חיפוש
השתלת שיניים בטורקיה

השתלת שיניים בטורקיה – עבור מי זה מתאים?

השתלת שיניים היא טיפול רפואי המיועד למי שאיבד שיניים או לכאלה אשר צריכים לעקור אותן, ולמעשה זהו פתרון יעיל המחליף את השיניים החסרות. לאחר השתלת השיניים תוכלו להתפאר בחיוך יפה, ואטרקטיבי. ישראלים רבים פונים לבצע את השתלת השיניים בטורקיה כיוון שהמחירים זולים באופן משמעותי, וכן בגלל שטורקיה הפכה למעצמה של טיפולי אסתטיקה.

רקע כללי על טורקיה כיעד להשתלות שיניים

בשנים האחרונות הפכה טורקיה למעצמת טיפולים אסתטיים, בדומה לתהליך שאנחנו מכירים בתחום השתלת שיער בטורקיה. ממשלת טורקיה, שהבינה את פוטנציאל ההכנסה הטמון בתיירות מרפא, מעודדת את פריחת הענף, ולכן גם ענף טיפולי השיניים בטורקיה גדל.

בין השאר ניתן לבצע במדינה השתלות שיניים מורכבות הכוללות הרמות סינוס והשתלות עצם, ציפויי חרסינה מכל סוג, כתרים, שיניים תותבות, ניתוחי חניכיים וטיפולים לשיקום הפה מכל סוג.

ניתן לבצע השתלת שיניים ביום אחד, השתלת שיניים ממוחשבת או השתלת שיניים בזאלית. המרפאות הטורקיות מבטיחות רופאים מומחים וציוד טכנולוגי מתקדם המאפשרים חווית טיפול מקצועית וטובה.

מחיר השתלת שיניים בטורקיה

המחיר הוא כ-350 דולר לשן והשתלת לסת שלמה בכ-5500 דולר.

לקבלת המלצות על רופאי שיניים מומלצים בטורקיה השאירו פרטים

  נא להזין מספר טלפון תקין

  איך מתבצעת השתלת שיניים בטורקיה?

  בשל הביקוש הגדול, ישנן חברות רבות שמציעות דילים הכולל את הטיפול ואת השהייה במדינה. יש חברות שמציעות ליווי של מדריך ישראלי בזמן השהות בטורקיה, וניתן לבצע ההליך במסלול אישי או במסלול קבוצתי.

  הליך ההשתלה

  • בחירת מרכז רפואי / רופא שיניים – כדאי לבצע עבודת תחקיר מקיפה לפני בחירת רופא השיניים או החברה שאיתה נוסעים לטורקיה. אנשים רבים כבר ביצעו את ההליך, ולכן קל לאסוף המלצות.
  • ייעוץ אונליין – לפני הנסיעה ניתן לקיים פגישה ראשונית באופו מקוון ולהתרשם מהמרפאה.
  • טיסה לטורקיה – כדאי להגיע לטורקיה מספר ימים לפני ביצוע השתלת השיניים. זה נכון גם אם אתם מגיעים באופן אישי או דרך חברה. זאת בכדי לעבור את הטיפול בנינוחות ובאופן רגוע. גם אם אתם טסים לבד כדאי לקחת חבר או בן משפחה כמלווה.
  • השתלה עצמה – איסטנבול מלאה במרפאות שיניים בשל הביקוש הגדול, וכמובן ניתן למצוא רופאי שיניים מחוץ לאיסטנבול. בדרך כלל נהוג לבצע בטורקיה השתלת שיניים ביום אחד, ולצאת בתום הטיפול . ביום הטיפול תגיעו למרפאה, ואם נסעתם עם חברה ניתן לבקש ממדריך ישראלי שילווה אתכם ולעבור את הטיפול באופן רגוע ובחוויה טובה. ההשתלה מתבצעת במספר גישות וטכניקות וניתן לבצע גם השתלת עצם או הרמת סינוס במקרה של מחסור בעצם.
  • החלמה לאחר השתלת שיניים בטורקיה –  במקרה של ניתוח מורכב הכולל הרמת סינוס או השתלת עצם, כדאי לפנות זמן להישאר במדינה מספר שבועות לשם ביצוע מעקב וביקורת רפואית. במקרה של השתלת שיניים רגילה ניתן לקצר את תקופת המעקב ובכל מקרה כמובן להישמע להנחיות הרופא המטפל.
  • שהייה בטורקיה – לאחר ביצוע ההשתלה ניתן לפנות זמן לבילוי, טיולים וקניות, וזהו אחד היתרונות המאפשר שילוב של טיפול ובילוי.

  השתלת שיניים בטורקיה – יתרונות וחסרונות

  יתרונות

  • המחיר – השתלת שיניים בטורקיה היא זולה בהרבה, מאשר השתלת שיניים בארץ. המחיר עשוי להיות פחות מחצי מהשתלת שיניים בישראל.
  • הנוחות – חברות רבות מציעות דיל מפתה הכולל ייעוץ רפואי לפני הטיפול, טיפול בסידורי הטיסה, העברות למלון, שהייה במלון מפנק, טיפול השתלת שיניים והחלמה לאחר מכן בתנאים נוחים, והכל במחיר ידידותי. ניתן להיעזר במדריך ומתורגמן של החברה שילווה אתכם להשתלת השיניים.
  • טרנד – ככל שמתפתחים טיפולי השתלת שיניים בטורקיה, היא מתבססת כמעצמה מובילה בתחום. יותר ויותר אנשים מגלים שבסביבתם נמצא מישהו שעבר זאת. למגמה המתרחבת הזו יש אפקט מדבק וגם הרגעה פסיכולוגית.
  • החוויה – בסופו של דבר זוהי חוויה יוצאת דופן, אשר אם היא מאורגנת ומטופלת היטב יכולה להיות גם טיול בלתי נשכח עם ערך מוסף בצידו. את זמן המעקב לאחר הטיפול ניתן לנצל לשופינג, טיולים בטורקיה ובילוי מהנה.
  • טכנולוגיה – הטכנולוגיה שמציעות המרפאות הטורקיות הינה מהמתקדמות בעולם בתחום השתלות השיניים.
  לביצוע השתלת שיניים בזול ובמקצועיות השאירו פרטים

   נא להזין מספר טלפון תקין

   חסרונות

   • חיבור לרופא – ישנם אנשים אשר זקוקים לתקשורת עם רופא ישראלי. זה בעיקר אנשים הסובלים מחרדה דנטאלית. אלה יתקשו לעבור טיפול אצל רופא זר, בשפה שאינה עברית, ומעבר לים. עם זאת, כפי שצוין, חברות רבות מציעות ליווי מלא בעברית. לכן, נראה שלעיתים זה עשוי לכפר על פער השפה.
   • קרוב לבית – בכל זאת, השתלת שיניים, בעיקר אם היא כוללת טיפול מורכב כמו הרמת סינוס, עלולה להיות כרוכה בסיבוכים. כאשר מבצעים טיפול כזה בארץ מוכרת, עם זמינות גבוהה לתיקונים וטיפולי חירום בעת
   • הצורך – זה הרבה מרגיע.
   • מעקב – השתלת שיניים מצריכה מעקב רפואי והשלמה של הטיפול עד לשיניים קבועות.  ייתכן שיהיה צורך להשלים את הטיפול בישראל, או לטוס לטורקיה פעם נוספת לצורך קבלת שיניים קבועות.

   סיבוכים פוטנציאליים

   הסיבוכים עלולים לכלול דימום מוגבר, זיהום, בצקת, פגיעה בעצב או כשלון ההשתלה. חשוב מאד להישאר בטורקיה לאחר ביצוע השתלת שיניים למשך פרק הזמן שממליץ הרופא. זאת לשם מעקב ובדיקות.

   איך לבחור רופא מומלץ להשתלת שיניים בטורקיה?

   אין שקיימים בטורקיה רופאים מיומנים ואיכותיים עם אחוזי הצלחה מקסימיליים. עם עם זאת ניתן להיתקל גם בשרלטנים. לכן, בבואכם לבחור רופא להשתלת השיניים, התבססו על המלצות חברים, וקראו באתרים מוכרים. כך תצליחו להבין מי הרופא שעומד מולכם בצורה טובה יותר.

   לקבלת המלצות על רופאי שיניים מומלצים בטורקיה השאירו פרטים

    נא להזין מספר טלפון תקין

    האם יתקבל מראה טבעי לאחר ההשתלה?

    כפי שצוין לא פעם במאמר זה, הרופאים הטורקים הינם מקצועים בתחומם. לכן, עתידיים להעניק לכם חיוך טבעי לאחר הליך ההשתלה.

    התמונה שהעלית גדולה מדי
    חיפוש רופאים
    נסו איות שונה, לא נמצאו תוצאות עבור החיפוש
    נסו איות שונה, לא נמצאו תוצאות עבור החיפוש
    הודעה נשלחה בהצלחה
    פנייתך נשלחה בהצלחה