חיפוש
טיפול להגדלת הפין

 

 

בין אם אי פעם נמצא תשובה חד משמעית לוויכוח הנצחי האם הגודל קובע או לא קובע, אין ספק שגודל אבר המין הוא אחד מגורמי החרדה המרכזיים בחייהם של גברים רבים. כבר מגיל ההתבגרות המוקדם, נערים רבים עסוקים בגודל אבר המין שלהם ומתמלאים חששות כי משהו אינו תקין. כאשר המידע העיקרי שרבים מהם מקבלים על גודל הפין הנורמטיבי הוא דרך פורנוגרפיה, החששות הללו עשויים להתעצם אף יותר. ברוב המקרים, הנושא משויך בעיקר לתחום הדימוי והביטחון העצמי.

עם זאת, במקרים רבים גודל אבר המין יכול להשפיע באופן משמעותי על תפקוד מיני תקין. אם בעבר טיפולים לעיבוי והגדלת הפין כללו בעיקר כדורים מפוקפקים ומשאבות אזוטריות שיעילותם מוטלת בספק, כיום קיימים טיפולים אמינים יותר שיאפשרו לך ליהנות מתוצאות אמיתיות. אם כן, ככל שאבר המין קטן מהממוצע, כבר לא מדובר בגזירה משמיים. על ידי טיפולי הזרקה או התערבות ניתוחית למתיחת רקמת הפין, ניתן להגדיל באופן משמעותי את ממדי הפין. כדי לבחון את האפשרויות שלך בצורה מקיפה "היועצת" ערכה עבורך מדריך מקיף על טיפולי הגדלת אבר המין.

למי מתאים הטיפול?

לפני שנדבר על הצורך בטיפול, ראוי שנשאל את עצמנו מהו בעינינו גודל ממוצע. כפי שאמרנו, דימוי הגוף הגברי מושפע לא פעם מאידיאלים לא מציאותיים. אז זהו הזמן לבחינה עצמית. מהו לדעתך גודל אבר המין הממוצע?

אם התשובה שלך כללה מספר הגבוה מ-15, זהו הזמן לערוך התאמות בתפיסה. על פי נתונים סטטיסטיים בינלאומיים שנאספו במשך עשרות שנים, אורך אבר המין הגברי הוא כ-9.2 ס"מ כאשר הוא רפוי. היחס בין האורך לעובי ושיעורם משתנה באופן משמעותי מגבר לגבר ואין כל סטנדרט מוחלט מהו גודל נכון. אבר מין בעל יכולת תפקוד תקינה, יכול להיות בעל גודל המתחיל גם מ-5 ס"מ ו רוב הגברים ככולם, נמצאים בטווח הנורמה.

לכן, בהתאם לנתונים הללו, רוב הגברים המגיעים לקבל ייעוץ על טיפולי הגדלה הם לרוב בעלי גודל אבן מין ממוצע ותקין. גם במקרה כזה, כאשר הגורם העיקרי לצורך בטיפול הוא הדימוי העצמי, ניתן לעבור את ניתוח ההגדלה. עם זאת, כאשר גודל אבר המין הוא קטן מ-5 ס"מ, מדובר בטיפול שיכול לשנות באופן יסודי את חוויית החיים.

טיפ היועצת

מגיל צעיר, נדרשת להתעמת עם גודל אבר המין ולעתים קרובות, הדימוי שנוצר נבע ממידע בלתי מדויק ומאמונות יסוד רווחות שאינם מעוגנות בהכרח במציאות. תפיסה כזו יכולה להשפיע על הביטחון העצמי בצורה משמעותית ולעתים קרובות, הרצון לעבור טיפול הגדלה נובעת ממקום רגשי, הרבה יותר משהיא נובעת ממקום רפואי. זוהי הזדמנות לרכוש מידע מדויק ואמין אודות תפקוד מיני בריא ותקין ועל גודל אבר המין הממוצע ולהתאים מחדש את דימוי הגוף שלך. בלא מעט מקרים, מענה ראוי לתחושת חוסר הביטחון תאפשר לך לחיות עם חוויית שלמות הרבה יותר מלאה מאשר שכל טיפול יוכל להעניק.

אילו סוגי טיפולים קיימים?

את טיפולי ההגדלה ניתן לחלק לשני סוגים עיקריים:

טיפולי הזרקה לעיבוי הפין

הטיפול הנפוץ ביותר נעשה על ידי הזרקת שומן עצמי. טיפול מסוג זה מתאים לגברים בעלי מצבורי שומן מספיקים לשאיבה עבור הטיפול. לעתים, גברים בעל מסת שריר גבוהה אינם יכולים לעבור את הטיפול.

אפשרות נוספת היא לבצע את העיבוי על ידי הזרקת חומצה היאלורונית. כאן, התוצאות יוכלו להשפיע גם על האורך וגם על העובי של אבר המין. עם זאת, חשוב שנזכור שמדובר בתוצאות זמניות שיימשכו כ-8-12 חודשים בלבד.

טיפולי הארכת הפין

בתהליך זה, מנותק הפין מעצם החיק והגידים המחברים את רקמת הספוג אל העצם מותאמים מחדש. כך, ניתן להוסיף מעט לאורכו של אבר המין.

טיפ היועצת

חשוב שנזכור, ניתוחים לעיבוי והארכת הפין משפיעים על מראה הפין בעיקר כשהוא במצב רפוי. בעת זקפה, השינוי קטן בהרבה. לכן, כאשר מדובר בפין בעל גודל תקין שהוספו לו מספר סנטימטרים, ההבדל ייראה בעיקר כשהפין רפוי.

ההכנה לטיפול

הטיפול נעשה על ידי אורולוג מומחה. חשוב שנבחר באיש טיפול מקצועי ואמין בעל ניסיון בטיפולי הגדלה. חשוב שנזכור, מדובר בתחום פרוץ מאוד וישנן לא מעט שרלטנים. לכן, עלינו לפנות אך ורק לאנשי רפואה מוסמכים ובעלי מוניטין ראוי. במהלך פגישת תיאום הציפיות, יבחן הרופא המטפל מהי הסיבה עבורה ברצונך לעבור את ההגדלה ויפרוש בפניך את האפשרויות והשלכות הניתוח. ככל שנדרשת הרדמה כללית, יש להקפיד על צום ועל כל הנחיה אחרת שיספק הרופא לקראת הניתוח.

תהליך הטיפול

אופי הטיפול משתנה בהתאם למטרות והצרכים שלך ועל פי התהליך אותו ימצא הרופא לנכון לבצע.

הזרקת שומן

לרוב, שאיבת רקמות השומן תיעשה תחת הרדמה כללית. כבר בשיחת ההכנה, יבחן הרופא את גופך ויבחר את האזור ממנו יילקח השומן. לאחר ביצוע ההרדמה, ישאב הרופא את השומן באופן ידני על ידי מזרק ייעודי. לאחר מכן, יוזרקו תאי השומן אל הפין באמצעות מזרק מיוחד בעל מחט עבה. תכולת השומן שניתן להזריק נעה בין 30-100 סמ"ק.

לאחר מספר שעות התאוששות ובדיקה שגרתית של הרופא, ניתן להשתחרר הביתה.

הזרקת חומצה היאלורונית

התהליך פשוט מאוד ולרוב, אין כל צורך בהרדמה או אלחוש. הרופא יבצע שתי דקירות באבר המין ויזריק את החומצה ההיאלורונית אל גוף הפין.

ניתוח הארכת פין

לעתים, ניתן לעבור את הניתוח בהרדמה מקומית ובמקרים אחרים, יעדיף הרופא לנקוט בהרדמה כללית. בפגישת תיאום הציפיות, יכין אותך הרופא לתרחיש הצפוי. לאחר מתן ההרדמה, יבצע הרופא חתך קטן בבסיס הפין ויפריד את הגידים המחברים את הפין אל עצם החיק. הפין ייטה לכיוון מטה וכעת יוכל הרופא למשוך את הפין החוצה ולהתאים מחדש את המרחק בין רקמת הספוג ועצם החיק. כך, ניתן להאריך את גוף הפין. לאחר מכן, נתפרים מחדש הגידים במיקום חדש והאורך החדש למעשה מתקבע.

תמיד ניתן לשלב מספר טיפולים יחד על מנת להשפיע גם על האורך וגם על העובי.

תקופת ההחלמה

גם ההחלמה וההנחיות לאחר הטיפול משתנות מטיפול לטיפול.

הזרקת חומצה היאלורונית

הטיפול מאפשר חזרה לשגרה מיד לאחר מכן ולרוב אינו כרוך בכאבים או בתופעות מיוחדות. מומלץ להימנע מקיום יחסי מין או אוננות בשבוע הראשון עד לביקורת אצל הרופא.

הזרקת שומן

מומלץ לשמור על מנוחה למשך מספר ימים ולאפשר לפין להחלים. ברוב המקרים, יהיו כאבים ושטפי דם במשך כשבוע-שבועיים וניתן ליטול משככי כאבים ללא מרשם. ביקורת ראשונה אצל הרופא תיעשה לאחר יומיים וביקורת שנייה לאחר שבוע.

יש להימנע מקיום יחסי מין ואוננות במשך 30 יום לאחר הניתוח כדי לאפשר קליטה ראויה של רקמת השומן בגוף הפין ולהניח לו להחלים.

ניתוח הארכת פין

מבחינת פעילות גופנית וחזרה לעבודה, ניתן יהיה לחזור לשגרה תוך כשבוע. עם זאת, כשזה מגיע לתפקוד מיני, נצטרך להמתין כ-6-8 שבועות כדי לאפשר החלמה מלאה. לרוב, הצלקת נעשית באזור שיער הערווה ולכן די נסתרת. עם זאת, עשוי לקחת לה כשנה להחלים לחלוטין ולהיטשטש. יש לשמור על ניקיון אזור החתך בקפדנות עד להחלמה מלאה של האזור.

האם קיימות תופעות לוואי או סיכונים?

בעוד שלטיפולי חומצה היאלורונית אין לרוב תופעות לוואי מיוחדות, טיפולי הזרקת השומן וההארכה עשויים להיות מלווים במספר תופעות בלתי נעימות, אך קצרות טווח.

  • הפין עשוי להיות מכוסה בשטפי דם בימים הראשונים
  • הכאבים עשויים להימשך כשבועיים.
  • לעתים, עשוי לחול דימום באזור החתך בימים הראשונים.
  • עקב הנפיחות והבצקות בשבועות הראשונים, עשוי לקחת זמן עד שנוכל להעריך את התוצאות.

ככל שמדובר בסיכונים, מלבד לסיכוני זיהום הקיימים בכל ניתוח פולשני, לא קיימים סיכונים מיוחדים. חשוב שנפקח עין אחר סימני זיהום כמו כאב מוגבר, עלייה בחום או הפרשות מוגלתיות ויש להקפיד להגיע בזמן לבדיקות הביקורת כדי לאפשר לרופא לוודא כי אין סיבוכים.

עד כמה התוצאות נראות לעין?

הנפיחות באזור לאחר הניתוח עשויה להרשות עלינו לזהות את השינוי תחילה. עם זאת, ככל שהשבועות יחלפו, נוכל לראות את ההבדל. בטיפולי ההזרקה, ניתן לעבות את הפין ב-2-3 ס"מ ובניתוח ההארכה – עד כ-5 ס"מ לכל היותר. השינויים הללו יהיו נראים, כאמור, בעיקר כאשר הפין רפוי.

טיפולים בחומצה היאלורונית הם זמניים וניתן יהיה לחזור עליהם כל שמונה חודשים עד שנה. לצד עיבוי של כ-2 ס"מ, תחול הארכה של כסנטימטר וחצי. לעתים, השפעה ההזרקות מצטברת וייתכן שלאחר 3 הזרקות ויותר, נוכל ליהנות מהארכה של עד 5 ס"מ.

כמה עולה ניתוח להגדלת הפין?

נכון להיום, אין כיסוי ביטוחי עבור טיפולים מסוג זה ברוב המקרים. בעוד שטיפולי הזרקת חומצה היאלורונית תעלה בין 1,500-3,000 ₪, שאיבת והזרקת שומן נעה בין 10,000-20,000 ₪ ועבור הארכת הפין ניאלץ להיפרד מסכום הנע בין 15,000-30,000 ₪. המחירים משתנים על פי מורכבות הטיפול והרופא בו נבחר כדי לבצע אותו.

טווח מחירים

נכון להיום, אין כיסוי ביטוחי עבור טיפולים מסוג זה ברוב המקרים. בעוד שטיפולי הזרקת חומצה היאלורונית תעלה בין 1,500-3,000 ₪, שאיבת והזרקת שומן נעה בין 10,000-20,000 ₪ ועבור הארכת הפין ניאלץ להיפרד מסכום הנע בין 15,000-30,000 ₪. המחירים משתנים על פי מורכבות הטיפול והרופא בו נבחר כדי לבצע אותו. 

התמונה שהעלית גדולה מדי
חיפוש רופאים
נסו איות שונה, לא נמצאו תוצאות עבור החיפוש
נסו איות שונה, לא נמצאו תוצאות עבור החיפוש
הודעה נשלחה בהצלחה