חיפוש
הסרת סיליקון מהשפתיים

החיים של כולנו מלאים בבחירות. לעתים קרובות, ההחלטות שקיבלנו בתקופה מסוימת בחיים, לא יתאימו לנו בהכרח היום. גם כשזה מגיע לטיפולים אסתטיים, הזמן יכול לשנות בצורה משמעותית את שביעות הרצון שלנו מהתוצאות. כך, היתרון העיקרי של מילוי שפתיים בסיליקון הופך גם לאתגר משמעותי. הוא מציע תוצאות קבועות ואמינות, אבל מהרגע שהתחייבנו אליו, נצטרך לחיות עם ההשלכות. אין ספק, המדיניות הטובה ביותר היא לחשוב לעומק לפני שניגשים לבצע טיפולים אסתטיים עם תוצאות קבועות. מצד שני, תמיד טוב לדעת שטיפולים מתקנים תמיד זמינים.

לייעוץ ראשוני עם רופא מומלץ השאירו פרטים:

  נא להזין מספר טלפון תקין

  בין אם תוצאות הניתוח הן לא מה שציפית, אם חלו שינויים במראה השפתיים עם השנים או אם פשוט התחרטת על התהליך ונראה לך שהגיע הזמן לחזור למראה טבעי יותר – יש לך אפשרויות. אז אילו טיפולים זמינים? כמה הם יעלו לנו ועד כמה הם יעילים? “היועצת” יצאה לבדוק וחזרה עם תשובות.

  מתי מומלץ לבצע הסרת סיליקון מהשפתיים?

  על אף שקיימים היום מגוון חומרי מילוי חדשניים יותר, סיליקון עדיין נחשב לחומר מילוי פופולרי לעיבוי שפתיים. במקום להזריק חומצה היאלורונית שתיספג לאחר כמה חודשים, ניתן לעבור טיפול חד פעמי שיחזיק לכל החיים. עם השנים, אמנם, נפח רקמות הפנים מתדלדל, הפרופורציות משתנות וחלים לא מעט שינויים בתווי הפנים ובעיקר – בדימוי העצמי שלנו.

  עם זאת,  זוהי לא הסיבה לבצע הסרת סיליקון מהשפתיים. לאורך השנים, עשויים לחול שינויים בתוצאות מילוי השפתיים. ישנם לא מעט מקרים בהם אחרי מספר שנים, הסיליקון התגבש והתחילו להופיע גושים על השפתיים. השפתיים מתקשות ומופיעות גבשושיות שעשויות להיות מאוד בולטות לעין. גם אם מראה השפתיים מתאים לנו גם אחרי שנים, נצטרך להיעזר בתיקון שפתיים לאחר סיליקון כדי להיפטר מהגושים.

  כל הדרכים להסרת סיליקון מהשפתיים

  בעבר, הפתרון היחיד כלל ניתוח פולשני ולכן, מטופלים רבים נמנעו ממנו ופשוט חיו עם התוצאות. כיום, אמנם, יש מספר שיטות פשוטות יותר להסרת סיליקון מהשפתיים שעשויות להיות יעילות.

  ניקוב גושי הסיליקון

  כשמדובר בגושים קטנים ופשוטים, ייתכן שניתן יהיה להיפטר מהם על ידי דיקור במחט או קנולה.

  הסרת סיליקון בהזרקת סטרואידים

  כיום, רופאים רבים מציעים טיפולי המסת סיליקון. ההמסה נעשית באופן כימי על ידי הזרקת תרכובת סטרואידים.

  הסרת סיליקון בהמסה בלייזר

  על ידי שימוש במכשור לייזר ייעודי לרקמות רכות ניתן להמיס את שתלי הסיליקון בחום.

  ניתוח להקטנת שפתיים

  כל השיטות שציינו עד כה מתאימות בעיקר כשמדובר במקרים פשוטים ולעתים קרובות נצטרך לחזור על התהליך מספר פעמים. לא תמיד תובטח לנו תוצאה אמינה ומלאה. ניתוח הקטנת שפתיים, לעומת זאת, כרוך בפתיחת השפה והוצאת השתל באופן ידני ולכן, מבטיח תוצאות יעילות יותר. על אף שהתהליך ידרוש תקופת החלמה ותופעות לוואי והמחירים שלו גבוהים יותר, במקרים רבים הוא יהיה האפשרות הטובה ביותר שלנו.

  טיפ היועצת

  סביר להניח שהבחירה בתהליך תיקון שפתיים לאחר סיליקון אינה פשוטה ומלווה בלא מעט תסכול. השקענו זמן, כוחות נפשיים וכספים כדי לקבל את המראה שרצינו ועכשיו, נדרשת מאיתנו השקעה מחודשת כדי לתקן את הנזק. למרות שברגעים כמו אלו סביר להניח שבא לך רק לסיים עם זה כבר, חשוב דווקא עכשיו לקבל את הייעוץ הטוב ביותר. טיפולים בלתי יעילים ידרשו מאיתנו לחזור שוב ושוב אל הקליניקה ולהוציא סכומים לא מבוטלים. לכן, חשוב שנפנה לאיש מקצוע עם ניסיון בתהליכי תיקון שפתיים לאחר סיליקון שיעריך את העבודה שנדרשת ויתאים את הטיפול שבאמת יאפשר תוצאות ארוכות טווח.

  כיצד מתבצע תיקון שפתיים לאחר סיליקון?

  תהליך הסרת סיליקון מהשפתיים עשוי להתבצע במפגש אחד או במספר טיפולים, בתהליכים פשוטים ומהירים או בניתוח פולשני. כל טיפול שנבחר בו, יתחיל בפגישת הייעוץ אצל הרופא. במהלך פגישת הייעוץ ייבחן מצב השפתיים והרופא יעבור על כל ההיסטוריה הרפואית כדי להעריך את תוכנית הטיפול המתאימה ביותר וכדי לשלול סיכונים שעשויים לעלות מהטיפולים השונים. הרופא ימדוד את השפתיים ואת המרווחים ביניהן ובין האף והסנטר ויעריך את העיצוב הנדרש לתוצאות פרופורציונליות.

  תהליך ניקוב/המסת הגושים

  לרוב, טיפולים אלו להסרת סיליקון מהשפתיים ייעשו במסגרת אמבולטורית. לאחר ביצוע הרדמה מקומית, הרופא יעשה שימוש במחט מיוחדת על מנת לדקור את הגושים ולפרק אותם. כאשר מדובר בגושים גדולים ומרובים, יוזרקו אל השפתיים סטרואידים או ייעשה שימוש במכשיר לייזר מיוחד כדי להמיס את הגושים.

  לייעוץ ראשוני עם רופא מומלץ השאירו פרטים:

   נא להזין מספר טלפון תקין

   תהליך הניתוח להקטנת שפתיים

   לאחר ביצוע הרדמה מקומית, ימשוך הרופא את השפה העליונה כלפי מעלה או את התחתונה כלפי מטה כדי לחשוף את חלקה הפנימי ויבצע חתך. כעת, יסיר הרופא גושים, חלקים מהשתל ולעתים אף רקמת שפתיים כדי לעצב את מראה השפה ולהסיר ממנה נפח. לאחר שיגיע לתוצאה הרצויה, ייתפר החתך בתפרים נמסים. ניתן לבצע את הניתוח בשתי השפתיים יחד.

   הניתוח אינו דורש אשפוז וניתן להשתחרר הביתה באותו היום. בנוסף, במהלך הקטנת שפתיים לאחר סיליקון החלמה אינה ארוכה מדי. תהליך ההחלמה יארך כשבוע בלבד ולאחר שהתפרים ייספגו לחלוטין והחתך ייסגר, ניתן לחזור לפעילות. הנפיחות עשויה להימשך עוד מספר שבועות ועשוי לקחת זמן עד שהשפתיים יקבלו את הצורה הסופית.

   האם קיימות לניתוח הקטנת שפתיים תופעות לוואי משמעותיות?

   ברוב המקרים, מלבד כאב ונפיחות באזור החתך, לא אמורות להיות תופעות לוואי בולטות. כמו בכל ניתוח הכולל ביצוע חתך, קיים הסיכון לזיהומים ולקלואידים. ככל שיש סימן להצטלקויות חריגות או לזיהום בחתך, יש לפנות בדחיפות למיון וליידע את הרופא.

   מתי נראה את התוצאות?

   רקמת השפה עשויה להשתנות לאורך תקופת ההחלמה וחשוב שנמתין עד להחלמה הסופית לפני שנעריך את התוצאות. לרוב, מומלץ לחכות עד שלושה חודשים לפני שנוכל לצפות בתוצאות הסופיות. אם הכול עבר כמתוכנן, נוכל להחזיר לשפתיים את המראה הטבעי שלנו, להסיר גושים וגבשושיות שנוצרו עקב הסיליקון ואפילו לעצב אותן מחדש למראה שמותאם לנו באופן אידיאלי.

   תמונות לפני ואחרי של הסרת סיליקון מהשפתיים

   הסרת סיליקון בשפתיים לפני לפני
   הסרת סיליקון בשפתיים אחרי אחרי
   הסרת סיליקון מהשפתיים

   רופאים מומלצים להסרת סיליקון מהשפתיים

   הרופאים המוצעים להליך זה נבחרו בקפדנות על פי סטנדרטים גבוהים המאפשרים לך לסמוך על הרופא.

   רופא מומלץ להסרת סיליקון מהשפתיים ד
   ניתוחים פלסטיים, טיפולים אסתטיים
   הנחושת 3, תל אביב
   1 לפרטים
   רופא מומלץ להסרת סיליקון מהשפתיים ד
   מנתח פלסטי, ניתוחים פלסטיים, טיפולים אסתטיים
   ברודצקי 43, תל אביב
   2 לפרטים
   רופא מומלץ להסרת סיליקון מהשפתיים ד
   מנתח פלסטי, ניתוחים פלסטיים
   מנחם בגין 144, מידטאון, תל אביב
   3 לפרטים
   רופא מומלץ להסרת סיליקון מהשפתיים ד
   מנתח פלסטי, ניתוחים פלסטיים, טיפולים אסתטיים
   ברודצקי 43, תל אביב
   4 לפרטים
   לכל הרופאים
   התמונה שהעלית גדולה מדי
   חיפוש רופאים
   נסו איות שונה, לא נמצאו תוצאות עבור החיפוש
   נסו איות שונה, לא נמצאו תוצאות עבור החיפוש
   הודעה נשלחה בהצלחה
   פנייתך נשלחה בהצלחה