חיפוש
הזרקת בוטוקס

מהו בוטוקס?

אז מהו בוטוקס? בוטוקס הוא השם המסחרי של רעלן שנקרא בוטוליניום טוקסין A. זהו חלבון שמופק באופן באופן סינטטי ויכול להרפות את השריר שאליו הוא מוזרק למשך תקופה של 3-5 חודשים. ההרפיה היא הפיכה, שכן לאחר שעוברת השפעת החומר, השריר חוזר למצבו הראשוני. בפועל, מהווה חסם לאינטרקציה שבין העצבים לשרירים, ועל ידי כך מרפה את השריר.

הזרקת בוטוקס

טיפולים פופולאריים

אילו סוגי בוטוקס קיימים בשוק הישראלי?

בישראל ניתן למצוא שני סוגים עיקריים של בוטוקס

 • בוטקוס של חברת אלרגן (בוטולינום טוקסין): מחזיק עד 4 חודשים. כמו כן, השפעתו ניכרת רק לאחר כמה ימים. יתרונו על פני המתחרים הוא בפיזורו המופחת, ולכן לרוב מותאם לטיפולי הזרקה בפנים.
 • בוטוקס דסיפורט של חברת Ami: מחזיק עד כשמונה חודשים כתלות באזור המיועד להזרקה וגם במינון עצמו. יתרונו על פני המתחרים הוא במהירות הפעולה והפיזור המוגבר, ולכן לרוב מתאים לטיפול בהזעת יתר לדוגמא.

למי מיועדות הזרקות בוטוקס?

טיפול בבוטוקס מתאים במצבים בהם יש רצון לשתק את פעילותו של שריר מסוים ושימושו הנפוץ הוא לצורך החלקת קמטים. קמטים הם למעשה חריצים הנוצרים בעור כתוצאה מהפעלת שרירים לצורך הבעות שונות – כעס, חיוך, ואף פליאה. עם השנים הקמטים נחרצים בעור ולא נעלמים, ותפקידו הוא להחליק אותם.

יעילותו של הטיפול הפכה אותו ללהיט בקרב נשים וגברים העולם, כאשר בחזית הניראות עומדות ועומדים כמובן שלל סלבס. גלית גוטמן, מרגלית צנעני ואברי גלעד הם רק חלק מהידוענים שסיפרו בפתיחות על טיפולי ההזרקות שהם מבצעים בשגרה, לטובת מראה צעיר יותר.

טיפ היועצת

כדאי לזכור כי כאשר אנו מבצעים טיפולים קוסמטיים, אנחנו מתרגלים לתוצאה ולעתים עלולים למצוא את עצמנו מבקשים להקצין את הטיפול עוד ועוד. זהו המפתח להגזמה ולמראה שאינו טבעי, כאשר הנפוץ הוא המראה המתפלא תמידית כתוצאה מהרמת יתר של הגבות. רוצים עצה? צלמו את עצמכם לאחר הטיפול שממנו אתם שבעי רצון, וחיזרו מדי פעם לתמונה. אם תחליטו לבצע טיפולים נוספים, ודאו שאתם לא מתרחקים יותר מדי מהמראה שמצא חן בעיניכם מלכתחילה.

ל30 אחוז הנחה על ההזרקה הראשונה השאירי פרטים

  נא להזין מספר טלפון תקין

  מה עושה הבוטוקס?

  • מחליק קמטי הבעה – הפחתה והעלמת קמטי הבעה לתקופה של שלושה עד חמישה חודשים. אלו קמטים הנובעים מפעילות יתר בייחוד באזור הפנים. כדוגמת קמטים רוחביים במצח, קמטי זעף – בין הגבות, קמטי הצחוק – בצידי העיניים.
  • מתיחת הקסם – שיטוח קמטוטים באזור הסנטר ומתיחת הקמטים בצוואר – טיפול זה מומלץ כטיפול מונע לקמטים עמוקים יותר.
  • הרמת גבות – באמצעות הבוטוקס ניתן לשנות את תווי הפנים ולבצע הרמת גבות ע”י הזרקת של הבוטוקס למצח – תהליך זה משמש תחליף לניתוח הכירורגי של הרמת גבות.
  • עיצוב שפתיים –  הזרקת בוטוקס נועדה בעיקר למילוי קמטים בצידי השפתיים ומיועדת לעצב את מראה השפתיים לטיפול בזוויות הפה אשר עם השנים הופכות שמוטות ויוצרות מראה נפול. הבוטוקס אינו אמור למלא קמטים סביב השפתיים מאחר ואינו נחשב לחומר מילוי אך הוא יכול לשמש לעיצוב השפה באמצעות “הרמה” של זוויות הפה ויצירת מראה של שפתיים עסיסיות וחושניות.
  הזרקת בוטוקס בקמטי זעם
  הזרקת בוטוקס בקמטי זעם

  איך מתכוננים לטיפול?

  • חשוב לדווח על כל בעיה רפואית, אלרגיה או רגישות שקיימת לחומר כזה או אחר.
  • יש לדווח לרופא על כל תרופה הנלקחת בסמוך לטיפול, יש לשים דגש על התרופות הבאות: תרופות אנטיביוטיות לשם טיפול נגד זיהום, תרופות הקשורות למחלות לב או המשפיעות על קצב הלב ותרופות שנועדו לטפל במחלות אוטואימוניות.
  • מומלץ לבצע טיפול מונע נגד הרפס כ-3 ימים לפני ההזרקה
  • יש להגיע לטיפול ללא איפור כלל. כמו כן אסור למרוח קרם פנים.
  • אם אתם רגישים לכאב או מתכוונים להזריק על גבי שטח נרחב – ניתן למרוח לפני הטיפול משחת אילחוש.

  תוך כמה זמן משפיע טיפול בוטוקס?

  השפעתו של הבוטוקס נמשכת 4-6 חודשים, כאשר ככל שמרבים בטיפולים ההשפעה מתארכת. בנוסף חשוב לשמור על שגרת טיפול כי כך ניתן להגיע לאפקט מצטבר והקמט אינו חוזר לקדמותו גם כאשר החומר מתפוגג.

  מה אסור לעשות לאחר טיפול בוטוקס?

  ביום שלאחר ההזרקה יש להימנע מפעילות מאומצת. בימים שלאחר מכן מומלץ להימנע מעיסוי או מגע באזור ההזרקה. זאת על מנת למנוע זליגה של החומר.

  בנוסף יש להימנע מפעילות מאומצת ביום ההזרקה. בשבוע שלאחר ההזרקה יש להיזהר משמש ישירה או המצאות בטמפרטורות גבוהות, ובכל יציאה החוצה מומלץ להשתמש בקרם הגנה עם SPF גבוה ככל הניתן.

  הקפדה מלאה על ההוראות הן לפני הטיפול והן אחריו, תקטין משמעותית את הסיכוי לתופעות לוואי לא נעימות.

  למי אסור לעשות טיפול בוטוקס?

  בוטוקס אינו טיפול שמתאים לכולם – מומלץ להגיע לפגישת ייעוץ עם הרופא לפני הטיפול לוודא התאמה וציפיות.

  • אין לבצע הזרקה במקרים של אלרגיה ידועה לבוטוקס, לאלבומין או במקרה של חולשת שרירים
  • במקרים של מחלות רקע, מחלות אוטואימוניות, מחלות עצבים או מחלות הקשורות לשרירי גוף רצוניים – חובה להודיע על כך לרופא לפני הטיפול על מנת למנוע תופעות לוואי חמורות ביותר.
  • במידה ואתם חווים דלקת או זיהום בשבועיים לפני הטיפול – יש לדחות את הטיפול ולהתייעץ עם הרופא.
  • נשים בהריון או המתכננות להרות בתקופה הקרובה לטיפול – לא יכולות לעבור הזרקת בוטוקס.

  מחיר טיפול בהזרקת בוטוקס – כמה זה עולה?

  מחיר הזרקת בוטוקס לקמטי הפנים והצוואר נע בין 500-1,300 ש״ח לכל אזור טיפול.

  טיפ היועצת

  שימו לב שרק רופאים מורשים לבצע טיפולי הזרקה בכלל ובוטוקס בפרט. לכן מומלץ לוודא כי הרופא מיומן ומנוסה בהליך.

  מה קורה אחרי הזרקות בוטוקס?

  מיד לאחר הטיפול ניתן לחזור לשגרה ולעבוד. בשעות שלאחר מכן תיתכן נפיחות באזור ההזרקה, לעיתים יופיעו שטפי דם קלים באזור הדקירה או כאבי ראש קלים החולפים לאחר מספר שעות. תיתכן תחושת עקצוץ במקום המוזרק – זה טבעי ומעיד שהחומר פועל.

  תופעות הלוואי לאחר ההזרקה

  החזרה לשגרה אחרי הטיפול היא מהירה ותופעות הלוואי הן מינימליות אבל חשוב לקחת אותן בחשבון. תופעות הלוואי של הטיפול הינן לרוב מקומיות, קלות ונדירות וכוללות:

  • “סימנים כחולים” במקום ההזרקה
  • נפיחות במקום ההזרקה החולפת תוך מספר דקות
  • כאבי ראש
  • נדידת חומר למקום אחר שעלולה לגרום לצניחת עפעף. תופעה לא נעימה אך חולפת.

  מתי רואים תוצאות לאחר הזרקת בוטוקס?

  תוצאות לאחר הטיפול מתחילים לראות כבר למחרת ההזרקה. התוצאות מגיעות לשיא לאחר 3-4 ימים.

  האם אפשר להתאפר אחרי בוטוקס?

  לאחר ההזרקה לאזורים שונים בפנים, ישנם חתכים מיקרוסקופיים הנותרים בעור בעקבות חדירת המחט אליו. לכן, אין להתאפר במשך מספר שעות לאחר הטיפול. זאת כדי לא להחדיר אל החתכים כימיקלים שונים הקיימים באיפור. כדאי לקחת בחשבון שהאיפור משתנה לא רק מיד לאחר ההזרקה, אלא גם בשלב מאוחר יותר. בדרך כלל אחת המטרות העיקריות של האיפור היא לטשטש את קמטי ההבעה. לאחר שאלו נעלמו ,הודות לבוטוקס, לרוב אופי האיפור ישתנה בהתאם.

  הזרקות בוטוקס מתאימות למילוי כל קמטי הפנים

  הזרקת בוטוקס בצידי העיניים

  אזור העיניים הוא אחד האזורים הנפוצים ביותר לשימוש בבוטוקס. בעקבות חיוך והבעות פנים שונות, העור בצידי העיניים הופך מקומט ונפול במהרה.

  במהלך הזרקת בוטוקס בצידי העיניים מזריק הרופא מעט מהחומר באמצעות מחט דקיקה אל כמה נקודות אסטרטגיות בצדדיה של העין, הדבר גורם להחלקת הקמטים באזור ולמראה צעיר ורענן.

  כדאי להיזהר מהזרקת יתר כדי לשמר את האפשרות לכווץ את העיניים בצורה טבעית. להשלמת המראה הצעיר והרענן ניתן לבצע גם הזרקת בוטוקס למצח כדי להחליק את הקמטים הנוצרים גם שם.

  בוטוקס בצידי העיניים
  בוטוקס בצידי העיניים
  ל30 אחוז הנחה על ההזרקה הראשונה השאירי פרטים

   נא להזין מספר טלפון תקין

   1. מחיר הזרקת בוטוקס בצידי העיניים – כמה זה עולה?

   מחיר הזרקת בוטוקס בצידי העיניים הוא 400 – 1,500 ש”ח כתלות בכמות החומר הדרושה להחלקת הקמטים.

   הזרקת בוטוקס מתחת לעיניים

   הזרקת בוטוקס מתחת לעיניים מעניקה לעיניים מראה רענן ובעצם פותחת את העיניים לרווחה לאחר שהעור הנפול והמקומט נוטה לסגור אותן.

   ההזרקה להרפיית השרירים האחראים על הבעות הפנים שלנו וכך גורמת להחלקת העור מחדש.

   תופעות לוואי שיכולות לקרות לאחר הטיפול כוללות שטפי דם קטנים ונפיחות קלה, לעיתים הבוטוקס יכול לנדוד וליצור בליטות קטנות מתחת לעור.

   2. מחיר הזרקת בוטוקס מתחת לעיניים – כמה זה עולה?

   מחיר הזרקת בוטוקס מתחת לעיניים הוא 500 – 1000 ש”ח.

   הזרקת בוטוקס במצח

   כולנו מכירים את הקמטים הרוחביים שנוצרים לנו על המצח עם הזמן כמו גם את קמטי הזעף שגורמים בין היתר גם לצניחה של הגבות. הזרקת בוטוקס במצח באה לטפל בדיוק בכל אלה.

   אז איך זה עובד?

   הרופא מאתר מספר נקודות הזרקה הנדרשות להחלקת האזור בהתאם לבקשת המטופל ויבצע מספר דקירות קטנות באמצעות מחט דקיקה. זריקות לרוחב המצח יעלימו את הקמטים הרוחביים הנפוצים בעוד שהזרקה בין הגבות תטשטש את קמטי הזעף.

   הזרקה סביב הגבות תגביהה אותן מחדש. יש לציין שמכיוון שזוהי בהזרקה המצריכה פעולה מנוגדת על שתי קבוצות שריר, חשוב מאוד שהמטפל יכיר את האנטומיה השרירית של המצח.

   3. מחיר הזרקת בוטוקס במצח – כמה זה עולה?

   מחיר הזרקת בוטוקס במצח הוא 700 – 1,500 ש”ח.

   בוטוקס במצח
   בוטוקס במצח
   ל30 אחוז הנחה על ההזרקה הראשונה השאירי פרטים

    נא להזין מספר טלפון תקין

    מילוי קמטים: אלטרנטיבות לבוטוקס

    הזרקת בוטוקס אינה מתאימה לכל אחד, למזלנו כיום ישנן מספר שיטות נוספות למילוי קמטים:

    • מילוי קמטים בחומצה היאלורונית – חומצה המורכבת ממולקולות רב – סוכר האוצרות נוזלים ולכן היא יוצרת נפחים גדולים מאוד ביחס למשקלה. חומצה היאלורונית מזינה את העור, שומרת על לחותו וגמישותו ומעניקה לו מראה צעיר, חיוני ורענן.
    • מתיחת פנים בחוטים – טיפול מתקדם, בטוח ואפקטיבי המאפשר הרמה, פיסול ועיצוב מחדש של הפנים. מעניק מראה חלק, מוצק וצעיר יותר לעור הפנים. במסגרת טיפול הרמת פנים בחוטים מוחדרים אל מתחת לעור הפנים חוטים מיוחדים. חוטים אלו מרימים את הרקמות ומקבעים אותן במקומן החדש. עם הזמן החוטים נספגים בפנים באופן מלא.
    • פילינגפילינג הוא קילוף כימי של שכבות העור החיצוניות. הוא עוזר לעור הפנים שלך להיראות שוב מלא חיים, רענן וצעיר יותר. שכבת העור החדשה שהתגלתה לאחר הקילוף היא בדרך כלל מקומטת פחות מאשר העור שהוסר. לאחר טיפול פילינג, עור עם קמטים ייראה צעיר יותר ב – 5-10 שנים. עור עם צלקות אקנה יראה חי וחלק יותר.
    • טיפול פנים בלייזר – זהו טיפול פילינג בעזרת לייזר. הטיפול מתבסס על קרן לייזר הפוגעת בדיוק מרבי באזור בו העור פגום ומקומט. ניתן לשלוט באופן מלא בעומק הפגיעה ולכוון לשכבת העור אותה רוצים לחדש. אנרגיית הלייזר מחממת את הרקמה באזור בו פגעה, מקלפת את שכבות העור הפגום וחושפת את העור החדש והרענן המצוי מתחתיו. בנוסף, החימום מעודד ייצור מואץ של סיבי קולגן ואלסטין האחראים למיצוק ואלסטיות העור. הטיפול הוא בהרדמה מקומית או אלחוש ונמשך בין חצי שעה לשעה. במהלך הטיפול לעיתים יחוש המטופל בצריבה קלה.
    ל30 אחוז הנחה על ההזרקה הראשונה השאירי פרטים

     נא להזין מספר טלפון תקין

     תמונות לפני ואחרי של הזרקת בוטוקס

     הזרקת בוטוקס לפני לפני
     הזרקת בוטוקס אחרי אחרי
     הזרקת בוטוקס בקמט זעף
     הזרקת בוטוקס בקמט זעף לפני לפני
     הזרקת בוטוקס בקמט זעף אחרי אחרי
     הזרקת בוטוקס בקמט זעף
     הזרקת בוטוקס בקמט הזעף לפני לפני
     הזרקת בוטוקס בקמט הזעף אחרי אחרי
     הזרקת בוטוקס בקמט הזעף
     הזרקת בוטוקס במצח לפני לפני
     הזרקת בוטוקס במצח אחרי אחרי
     הזרקת בוטוקס במצח
     הזרקת בוטוקס וקמט זעף לפני לפני
     הזרקת בוטוקס וקמט זעף אחרי אחרי
     הזרקת בוטוקס באזור המצח וקמט זעף
     הזרקת בוטוקס במצח לפני לפני
     הזרקת בוטוקס במצח אחרי אחרי
     הזרקת בוטוקס באזור המצח
     הזרקת בוטוקס באזור המצח לפני לפני
     הזרקת בוטוקס באזור המצח אחרי אחרי
     הזרקת בוטוקס באזור המצח
     הזרקת בוטוקס במצח לפני לפני
     הזרקת בוטוקס במצח אחרי אחרי
     הזרקת בוטוקס באזור המצח
     בוטוקס באזור המצח לפני לפני
     בוטוקס באזור המצח אחרי אחרי
     בוטוקס באזור המצח
     הזרקת בוטוקס במצח לפני לפני
     הזרקת בוטוקס במצח אחרי אחרי
     הזרקת בוטוקס באזור המצח
     הזרקת בוטוקס בצידי העיניים לפני לפני
     הזרקת בוטוקס בצידי העיניים אחרי אחרי
     הזרקת בוטוקס בצידי העיניים
     הזרקת בוטוקס במצח לפני לפני
     הזרקת בוטוקס במצח אחרי אחרי
     בוטוקס במצח
     הזרקת בוטוקס במצח לפני לפני
     הזרקת בוטוקס במצח אחרי אחרי
     בוטוקס במצח
     הזרקת בוטוקס בקמט זעף לפני לפני
     הזרקת בוטוקס בקמט זעף אחרי אחרי
     הזרקת בוטוקס בקמט זעף
     הזרקת בוטוקס וקמט זעף לפני לפני
     הזרקת בוטוקס וקמט זעף אחרי אחרי
     הזרקת בוטוקס באזור המצח וקמט זעף
     הזרקת בוטוקס במצח לפני לפני
     הזרקת בוטוקס במצח אחרי אחרי
     הזרקת בוטוקס באזור המצח
     הצג את כל התמונות

     רופאים מומלצים להזרקת בוטוקס

     הרופאים המוצעים להליך זה נבחרו בקפדנות על פי סטנדרטים גבוהים המאפשרים לך לסמוך על הרופא.

     רופא מומלץ להזרקת בוטוקס ד
     טיפולים אסתטיים
     מידטאון, תל אביב
     1 לפרטים
     רופא מומלץ להזרקת בוטוקס ד
     טיפולים אסתטיים
     הברזל 11, תל אביב
     2 לפרטים
     רופא מומלץ להזרקת בוטוקס ד
     טיפולים אסתטיים
     הברזל 11, תל אביב
     3 לפרטים
     רופא מומלץ להזרקת בוטוקס ד
     ניתוחים פלסטיים, טיפולים אסתטיים
     הנחושת 3, תל אביב
     4 לפרטים
     לכל הרופאים
     התמונה שהעלית גדולה מדי
     חיפוש רופאים
     נסו איות שונה, לא נמצאו תוצאות עבור החיפוש
     נסו איות שונה, לא נמצאו תוצאות עבור החיפוש
     הודעה נשלחה בהצלחה
     פנייתך נשלחה בהצלחה