חיפוש
השתלת שיניים בטורקיה

למה הכוונה בהשתלת שיניים?

השתלת שיניים היא טיפול רפואי המיועד למי שאיבדו שיניים או כאלה שצריכים לעקור אותן, ולמעשה מדובר בפתרון יעיל המחליף את השיניים החסרות. עם העלייה בתוחלת החיים והרצון להאריך גם את חיי השיניים, התפתחו גישות מתקדמות לביצוע השתלת שיניים אשר מאפשרות לבצע את הטיפול במהירות וביעילות.

למי מתאימה השתלת שיניים בטורקיה?

בשנים האחרונות הפכה טורקיה למעצמת טיפולים אסתטיים, החל מהשתלת שיער בטורקיה ועד השתלת שיניים בטורקיה. ממשלת טורקיה, שהבינה את פוטנציאל ההכנסה הטמון בתיירות מרפא, מעודדת את פריחת הענף. היא מפתחת בתי חולים ייעודיים ומחוקקת חוקים שמקלים על משקיעים זרים להשקיע בתחום. התחום הדנטאלי בטורקיה הוא נתח גדול מאד מתיירות המרפא, ורופאי שיניים רבים מיומנים מאד בביצוע השתלת שיניים בטורקיה, ציפויי חרסינה בטורקיה או  הלבנת שיניים בטורקיה. בין השאר ניתן לבצע במדינה השתלות שיניים מורכבות הכוללות הרמות סינוס והשתלות עצם, ציפויי חרסינה מכל סוג, כתרים, שיניים תותבות, ניתוחי חניכיים וטיפולים לשיקום הפה מכל סוג. ניתן לבצע השתלת שיניים ביום אחד, השתלת שיניים ממוחשבת או השתלת שיניים בזאלית. המרפאות הטורקיות מבטיחות רופאים מומחים וציוד טכנולוגי מתקדם המאפשרים חווית טיפול מקצועית וטובה.

עלות השתלת שיניים בטורקיה נמוכה יותר מאשר השתלת שיניים בישראל, לפעמים ב-50%-70% וזהו כמובן השיקול העיקרי בביצוע הטיפול בחו"ל.

איך מתבצעת השתלת שיניים בטורקיה?

בשל הביקוש הגדול, ישנן חברות רבות שמציעות דיל השתלת שיניים בטורקיה הכולל את הטיפול ואת השהייה במדינה. יש חברות שמציעות ליווי של מדריך ישראלי בזמן השהות בטורקיה, וניתן לבצע השתלת שיניים בטורקיה במסלול אישי או במסלול קבוצתי. כמובן שניתן גם לנסוע באופן אישי להשתלת שיניים בטורקיה ובכך להוזיל עוד יותר את העלות השתלת שיניים בטורקיה מתבצעת במספר שלבים:

 • בחירת מרכז רפואי / רופא שיניים – מומלץ לבצע עבודת תחקיר מקיפה לפני בחירת רופא השיניים או החברה שאיתה נוסעים לטורקיה. אנשים רבים כבר ביצעו השתלת שיניים בטורקיה ולכן קל לאסוף המלצות.
 • ייעוץ אונליין – לפני הנסיעה להשתלת שיניים בטורקיה ניתן לקיים פגישה ראשונית באופו מקוון ולהתרשם מהמרפאה.
 • טיסה לטורקיה – בין אם באופן אישי או דרך חברה, כדאי להגיע לטורקיה מספר ימים לפני ביצוע השתלת השיניים כדי לעבור את הטיפול בנינוחות ובאופן רגוע. גם אם אתם טסים לבד כדאי לקחת חבר או בן משפחה כמלווה.
 • השתלת שיניים בטורקיה – איסטנבול מלאה במרפאות שיניים בשל הביקוש הגדול, וכמובן ניתן למצוא רופאי שיניים מחוץ לאיסטנבול. בדרך כלל נהוג לבצע בטורקיה השתלת שיניים ביום אחד, ולצאת בתום הטיפול עם שיניים זמניות מתפקדות. ביום הטיפול תגיעו למרפאה, ואם נסעתם עם חברה ניתן לבקש ממדריך ישראלי שילווה אתכם ולעבור את הטיפול באופן רגוע ובחוויה טובה. השתלת שיניים בטורקיה מתבצעת במספר גישות וטכניקות וניתן לבצע גם השתלת עצם או הרמת סינוס במקרה של מחסור בעצם.
 • החלמה לאחר השתלת שיניים בטורקיה – החלמה לאחר השתלת שיניים בטורקיה תלויה בגישת הטיפול. במקרה של ניתוח מורכב הכולל הרמת סינוס או השתלת עצם, כדאי לפנות זמן להישאר במדינה מספר שבועות לצורך מעקב וביקורת רפואית. במקרה של השתלת שיניים רגילה ניתן לקצר את תקופת המעקב ובכל מקרה כמובן להישמע להנחיות הרופא המטפל.
 • שהייה בטורקיה – לאחר ביצוע השתלת שיניים בטורקיה ניתן לפנות זמן לבילוי, טיולים וקניות, וזהו אחד היתרונות המאפשר שילוב של טיפול ובילוי.

השתלת שיניים בטורקיה – יתרונות

 • המחיר – אין מה לעשות, השתלת שיניים בטורקיה היא זולה הרבה יותר. מחיר השתלת שיניים בטורקיה יכול להיות פחות מחצי מהשתלת שיניים בישראל, ועבור רבים אשר ידם אינם משגת מחירים גבוהים זהו שיקול מכריע בבחירה לעבור השתלת שיניים בטורקיה.
 • הנוחות – חברות רבות מציעות דיל מפתה הכולל ייעוץ רפואי לפני הטיפול, טיפול בסידורי הטיסה, העברות למלון, שהייה במלון מפנק, טיפול השתלת שיניים והחלמה לאחר מכן בתנאים נוחים, והכל במחיר ידידותי. ניתן להיעזר במדריך ומתורגמן של החברה שילווה אתכם להשתלת השיניים.
 • טרנד – ככל שמתפתחים טיפולי השתלת שיניים בטורקיה, היא מתבססת כמעצמה מובילה בתחום ויותר ויותר אנשים מגלים שבסביבתם נמצא מישהו שעבר זאת. למגמה המתרחבת הזו יש אפקט מדבק וגם הרגעה פסיכולוגית.
 • החוויה – בסופו של דבר מדובר בחוויה יוצאת דופן, אשר אם היא מאורגנת ומטופלת היטב יכולה להיות גם טיול בלתי נשכח עם ערך מוסף בצידו. את זמן המעקב לאחר הטיפול ניתן לנצל לשופינג, טיולים בטורקיה ובילוי מהנה.

השתלת שיניים בטורקיה – חסרונות

 • חיבור לרופא – ישנם אנשים אשר זקוקים לחיבור עם רופא ישראלי קבוע, בעיקר אנשים הסובלים מחרדה דנטאלית. אלה יתקשו לעבור טיפול אצל רופא זר, בשפה שאינה עברית ומעבר לים.
 • קרוב לבית – בכל זאת, השתלת שיניים, בעיקר אם היא כוללת טיפול מורכב יותר כמו הרמת סינוס, עלולה להיות כרוכה בסיבוכים. כאשר מבצעים טיפול כזה בארץ מוכרת, עם זמינות גבוהה לתיקונים וטיפולי חירום בעת
 • הצורך – זה הרבה יותר מרגיע.
 • מעקב – השתלת שיניים מצריכה מעקב רפואי והשלמה של הטיפול עד לשיניים קבועות. כאשר מבצעים השתלת שיניים בטורקיה ייתכן שיהיה צורך להשלים את הטיפול בישראל, או לטוס לטורקיה פעם נוספת לצורך קבלת שיניים קבועות.

סיבוכים לאחר השתלת שיניים בטורקיה

סיבוכים לאחר השתלת שיניים בטורקיה עלולים לכלול דימום מוגבר, זיהום, בצקת, פגיעה בעצב או כשלון ההשתלה. חשוב מאד להישאר בטורקיה לאחר ביצוע השתלת שיניים למשך פרק הזמן שממליץ הרופא לצורך ביקורת ומעקב.

כמה עולה השתלת שיניים בטורקיה?

מחיר השתלת שיניים בטורקיה כ-350 דולר לשן והשתלת לסת שלמה בכ-5500 דולר.

 

 

התמונה שהעלית גדולה מדי
חיפוש רופאים
נסו איות שונה, לא נמצאו תוצאות עבור החיפוש
נסו איות שונה, לא נמצאו תוצאות עבור החיפוש
הודעה נשלחה בהצלחה