חיפוש
מחיר חומצה היאלורונית

מחיר חומצה היאלורונית

 • עריכה: מאירה ארבל
 • תאריך: 28 מרץ 2023
image

הזרקות חומצה היאלורונית מהוות את אחד הטיפולים הקוסמטיים הנפוצים ביותר בשנים האחרונות וניתן להגיד שבאופן כללי טיפולי הזרקה של חומצה היאלורונית נעים בין 450 – 3800 ש״ח כתלות בסוג הטיפול ובכמות הזריקות הנדרשת על מנת להשיג את התוצאה הרצויה.

חומצה היאלורונית לא צריכה לעלות ביוקר! להצעה משתלמת >

  נא להזין מספר טלפון תקין

  סוגי חומצה היאלורונית

  קיימים מספר סוגים של חומצה היאלורונית השונים זה מזה ברמת צמיגות החומר וגמישותו.

  • חומצות קשיחות – מדובר בחומצות סמיכות, צמיגיות ובעלות יכולת גמישות מוגבלת. סוג זה של חומצה היאלורונית מתאים לטיפול באזורים המצריכים הגברה משמעותית של נפח העור, כמו אזור הלחיים, המצח והרקות.
  • חומצות בינוניות – חומצות בעלות רמת סמיכות וצמיגות בינונית. יתאימו לאזורים עדינים יחסית בפנים כמו אזור השפתיים והאף.
  • חומצות רכות – חומצות בעלות מידת צמיגות ורמת סמיכות נמוכה, לצד רמת גמישות ונוזליות גבוהה יחסית. החומצות ההיאלורוניות הרכות מתאימות לאזורים עדינים במיוחד כמו מתחת לעיניים ומסביב לפה.
  • חומצות מימיות – חומצות היאלורוניות שאינן צמיגיות כלל אלא מימיות ונוזליות לחלוטין. סוג חומצה זה יעיל במיוחד לשדרוג מרקם ואיכות העור.

  במה תלוי מחיר חומצה היאלורונית?

  מחיר חומצה היאלורונית תלוי באזור המטופל, בסוג החומצה ההיאלורונית ובכמות המזרקים שהאזור המטופל דורש.
  מחיר הזרקת חומצה היאלורונית בשפתיים

  הזרקת חומצה היאלורונית בשפתיים מאפשרת למטופלים לקבל את עובי השפתיים הרצוי להם. כמו כן, תוצאות הזרקה כזו מאפשרות קבלת שפתיים עם פרופורציה נכונה, מראה טבעי של שפתיים חלקות יותר, ללא קמטים, שפתיים רכות יותר למגע ומראה צעיר ובריא יותר.
  להגדלת הנפח של שפתיים דקות מספיק טיפול אחד. לקבלת שפתיים עבות עוד יותר, יש צורך בכמה טיפולים של עיבוי שפתיים עם מרווח של 10 ימים אחד מהשני. המרווח בזמנים מאפשר לרופא המטפל לקבוע את הכמות המדויקת של החומר המוזרק הדרוש בטיפול הבא.
  מחיר הזרקת חומצה היאלורונית בשפתיים הוא 450-2,500 ש”ח לטיפול.

  מחיר הזרקת חומצה היאלורונית בקו הלסת

  הזרקה של חומצה היאלורונית בקו הלסת מאפשרת לפסל את הפנים ולעצב את קו הלסת. מטרת ההזרקה היא להדגיש ולחזק קווי מתאר בפנים שנחלשו בשל תהליכי ספיגת העצם, וצניחת הרקמות הרכות. ההזרקה נעשית אל תוך הרקמות העמוקות ביותר בפנים.
  מחיר פיסול קו הלסת, על ידי הזרקת חומצה היאלורונית, נע בטווח של 2,400-6,000 ש“ח, כתלות במספר המזרקים הנדרשים להשגת התוצאה המבוקשת.

  מחיר הזרקת חומצה היאלורונית למילוי קמטים

  הזרקת חומצה היאלורונית למילוי קמטים משמשת בעיקר למילוי הקמטים שבין האף לשפה העליונה והלחיים, הקמטים בצידי השפה התחתונה, הסנטר והלחיים, והקמטים במצח, סביב ומתחת לעיניים. טיפול מילוי קמטים בזריקות חומצה היאלורונית הינו קצר יחסית ואורך כ- 20-30 דקות. הטיפול כרוך בהזרקת כמויות קטנות של החומצה לאזורים המיועדים בפנים ומבוצע באמצעות מחט עדינה שמזריקה את החומר מתחת לעור. הרופא מזריק את החומצה אל איזור בפנים שמורדם מקומית, בעזרת משחת הרדמה או בזריקת הרדמה.

  מחיר חומצה היאלורונית למילוי קמטים הוא 1,400-3,000 ש”ח להזרקה.

  מחיר הזרקת חומצה היאלורונית באזור האף

  הזרקת חומצה היאלורונית באף מאפשרת לפסל ולעצב את האף ללא ניתוח בהרדמה מלאה ולשפר את מראה האף בצורה משמעותית. הזרקת חומצה היאלורונית באף מסייעת למטופלים שלא מרוצים ממראה האף שלהם לקבל את האף שהם כן רוצים, ע”י תיקון פגמים באזור האף כמו תיקון אסימטריה, מילוי שקעים, בליטות עקב שבר, הרמת קצה האף כלפי מעלה ועוד.

  מחיר הזרקת חומצה היאלורונית באף הוא 1,500-3,800 ש”ח לטיפול.

  חומצה היאלורונית לא צריכה לעלות ביוקר! להצעה משתלמת >

   נא להזין מספר טלפון תקין

   איך להבטיח יחס מחיר מול תועלת משתלם במיוחד?

   כשבוחרים מקום לעבור בו הזרקת חומצה היאלורונית, מחיר הטיפול משפיע כמובן, אבל התוצאות משפיעות הרבה יותר. רק רופא, המנוסה ברפואה אסתטית, יודע לבחור את הנקודות הנכונות להזרקה, את סוג החומצה ההיאלורונית המתאים ואת המינון המדויק. בנוסף רופאים בעלי מוניטין לא יסכנו אותו ולרוב, ישתמשו אך ורק בחומרים איכותיים. לכן, לפני שאתם פונים להזרקת חומצה היאלורונית בדקו היטב אצל מי אתם עושים את ההזרקה, כדי לקבל תוצאות מיטביות.

   התמונה שהעלית גדולה מדי
   חיפוש רופאים
   נסו איות שונה, לא נמצאו תוצאות עבור החיפוש
   נסו איות שונה, לא נמצאו תוצאות עבור החיפוש
   הודעה נשלחה בהצלחה
   פנייתך נשלחה בהצלחה