית, הנע בין שעה לשעה וחצי, כתלות באזור בו מטפלים ובמצב העור. לדוגמא: טיפול באזור המחשוף יהיה קצר יותר וסביר שיארך כ-30 דקות.

   לרוב, מדובר בהליך בודד שמספק תוצאות כבר לאחר 90 ימים (הזמן שלוקח לגוף לייצר את הקולגן באופן טבעי). לעיתים יש צורך בטיפול נוסף, ובטיפולים נוספים בכדי לשמר את תוצאות הטיפול הראשון, לאחר זמן מסוים, בשל הליך ההזדקנות הטבעי שבגוף האדם.

   היתרונות בטיפול באולתראפי

   מדובר בהליך טבעי ובטוח לעור עודף ורפוי התורם לייצור נקודתי של קולגן בגוף. במחקר שנעשה בשנת 2019, כ-85% מהמטופלים בהליך היו שבעי רצון מהתוצאות.
   ההליך אינו פולשני, ומשכך הוא מלווה ברמת כאב נמוכה ובתופעות לוואי מינימליות.
   ההליך מספק תוצאות מיידיות הנראות לעין כבר בטווח הזמן הקרוב שלאחר הטיפול, בעת שההליך והחום באים במגע עם הקולגן שכבר קיים בגוף. השיפור עתיד להמשיך לעוד 3-4 חודשים לאחר הטיפול.
   הליך האולתראפי מתאים לכל סוגי וגווני העור.
   לרוב, התוצאות נשמרות לאורך שנתיים עד שלוש, ועד אז אין צורך לעשות טיפול נוסף לשימור אפקט ההרמה והמיצוק.

   בעזרת טיפול במכשיר תכלו להגיע לתוצאות מעולות בהצערה ומיצוק עור הפנים, מתיחת איזור הצוואר והסנטר ועיצוב קו הלסת.

   החסרונות בטיפול האולתראפי

   מי שיש לו נטייה מוגברת לרפיון העור ודלדול, יכול להצטרך יותר מכמה טיפולים בכדי להגיע לתוצאות הנדרשות. ההליך יכול לספק לרוב תוצאות העולות כדי 25% מהתוצאות המושגות בהליך ניתוחי.

   מדובר בתוצאות שאינן דומות בעוצמתן לתוצאות הנלוות להרמת פנים כירורגית. שם כמובן, ישנם יתרונות וחסרונות, אך התוצאות משמעותיות יותר כפועל יוצא מההליך וממהותו.

   התוצאות האופטימליות של ההליך יגיעו לידי ביטוי רק לאחר 4-6 חודשים.

   כמה עולה טיפול אולתראפי?

   הטיפול ומחירו משתנים כתלות במצב העור באזור המיועד לטיפול, ובגודל האזור עצמו. כמו כן, במקרים מסוימים יש לחזור על הטיפול ולכן המחיר ישתנה. לקבלת מחיר רלוונטי עבורך, מומלץ לפנות לרופא לקבלת חוות דעת מקצועית.

   הכתבה בשיתוף ד”ר עמי איל כירורג העוסק באסתטיקה רפואית, טכנולוגיות ולייזרים רפואיים לטיפולים מתקדמים.

   אחד האנשים שמובילים את המהפכה בחידושים טכנולוגיים בענף הוא  ד”ר עמי איל כירורג המתמחה ברפואה אסתטית מתקדמת וטייס במילואים בחיל האוויר.

   לייעוץ ראשוני עם רופא מומלץ השאירו פרטים:

    נא להזין מספר טלפון תקין

    התמונה שהעלית גדולה מדי
    חיפוש רופאים
    נסו איות שונה, לא נמצאו תוצאות עבור החיפוש
    נסו איות שונה, לא נמצאו תוצאות עבור החיפוש
    הודעה נשלחה בהצלחה
    פנייתך נשלחה בהצלחה