חיפוש
מתיחת פנים ללא ניתוח

עור הפנים שלנו ידוע כאחד האזורים הרגישים ביותר בגופנו. הוא מושפע רבות מתנאים סביבתיים ופיזיולוגים שונים, לכן אין זה סוד שטיפולים אסתטיים הקשורים בו הם בין הטיפולים הנפוצים ביותר כיום. עם התקדמות השנים והשפעת כוח הכבידה חלה האטה בייצור סיבי האלסטין בגוף אשר אחראים על גמישות העור. כתוצאה מכך, גמישות העור יורדת ומתחיל תהליך של צניחת העור באזור הפנים והצוואר. נשים רבות החשות חוסר ביטחון כתוצאה ממראה הפנים הנפול פונות לניתוח מתיחת פנים כדי להחזיר לעצמן את המראה הנוצץ והצעיר. כמו כל ניתוח, גם ניתוח מתיחת פנים דורש הרדמה מלאה ותקופת התאוששות ממושכת ולכן יש חשש מסוים בעשייתו. כיום, פותחו אמצעים נוספים למתיחת פנים שעוקפים את הצורך בניתוח, כלומר מתיחת פנים ללא ניתוח.

מהי מתיחת פנים ללא ניתוח?

מתיחת פנים ללא ניתוח, היא שיטת טיפול להצערת מראה הפנים. היא גורמת למתיחת העור שנפל ולהחלקת הקמטים שנוצרו בו ללא התערבות כירורגית. מתיחת פנים ללא ניתוח מתבצעת במספר שיטות ביניהן הזרקות, החדרת חוטים ושימוש במכשירים טכנולוגים מתקדמים למיצוק העור. לעיתים יש צורך בהרדמה מקומית ופעמים אחרות אין צורך בהרדמה כלל.

לייעוץ ראשוני עם רופא מומלץ השאירו פרטים:

  נא להזין מספר טלפון תקין

  למי מיועדת מתיחת פנים ללא ניתוח?

  מתיחת פנים ללא ניתוח מיועדת בעיקר לאנשים עם צניחת עור קלה עד בינונית באזור הפנים, לאלה החוששים מניתוח בהרדמה מלאה, או שלא יכולים לעבור כזה ולאנשים המעדיפים תקופת החלמה קצרה יותר ללא הרדמה וללא סיכונים.

  מה הם היתרונות של מתיחת פנים ללא ניתוח?

  כפי שהוזכר קודם, מתיחת פנים ללא ניתוח מהווה פתרון מעולה שמחליף את הצורך בביצוע ניתוח מתיחת פנים. היא לא דורשת הרדמה מלאה, עובדה שמורידה את הסיכונים הכרוכים בהרדמה כזו. החזרה לשגרה כמעט מיידית ותוצאות מתיחת הפנים ניתנות להבחנה מיד בסיום הטיפול. המחיר של מתיחת פנים ללא ניתוח משמעותית זול יותר מאשר ניתוח מתיחת פנים.

  מה הם החסרונות של מתיחת פנים ללא ניתוח?

  מתיחת פנים ללא ניתוח מחזיקה זמן מועט יותר בהשוואה לניתוח מתיחת פנים שמחזיק בין 10 ל- 15 שנה, עם הקפדה על אורח חיים בריא, ודורשת חזרה על התהליך מידי שנה או שנתיים. במקרים של צניחה משמעותית וחמורה של עור הפנים, מתיחת פנים ללא ניתוח תהיה פחות אפקטיבית וההמלצה היא לעבור ניתוח מתיחת פנים.

  לייעוץ ראשוני עם רופא מומלץ השאירו פרטים:

   נא להזין מספר טלפון תקין

   אילו שיטות קיימות לביצוע מתיחת פנים ללא ניתוח?

   כיום, קיימות מספר שיטות לביצוע מתיחת פנים ללא ניתוח שמהן ניתן לבחור, תוך התייעצות עם רופא פלסטי מוסמך, את השיטה המתאימה ביותר עבורך.

   • החדרת חוטים נספגים – טיפול שדורש אלחוש מקומי, לאחריו מחדירים חוטים זעירים מסוג Aptos בעזרת טכניקה מיוחדת לשכבת העור של המטופלת. החוטים “מרימים” את האזור ומותחים אותו עד לתוצאה הרצויה שנקבעה מראש לפי רצונו של המטופל. הטיפול עצמו קל, מהיר וללא כאבים או תופעות לוואי חמורות. ניתן לחזור לשגרת החיים מיד עם סיום הטיפול.
   • שימוש בגלי אולטרסאונד ורדיו – הטיפול מתמקד בהחדרת אנרגיית חימום למעטפת השריר. החימום גורם לכיווץ וכתוצאה מכך להרמה ולהידוק האזור המטופל. הטיפול מתבצע בעזרת מכשירים שונים, ביניהם מכשיר שנקרא  אולטרפורמר אשר מעודד תהליך של כיווץ והידוק טבעי של הרקמות באמצעות טכנולוגיה המבוססת על גלי אולטרסאונד ורדיו. האנרגיה הזאת מעוררת את התגובה הטבעית של הגוף לייצור קולגן חדש ובריא המסייע להצעיר את מראה הפנים ולהדק את האזור. הטיפול מתאים למקרים שבהם הצניחה היא קלה עד בינונית. במקרים שבהם הצניחה היא דרמטית יותר, ניתן לחזור על הטיפול פעם נוספת לאחר שלושה חודשים.
   • הזרקת בוטוקס וחומצה היאלורונית – הזרקות של בוטוקס ושל חומצה היאלורונית תורמות להשבת הנפח אשר אבד באזורים מסוימים בפנים במרוצת הזמן, כמו גם לתיקון פגמים קלים כמו למשל, מילוי שפתיים צרות ותיקונים קלים באזור הסנטר והאף. הזרקות אלה מסייעות גם להחלקת קמטי הבעה והמראה שנוצר אחריהן הוא מראה פנים מתוח, צעיר ורענן יותר הנשמר לאורך זמן. מדי תקופה ישנו צורך לחזור על הטיפול על מנת לשמר את המתיחה של העור. חשוב לעשות זאת בהתייעצות רופא מוסמך על מנת לקבל תוצאות טבעיות ויפות ככל שניתן ולהימנע ממראה מתוח מדי הנובע מעודף הזרקה.

   הכנה למתיחת פנים ללא ניתוח

   לרוב, שיטות מתיחת פנים ללא ניתוח לא דורשות הכנה מוקדמת מלבד הרדמה מקומית בשיטות הדורשות זאת. במקרה של החדרת חוטי APTOS מומלץ לשתות מים רבים ולהגיע עם פנים נקיות מאיפור.

   התאוששות ממתיחת פנים ללא ניתוח

   מתיחת פנים ללא ניתוח אינה דורשת התאוששות ארוכה וברבים מהמקרים מיד בתום הטיפול ניתן לחזור לשגרה רגילה לגמרי.

   תוצאות מתיחת פנים ללא ניתוח

   את התוצאות של מתיחת פנים ללא ניתוח ניתן לראות כבר בסוף הטיפול. מיד עם סיום הטיפול ניתן להבחין בשינויים משמעותיים בגמישות העור ובצניחתו. התוצאות נשמרות לזמן של שנה עד ארבע שנים ותלויות בשיטה שנבחרה למתיחת הפנים. הן דורשות חזרה תכופה יותר מאשר ניתוח מתיחת פנים על מנת לשמור על המראה ההדוק והמתוח של העור.

   תופעות לוואי לאחר מתיחת פנים ללא ניתוח

   בימים שלאחר מתיחת הפנים ללא ניתוח בשיטת החדרת חוטים יכולים להופיע נפיחות ושטפי דם באזורים שטופלו בפנים. הם יעברו תוך מספר ימים. בשיטות האחרות תיתכן רגישות מקומית באזור הטיפול שגם היא תעבור תוך כמה ימים.

   כמה עולה (מחיר) מתיחת פנים ללא ניתוח

   • שימוש בהזרקות בוטוקס יעלו בין 500 ל- 1,500 ש”ח.
   • הזרקות חומצות היאלורוניות יעלו בין 1,200 ל- 2,000 ש”ח כתלות בחומצה הנבחרת לשימוש.
   • מתיחת פנים בעזרת מכשירים הפולטים גלי רדיו וגלי אולטרסאונד יעלו בין 500 ל- 3,000 ש”ח לטיפול
   • החדרת חוטים סופגים תעלה בין 1,500 ל- 2,500 ש”ח.

   תמונות לפני ואחרי של מתיחת פנים ללא ניתוח

   מתיחת פנים ללא ניתוח עם חוטי אפטוס נספגים לפני לפני
   מתיחת פנים ללא ניתוח עם חוטי אפטוס נספגים אחרי אחרי
   מתיחת פנים ללא ניתוח עם חוטי אפטוס נספגים
   מתיחת פנים ללא ניתוח 1 לפני
   מתיחת פנים ללא ניתוח 2 אחרי
   מתיחת פנים ללא ניתוח 1 לפני
   מתיחת פנים ללא ניתוח 2 אחרי
   מתיחת פנים ללא ניתוח על ידי חוטים נספגים לפני לפני
   מתיחת פנים ללא ניתוח על ידי חוטים נספגים אחרי אחרי
   מתיחת פנים ללא ניתוח על ידי חוטים נספגים
   הצג את כל התמונות

   רופאים מומלצים למתיחת פנים ללא ניתוח

   הרופאים המוצעים להליך זה נבחרו בקפדנות על פי סטנדרטים גבוהים המאפשרים לך לסמוך על הרופא.

   רופא מומלץ למתיחת פנים ללא ניתוח ד
   טיפולים אסתטיים
   הברזל 11, תל אביב
   1 לפרטים
   רופא מומלץ למתיחת פנים ללא ניתוח ד
   ניתוחים פלסטיים, טיפולים אסתטיים
   הנחושת 3, תל אביב
   2 לפרטים
   לכל הרופאים
   התמונה שהעלית גדולה מדי
   חיפוש רופאים
   נסו איות שונה, לא נמצאו תוצאות עבור החיפוש
   נסו איות שונה, לא נמצאו תוצאות עבור החיפוש
   הודעה נשלחה בהצלחה
   פנייתך נשלחה בהצלחה