חיפוש
שאיבת שומן

אז למה דיאטה וספורט לא תמיד מספיקות בשביל להיפטר מהשומן העודף?

פעילות גופנית ודיאטה עוזרות לעצב את הגוף, אך מצבורי שומן עיקש לא תמיד יגיבו אליה. זאת מכיוון שהן לא מעלימות תאי שומן אלא לכל היותר מכווצות אותם. לאורך השנים, שינויים הורמונליים, עליות וירידות במשקל, והתרופפות שרירים משאירים בגוף מצבורי שומן שדיאטה ופעילות גופנית פשוט לא מצליחות להעלים. לכן, גברים ונשים רבים פונים לביצוע ניתוח שאיבת שומן.

מהו ניתוח שאיבת שומן?

ניתוח לשאיבת שומן נועד לפסל את הגוף על ידי הסרת שומן לא רצוי מאזורים נבחרים.

שאיבת שומן – פרופיל ניתוח

סוג הליך
ניתוח
סוג הרדמה
הרדמה מקומית/כללית
אורך הניתוח
שעתיים
היכן מבוצע
בית חולים/מרכז רפואי פרטי
סוג האשפוז
ללא אשפוז
דרגה ומשך כאב
כאב קל כשבוע
מגבלות לאחר ניתוח
חבישת לחץ למשך שבועיים
תדירות מעקב
למחרת, לאחר שבוע ולאחר חודש
חזרה לשגרה יומית ולעבודה
לאחר 3-5 ימים
חזרה לפעילות ספורטיבית
לאחר כחודש וחצי
טווח מחירים
15,000-30,000

טיפ היועצת

לפני ביצוע ניתוחים אסתטיים צריך לעשות שיעורי בית כמו שצריך. עליכם לבדוק מי הרופא, מה הניסיון שלו, באיזה ציוד הוא עומד להשתמש, והיכן מתבצע הניתוח. זכרו שמדובר בגוף שלכם ובבריאות שלכם, ומגיע לכם את הטוב ביותר.

באיזה גיל ניתן לבצע את הניתוח?

מומלץ לבצע את הניתוח לרוב עד גיל 40. זאת מכיוון שלאחר מכן העור מאבד מהגמישות שלו, והשאיבה יכולה להפוך אותו למדודלל. בכל אופן, ניתן לבצע את הניתוח גם לאחר גיל 40 אך יש לציין שההליך יכלול גם סילוק עודפי העור שנותרו – אמנם מדובר בהליך פשוטף אך נותרות צלקות לאחריו.

למי מתאים הניתוח?

לנשים וגברים שרוצים להיפטר משומן עיקש שהם לא מצליחים להוריד בעזרת תזונה וספורט. יש לציין כי השאיבה מתאימה לאנשים עם משקל יציב ומצב גופני תקין. כאלו אשר לא עברו ירידה דרסטית במשקל.

מתלבטים אם אתם מתאימים לניתוח?

לייעוץ ראשוני עם רופא מומלץ השאירו פרטים:

  נא להזין מספר טלפון תקין

  כיצד מתבצע ניתוח לשאיבת שומן?

  תחילה, הרופא המנתח ישרטט על הגוף את האזור ממנו תתבצע שאיבת השומן בזמן. בעשורים האחרונים התפתחו טכניקות שונות בניסיון לייעל את תהליך שאיבת השומן ולהפחית את הכאבים המלווים את התהליך. השיטות הנפוצות ביותר הן:

  שאיבת שומן קלאסית

  שיטה זו מתבססת על ניסיון ממושך והיא אינה מסובכת, אולם דורשת מאמץ רב מצד המנתח. בתחילת ההליך מחטאים את העור בחומר אנטיספטי, ומזריקים לתוך השומן באזור המטופל תמיסת מלח מדוללת, כדי לרכך את השומן. לאחר המתנה של 20-30 דקות, מבצעים חתכים קטנים של עד סנטימטר אחד. החתכים הללו בדרך כלל בקפלים הטבעיים של העור. לאחר מכן, מחדירים דרכם קנולה (צינורית בגדלים שונים) אל תוך השומן. בעזרת הקנולה המנתח יוצר תעלות בשומן, והמכונה שואבת את השומן אל תוך בקבוקי שאיבה.

  שדרוג השיטה הקלאסית

  השיטה החדשה ביותר היא בה הצינורית רוטטת, וגורמת לשבירה מכנית של רקמת השומן. שיטה זו מאפשרת פיסול מדויק ללא השקעה של כוח פיזי, ומקצרת משמעותית את הניתוח.

  המסת שומן בעזרת אולטרסאונד (טכניקת הקנולה הרוטטת)

  טכניקה הדומה לראשונה, אלא שכאן הקנולה מחוברת למקור של גלי קול (אולטרסאונד).
  הגלים משודרים למרחק של שלושה מ”מ מקצה הצינורית, וממיסים את השומן שנוזל דרך הצינורית אל הבקבוקים. שיטה זו קלה יותר עבור המנתח, ומאפשרת לרקמת החיבור ולעור להתכווץ בחזרה בצורה הדוקה. יחד עם זאת, יש לציין ששיטה זו עלולה ליצור כוויות וגומות בעור.

  אילו הכנות צריך לעשות לפני הניתוח?

  • כחודש לפני הניתוח – השתדלו להימנע ככל האפשר מעישון או שתיית אלכוהול, על מנת להפחית את הדימום ולמנוע התרחבות של כלי הדם היוצרים דימום מוגבר.
  • כעשרה ימים לפני הניתוח – במידה והנכם חווים סימפטומים כמו: פריחה, חום, שפעת ודברים חריגים נוספים – ידעו את הרופא המנתח בהקדם. הימנעו לחלוטין מנטילת תרופות המשפיעות על מערכת קרישת הדם כמו למשל: אדוויל, וולטרן, אספירין ועוד. תוספי תזונה ומולטי ויטמינים תוכלו להמשיך ליטול כרגיל.
  • ערב לפני הניתוח – עליכם להסיר איפור ותכשיטים (כולל פירסינגים מכל סוג שהוא), ולרחוץ היטב את גופכם באמצעות סבון אנטיספסטי מיוחד הניתן לרכוש בבתי המרקחת. במידה וקיבלתם מהרופא תרופות לנטילה ערב לפני הניתוח, יש ליטול אותן. עליכם להיות בצום מוחלט, ללא אוכל ושתייה (גם בלי ללעוס מסטיק) 6 שעות לפני מועד הניתוח.
  • ביום הניתוח – הגיעו כחצי שעה לפני הזמן הנקבע עם המלווה שלכם לניתוח, והצטיידו בכל תוצאות הבדיקה ההכרחיות. הגיעו עם בגדים נוחים וקלילים להתאוששות לאחר הניתוח, וכן עם המחוך (חגורת לחץ) שיולבש על האזור המנותח בתום הניתוח.

   איזו החלמה צפויה לאחר הניתוח?

  • לאחר הניתוח – תעברו לחדר התאוששות תחת השגחה של הצוות. לאחר מנוחה של כמה שעות או יום אחרי, ניתן יהיה לשוב הביתה. ליש לזכור שחשוב ללבוש את חגורת הלחץ שהרופא הנחה לקנות לפני כן, אשר עוזרת בכיווץ עודפי העור ותורמת לקבלת תוצאה טובה וארוכת טווח.
  • בשבוע שלאחר הניתוח – האזור בו בוצע הניתוח יהיה נפוח ובצקתי, ובאזור יופיעו סימנים כחולים ואדומים המעידים על שטפי דם תת עוריים – זה לגמרי נורמלי, לא לדאוג. גם תחושות כמו כבדות, נפיחות ואי-נוחות הגיוניות לגמרי, והן חולפות בהדרגה ונעלמות לגמרי לאחר כחודש. הנפיחות עלולה להישאר עד חצי שנה לאחר הניתוח. בנוסף, אתם עלולים לסבול מכאבים (כאב שדומה להתכווצות שרירים), ואפשר לקחת אופטלגין או אקמול להקלה. אם הכאבים חזקים מאוד, ניתן לבקש מהרופא משככי כאבים חזקים יותר. חשוב לציין כי אסור להשתמש במשחות או בכדורים שמכילים אספירין, ואסור להשתמש בנוגדי דלקות או בסטרואידים. לעיתים ניתן לבקש להשאיר בחתכים צינוריות ניקוז עד הביקורת הראשונה, על מנת לנקז את ההפרשות מהחתכים שדרכם נשאב השומן.
  • בחודש הראשון – יש להישאר עם החגורה במשך כל שעות היממה, ולאחר מכן בהדרגה להשתמש בה לסירוגין. ניתן לחזור לפעילות שגרתית כיומיים לאחר הניתוח פרט למקרים מיוחדים, וכן ניתן לחזור לפעילות ספורטיבית מלאה לאחר 4-6 שבועות. ניתן להתרשם מהתוצאה כשבועיים-שלושה לאחר הניתוח, אולם מהתוצאה הסופית תוכלו להתרשם רק לאחר 3 חודשים.

  טיפ היועצת

  על מנת לשמור על התוצאות של הניתוח – יש להקפיד על תזונה מאוזנת, פעילות גופנית ושמירה על משקל קבוע לאורך זמן. זכרו כי הניתוח הוא אינו תרופת קסם! אין בכוחו לרפא מחלות שנבעו מהשמנה קודם לכן, כמו לחץ דם גבוה או שומנים בדם, ולכן חובה לשמור על שגרה של תזונה נכונה ופעילות ספורטיבית כחלק מהחיים.

  מהם הסיבוכים האפשריים בניתוח לשאיבת שומן?

  • ירידה בהמוגלובין – בעת שקילת הסיכונים של ניתוח לשאיבת שומן, חשוב להבדיל בין שאיבות קטנות במצבורי שומן ממוקדים (למשל בסנטר), לבין שאיבות שומן גדולות מאזורים נרחבים (למשל הירכיים והבטן). שאיבה קטנה וממוקדת נחשבת לניתוח קל, עם תוצאות טובות והסיבוכים הם אמנם אפשריים אך נדירים וקלים מאוד. לעומת זאת, שאיבות שומן באזורים רחבים עלולות לגרום לבעיות באזורים שמהם נשאב השומן. לעיתים אף עשויות לגרום לבעיות במערכות גוף אחרות. הסיכון הגבוה בשאיבה נרחבת, נובע מירידה ברמת ההמוגלובין בדם בעקבות הניתוח (ההמוגלובין הוא מולקולה המורכבת מברזל ומחלבון, שתפקידה לשאת את החמצן מהריאות לרקמות הגוף). יחד עם זאת, ניתן לפתור ירידה בהמוגלובין באמצעות טיפול תרופתי.
  • ערעור מאזן הנוזלים – סיכון נוסף שקיים בשאיבות שומן נרחבות, הינו ערעור מאזן הנוזלים בגוף, וזאת מכיוון שעם תאי השומן הנשאבים, נשאבות גם כמויות לא מבוטלות של מים. למעשה, מאזן הנוזלים בגוף הופך לשלילי, ויש מחסור רציני של מים – דבר שיכול לפגוע אנושות בגוף. בעבר, היו מקרי מוות תוך כדי הניתוח שקרו לרוב בעקבות שאיבה מוגזמת ולא מבוקרת, של מעל 5 ליטר בשאיבה אחת.
  • אובדן תחושה – האזור שממנו נשאב השומן עלול להיות רגיש יותר או לחילופין – להיות חסר תחושה. כמו כן, ייתכן שתהיה בצקת, או ייווצרו כתמים על העור – תופעות שאמורות לחלוף בתום שבוע לכל היותר.

  אם בעקבות הניתוח מופיעים התסמינים הבאים: חום גבוה (יותר מ־38 מעלות), קוצר נשימה, אדמומיות רבה באזור שנותח, דימומים או חולשה קיצונית, יש לפנות מיד לרופא.

  לייעוץ ראשוני עם רופא מומלץ השאירו פרטים:

   נא להזין מספר טלפון תקין

   שאיבת שומן בבטן

   שאיבת שומן בבטן הוא אחד הניתוחים הנפוצים ביותר. הדבר נובע מהעובדה שקשה מאוד להיפטר משומן בטני בדרכים הקונבנציונאליות יותר כמו ספורט ותזונה. התהליך מתבצע ע”י הרופאה שמבצעת חתך קטן באזור הטבור, או באזור קו המפשעה. דרך האזור הנבחר יוכנס נוזל לניפוח ואז תתבצע שאיבת השומן. במקרים בהם עור המטופל רופף מעט, שאיבה בבטן יכולה לגרום לעור להתרופף אף יותר. במקרה כזה מומלץ לשלב ניתוח מתיחת בטן להשגת התוצאות הטובות ביותר. לאחר הניתוח יחבש המטופל בחגורת בטן מחטבת איתה יאלץ להישאר במהלך תקופת ההחלמה.

   כמה עולה שאיבת שומן בבטן

   מחיר שאיבה בבטן העליונה והתחתונה הוא 10,000 – 22,000 ש”ח כתלות בכמות השומן הנשאבת.

   שאיבת שומן בסנטר

   שאיבת שומן בסנטר הוא טיפול המתאים בעיקר לאנשים בעלי מבנה גוף רזה המעוניינים ליצור מראה מסותת וחטוב יותר לאזור הפנים. הטיפול מתבצע במסגרת הרדמה מקומית בלבד. במהלך הניתוח המנתח פותח פתח קטן בתחתית הסנטר. מוחדרת צינורית ששואבת את השומן העודף מהאזור ומכשירי לייזר מסייעים להמסת השומן ובכך מקלים על פעולת השאיבה מהגוף. לאחר השאיבה יוצר המנתח צורה חדשה לסנטר על ידי פיסול הרקמות למראה חטוב יותר. לאחר התהליך ישנה התאוששות של מספר שעות.

   כמה עולה שאיבת שומן בסנטר

   המחיר לרוב ינוע בין 8,000 – 20,000 ש”ח כתלות בשיטה הנבחרת לביצוע התהליך והמקום בו הוא מבוצע.

   שאיבת שומן בירכיים

   גם מהשומן בירכיים, כמו בבטן, קשה מאוד להיפטר בספורט ותזונה. הניתוח הנ”ל מעט ארוך יותר מניתוח שאיבת השומן בבטן. זאת מכיוון שזווית הכניסה אל הירכיים יכולה להיות מעט בעייתית ויש צורך לשאוב שומן מכל האזור (פנים הירך, האזור החיצוני של הירך, והחיבור בו פוגשת הירך את הישבן). לאחר סיום הניתוח ייחבש המטופל בחבישת לחץ או חגורה מיוחדת על הירכיים על מנת להשיג תוצאות טובות.

   כמה עולה שאיבת שומן בירכיים

   מחיר השאיבה בירכיים החיצוניות יעלה הוא 8,000 – 16,000 ש”ח ומחיר השאיבה מהירכיים הפנימיות והברכיים הוא 6,000 – 16,000 ש”ח.

   שאיבת שומן ברגליים

   ישנן מספר שיטות לשאיבה מהרגליים הנבדלות זו מזו בסיכונים וביעילות שלהן. בשיטה הראשונה המנתח משתמש בטכניקה הוותיקה של שאיבת שומן, כלומר יוצר חתכים קטנים בעור ומחדיר צינורית שאיבה, תוך עיצוב של העור מחדש. היום משלבים עם הטכניקה הזו גם תהליכים של המסת שומן באמצעות לייזר או תמיסות שונות. ההמסה עוזרת לשחרר את תאי השומן ולשאוב בצורה יותר טובה את השומן החוצה מהגוף.

   כמה עולה שאיבת שומן ברגליים

   המחיר ינוע לרוב בין 8,000 – 16,000 ש”ח. המחיר משתנה בהתאם לגודל האזור הנבחר ברגל ולכמות השומן הנדרשת לשאיבה.

   שאיבת שומן מהקרסוליים

   קרסוליים נפוחים בעלי מצבורי שומן גדולים הם מראה המטריד נשים רבות. הם יכולים למנוע מאישה לנעול נעליים מעודנות ודקות, לכן מטרת השאיבה מהקרסוליים היא להעניק לאזור מראה עדין ומהודק. ישנו גם שימוש בלייזר שעוזר להמסת השומן. חשוב לציין כי באזור הקרסול ישנם כלי דם חשובים מאוד. בעקבות עובדה זו, כדאי לוודא שהמנתח המבצע את הפרוצדורה בקיא במבנה הקרסול כדי למנוע תקלות.

   כמה עולה שאיבת שומן מהקרסוליים

   המחיר ינוע בין 8,000 – 16,000 ש”ח. לעיתים המחיר יעלה יותר אם יחד עם השאיבה תתבצע גם שאיבה ברגליים.

   שאיבת שומן מהזרועות

   זהו בהליך פופולרי במיוחד אשר מסירים בו את שכבת העור הרופס מהאזור התחתון של הזרועות. הרופא המנתח לרוב יעשה את החתך מבית השחי ומטה אל אזור המרפק ודרכו ישאוב את השומן החוצה. ישנן מספר טכניקות שונות לביצוע ההליך. מומלץ להיפגש עם מנתח מומחה להתאמת הטיפול האולטימטיבי. התהליך דורש הרדמה מלאה או מקומית ,כתלות בגודל האזור הנדרש. תקופת ההתאוששות קצרה, כאשר ברוב המקרים המטופלים יוכלו לראות תוצאות לאחר שבועיים מיום הניתוח.

   כמה עולה שאיבת שומן מהזרועות

   המחיר ינוע בדרך כלל בין 5,000 – 14,000.

   שאיבת שומן בפנים

   הפנים שלנו הן כרטיס הביקור שלנו, לכן גברים ונשים רבים פונים לביצועה. בדומה לכל טיפול אסתטי אחר, שאיבה מהפנים מאפשרת לשפר את המראה והחיוניות של הפנים. לשם הצלחה בתהליך הטיפול חשוב לדעת מתי הזמן האידיאלי לביצוע של התהליך. כיוון שהגמישות של העור היא הפרמטר המרכזי בקבלת תוצאות מיטיבות לאחר טיפולי שאיבת שומן. מומלץ לבצע שאיבת שומן בפנים בגיל מוקדם יחסית כשהעור בעל גמישות גבוהה.

   כמה עולה שאיבת שומן בפנים

   המחיר ינוע לרוב בין 5,000 – 14,000 ש”ח.

   שאיבת שומן מהמותניים

   שאיבת שומן מהמותניים מתאימה בעיקר לאנשים בעלי מצבורי שומן קטנים באזור המותניים ולא לאנשים עם עודף משקל. הטיפול מתחיל בהרדמה מקומית או כללית, בהתאם להחלטת הרופא המנתח. לאחר ההרדמה יוצר המנתח חתכים קטנים באזור המותניים. הוא משתמש באולטרסאונד או בטכנולוגיות לייזר שונות כדי להמיס את השומן ולהפריד אותו מהרקמות שנמצאות באזור. לאחר מכן, באמצעות צינורית ומערכת שאיבה הוא שואב החוצה את השומן. המהלך הזה כולל גם עיסוי של האזור כדי לעזור לשומן להשתחרר ולצאת מהגוף.

   כמה עולה שאיבת שומן מהמותניים

   מחיר שאיבה מהמותניים הוא 14,000 – 23,000 ש”ח ומשתנה כתלות בשילוב אזורים נוספים לשאיבה כמו הירכיים.

   שאיבת שומן מהצוואר

   השאיבה מתבצעת בעדינות יתרה ובדיוק מוקפד בשל המיקום האנטומי המיוחד והרגיש. ברוב המקרים דורש הניתוח הרדמה כללית. הזלפת הנוזלים והשאיבה מתבצעות באמצעות ‘קנולות’ עדינות, לרוב דרך פתח הממוקם מתחת לסנטר או מאחורי האוזניים. הניתוח יכול להתבצע כשאיבת שומן מהצוואר בלבד. עם זאת לעתים יכול גם להוות פרוצדורה משלימה בניתוחי מתיחת פנים וצוואר.

   כמה עולה שאיבת שומן מהצוואר

   מחיר שאיבה מהצוואר הוא 7,000 – 12,000 ש”ח.

   שאיבת שומן בגב

   שאיבת שומן בגב מתבצעת מעל קו החזייה, בגב העליון ובגב התחתון באזורים בהם נוצרים ‘קפלים’ מהשומן. בגלל שהעור באזור יחסית עבה תוצאות השאיבה הן בדרך כלל טובות מאוד. ניתן לשאוב מהגב עד כ- 5 ליטרים של שומן. השאיבה כדאית בעיקר לאנשים שעורם עדיין אלסטי והם בעלי מצבורי שומן עקשניים באזורים שהוזכרו לעיל. לאחר התהליך יש צורך בלבישת מחוך כתחבושת במשך כחודש.

   כמה עולה שאיבת שומן בגב

   המחיר מתחיל ב- 15,000 ש”ח ותלוי בכמות מצבורי השומן בגב.

   שאיבת שומן לישבן

   שאיבת שומן בישבן מבצעים מטופלים החפצים בישבן קטן וחטוב יותר, וכן לעיתים משולב עם הרמת ישבן. לעיתים התהליך יכלול גם הוצאה של רצועות עור ורקמות שומן מאזור הגב התחתון על מנת ליצור ישבן מתוח ומורם יותר.

   כמה עולה שאיבת שומן לישבן

   המחיר לרוב ינוע בין 6,000 – 15,000 ש”ח.

   שאיבת שומן מהשוקיים

   השאיבה מתבצעת בעזרת שאיבת השומן דרך חתכים קטנים באזור ושימוש בלייזרים שונים להמסת השומן הוצאתו החוצה.

   כמה עולה שאיבת שומן מהשוקיים

   מחיר שאיבה מהשוקיים הוא 6,000 – 18,000 ש”ח.

   שאיבת שומן לגברים בחזה

   אצל גברים רבים קיימת בעיה של צמיחת חזה נשי. בעיה זו גורמת לחוסר ביטחון רב בקרב אותם גברים, ולכן ברצונם לבצע הקטנה של החזה. הפתרון לבעיה הוא ניתוח הנקרא גניקומסטיה אשר כולל בין היתר שאיבת שומן מהחזה. הניתוח מתרחש לרוב בהרדמה כללית וכולל חיתוך של השד באזור העטרה.

   כמה עולה שאיבת שומן לגברים בחזה

   מחיר שאיבת שומן לגברים בחזה כתוצאה מגניקומסטיה הוא 13,000 – 18,000 ש”ח כתלות בשיטה הנבחרת לביצוע הניתוח, סוג ההרדמה ומיקום הניתוח.

   שאיבת שומן ללא ניתוח – יש דבר כזה?

   בהחלט כן! ניתן לשפר את מראה הגוף באחד האמצעים הבאים:

   המסת שומן בגלי רדיו (בודי טייט)

   פעולה חד-פעמית הכרוכה בהחלמה מהירה וקלה. המסת שומן בגלי רדיו מתבצעת תחת הרדמה מקומית בחדר ניתוח. ההליך נמשך עד חצי שעה לאזור קטן בגוף, וכשעה וחצי לאזור גדול בגוף. בשיטה זו ממיסים את תאי השומן באמצעות אנרגיית גלי רדיו. בפעולה אחת ניתן להמיס ולשאוב עד 5 ליטרים של שומן. בנוסף, התהליך מסייע גם בכיווץ ומיצוק של העור, אולם בשיטה זו עלולים להיפגע סיבי רקמות החיבור, הקולגן והאלסטין. השיטה מתאימה לטיפול במצבורי שומן ממוקדים כמו בטן, ירכיים, צוואר, סנטר כפול, זרועות וגב. לאחר התהליך, חשוב להקפיד על חבישה אלסטית למשך מספר ימים.

   הקפאת תאי שומן בקור (קולטק)

   טיפול זה נעשה באמצעות מכשיר ה”קולטק” – מכשיר שמטרתו הוא הקפאת שומן ומונע טיפול פולשני. זהו טיפול שאורך כשעה והחזרה לשגרה אחריו היא מידית. הטיפול מתבסס על פגיעה ברקמות השומן ותאי השומן. זאת על ידי טמפרטורה קרה היוצרת נזק לפירוק התאים. שכבת השומן המצויה תחת העור, מתפרקת ומופרשת החוצה מהגוף בתהליך טבעי של מערכות הלימפה והדם, בתוך כ-3 חודשים. המכשיר מאפשר ירידה בעובי שכבת השומן התת-עורי בכ-25%. המכשיר מיועד לטיפול באזורים עם מצבורי שומן תת-עורי כמו בטן, מותניים, ירכיים, גב עליון וגב תחתון.

   גלי רדיו חיצוניים

   טיפול זה נעשה באמצעות מכשיר משולב למיצוק העור והצרת היקפים, המבוסס על גלי רדיו חיצוניים. מיצוק הגוף מתבצע באופן בלתי פולשני כלל: גלי הרדיו פוגעים בשומן הקרוב ביותר לעור וגורמים לו להתפרק, וכן פוגעים בסיבי הקולגן שגורמים לכיווץ של העור. הטיפול מעודד את מערכות הצמיחה הטבעיות של הגוף, ליצור שיפור אפקטיבי של הצלוליט ורפיון העור. במכשור זה קיים פטנט המגרה את סיבי הקולגן והאלסטין הקיימים, וגורם לפיברובלסטים לייצר יותר קולגן. זהו טיפול שאורך כחצי שעה, ולאחריו העור מקבל מראה מוצק ואלסטי יותר. החיסרון בשיטה הוא שהתוצאה מחזיקה מעמד חודשים ספורים בלבד, ונדרשים טיפולי תחזוקה.

   האם הניתוח הוא בהרדמה מלאה או חלקית?

   במידה ושאיבת השומן היא נקודתית – נהוג להסתפק בהרדמה מקומית. לדוגמא, אם שואבים שומן רק מאזור המותניים ומטה, אפשר להיעזר בהרדמה אזורית בלבד. אולם, אם שאיבת השומן היא נרחבת – על פני שטח גדול או מכמה מקומות בעת ובעונה אחת – נהוג להשתמש בהרדמה כללית.

   מתי רואים תוצאה סופית?

   את תוצאות הניתוח לא ניתן לראות ישר בתום הניתוח. צריך לדעת כי האזורים שבהם בוצע ההליך יהיו נפוחים בימים הראשונים, ואפילו בשבועות הראשונים. רק לאחר מספר שבועות מתחילים לראות השינוי. המראה הסופי יגיע לאחר כשלושה חודשים – לאחר שחולפת כל הנפיחות.

   האם יישארו לי צלקות לאחר הניתוח?

   הרופא המנתח ישתמש בצינורית דקה מאוד, ולכן הצלקות שעשויות להישאר הינן קטנות ולרוב בלתי מורגשות. לרוב הצלקות יתבהרו לחלוטין לאחר 18 חודשים.

   האם הניתוח מחזיק לתמיד?

   תאי השומן שנשאבו אכן ייעלמו לצמיתות, ולא יוכלו להתמלא מחדש. עם זאת, כמובן שיש תאים נוספים בגוף אשר עשויים להתמלא, ולכן סכנת ההשמנה עדיין עומדת בעינה. עקב זאת, חשוב להקפיד על תזונה נכונה, ופעילות ספורטיבית גם לאחר הניתוח.

   תמונות לפני ואחרי של שאיבת שומן

   שאיבת שומן ללא ניתוח לפני לפני
   שאיבת שומן ללא ניתוח אחרי אחרי
   שאיבת שומן ללא ניתוח
   ניתוח שאיבת שומן לפני לפני
   ניתוח שאיבת שומן אחרי אחרי
   ניתוח שאיבת שומן
   שאיבת שומן מהיריכיים לפני לפני
   שאיבת שומן מהיריכיים אחרי אחרי
   שאיבת שומן מהירכיים
   ניתוח מתיחת בטן ושאיבת שומן לפני לפני
   ניתוח מתיחת בטן ושאיבת שומן אחרי אחרי
   ניתוח שאיבת שומן ומתיחת בטן
   ניתוח שאיבת שומן לפני לפני
   ניתוח שאיבת שומן אחרי אחרי
   ניתוח שאיבת שומן
   לפני שאיבת שומן לפני
   אחרי שאיבת שומן אחרי
   שאיבת שומן
   שאיבת שומן לפני לפני
   שאיבת שומן אחרי אחרי
   שאיבת שומן
   ניתוח שאיבת שומן לפני לפני
   ניתוח שאיבת שומן אחרי אחרי
   ניתוח שאיבת שומן
   ניתוח מתיחת בטן ושאיבת שומן לפני לפני
   ניתוח מתיחת בטן ושאיבת שומן אחרי אחרי
   ניתוח שאיבת שומן ומתיחת בטן
   שאיבת שומן ללא ניתוח לפני לפני
   שאיבת שומן ללא ניתוח אחרי אחרי
   שאיבת שומן ללא ניתוח
   הצג את כל התמונות

   רופאים מומלצים לשאיבת שומן

   הרופאים המוצעים להליך זה נבחרו בקפדנות על פי סטנדרטים גבוהים המאפשרים לך לסמוך על הרופא.

   רופא מומלץ לשאיבת שומן ד
   ניתוחים פלסטיים, טיפולים אסתטיים
   הנחושת 3, תל אביב
   1 לפרטים
   רופא מומלץ לשאיבת שומן ד
   מנתח פלסטי, ניתוחים פלסטיים
   מנחם בגין 144, מידטאון, תל אביב
   2 לפרטים
   רופא מומלץ לשאיבת שומן ד תו אמון
   מנתח פלסטי
   שדרות בן גוריון 4, חיפה
   3 לפרטים
   רופא מומלץ לשאיבת שומן ד
   מנתח פלסטי, ניתוחים פלסטיים, טיפולים אסתטיים
   ברודצקי 43, תל אביב
   4 לפרטים
   לכל הרופאים
   התמונה שהעלית גדולה מדי
   חיפוש רופאים
   נסו איות שונה, לא נמצאו תוצאות עבור החיפוש
   נסו איות שונה, לא נמצאו תוצאות עבור החיפוש
   הודעה נשלחה בהצלחה
   פנייתך נשלחה בהצלחה