חיפוש
לומניס M22

הלומניס M22 הוא הדור החדש ביותר של המכשירים הרפואיים, ובא לענות על צרכים רפואיים ואסתטיים כאחד. המכשיר הינו פלטפורמה בעלת שלוש ידיות שונות אשר כל אחת מהן מותאמת לסוג טיפול אסתטי שונה.

קרני ה-IPL של מכשיר הלומניס M22

קרני ה-IPL – Intense Pulsed Light – משמשות כפתרון להסרת שיער באמצעות הקרנת קרן אור באורכי גל משתנים אל שורש השערה עד לכדי המתת השורש. שיטה זו נעימה ובטוחה יותר בניגוד לשיטות הרווחות המבוססות לייזר ובהן עוצמת הגל חזקה מאוד ואורכו קבוע. בנוסף, קרן זו יעילה לפיגמנטציה וכתמי עור שונים (החל מהטיפול הראשון) וכן לצלקות אקנה.

יתר על כן, קיים פילטר מיוחד של IPL המכווץ ומעלים נימי דם. השימוש בפילטר זה מאפשר קבלת תוצאה מקסימלית (סגירת הנימים והיעלמותם) בפרק זמן של כשלושה טיפולים בממוצע.

קרני ה-ResurFX של מכשיר הלומניס M22

קרני האור של ידית ה-ResurFX חודרות לשכבות העמוקות של העור ומעוררות ייצור של קולגן המסייע למתיחת וחידוש העור באופן טבעי. קולגן הינו חלבון המהווה כמרכיב העיקרי ברקמות חיבור העור – ייצור הקולגן נפסק בגוף האדם בגיל 30 לערך. כמו כן, קרניים אלו יעילות לטיפול בפיגמנטציה.

ידית ה-Q-Switched Nd:YAG של מכשיר הלומניס M22

משמשת לטיפול בעיקר בהסרת קעקועים.

טיפ היועצת

יש לציין שלמרות החלוקה הכללית יש לבחון כל מקרה לגופו אל מול רופא העור ובהתאם להמלצתו לקבל החלטה בסוג הטכנולוגיה הנבחרת.

באילו מקרים טיפול במכשיר הלומינס M22 יכול לסייע?

  • הסרת שיער
  • אקנה
  • חידוש העור
  • ורידים בולטים
  • כתמי שמש
  • כתמי לידה
  • פיגמנטציה
  • אדמומיות
  • יבלות

הכנה לטיפול במכשיר ה-M22

בטיפול הסרת השיער נדרש לגלח את השיער באיזור המבוקש בטרם הטיפול עצמו על מנת למנוע את קליטת השיערות בקרן – דבר אשר עלול לגרום לצריבת העור ולפגום ביעילות הטיפול.

מהלך הטיפול במכשיר הלומניס M22

במהלך הטיפול עצמו מורחים ג’ל על האיזור הרלוונטי. הג’ל מרגיע  ומקרר את איזור הטיפול. המכשיר יורה פולסים מהירים בעומקים שונים (1-3 ס”מ), ובמקביל יש לעבור עם המכשיר על האיזור המבוקש.

אם מדובר בשטח קטן כגון מפשעה או איזור הפנים – טיפול של כרבע שעה בממוצע יספיק, ואילו אם שטח הטיפול נרחב (גב, רגליים) אורך הטיפול יהיה  כ-45-35 דקות בממוצע.

הטיפול אינו כואב ועל כן לא נדרש שימוש בהרדמה\מאלחש. החזרה לשגרה בתום הטיפול מיידית.

על פי רוב יש לבצע את הטיפול כ-6-3 פעמים בחודש, אולם התדירות תלוית סיטואציה.

מי מתאים לטיפול בלומניס M22?

הטיפול בלומניס M22 מתאים לכל גווני העור, ועל כן ברוב המוחלט של המקרים התשובה לשאלה זו תהיה חיובית. עם זאת, הטיפול בפיגמנטציה, חידוש והצערת העור וכן ורידים בולטים ימצאו כמתאימים במקרים קלים עד בינוניים בלבד.

האם קיימות תופעות לוואי עקב הטיפול במכשיר הלומניס M22?

הטיפול בטוח ולא פוגע בשגרת יומו של המטופל. אין תופעות לוואי משמעותיות מעבר לאדמומיות או נפיחות קלה (שאינה מלווה בתחושת כאב) שעשויה להופיע ב-24 השעות הראשונות שלאחר הטיפול.

מהו זמן ההחלמה מהטיפול במכשיר הלומניס M22?

הטיפול אינו חודרני או אגרסיבי מבחינת ההשפעה על הגוף ולכן ההחלמה מהירה מאוד ואף מיידית.

מהו מחיר הטיפול במכשיר הלומניס M22?

טווח המחירים של הטיפול הינו רחב, שהרי גודל שטח הטיפול הרלוונטי משחק תפקיד משמעותי בעלויות. המחירים נעים בין 3000 ל-10,000 ₪.

האם מכשיר הלומינס M22 מסייע בטיפול באקנה ובצלקות?

אחת ממטרות העל של מכשיר הלומינס M22 היא טיפול באקנה ובצלקות. הטיפול מתבצע באמצעות מיקוד מכשיר הלייזר באיזור הצלקת, כאשר ישנה חדירה של שכבת העור הראשונית עד לעומק של מילימטר וחצי. הלייזר מפרק את הצלקת ומאיץ בניית קולגן חדש המעודד יצירה של תאי עור חדשים.

התמונה שהעלית גדולה מדי
חיפוש רופאים
נסו איות שונה, לא נמצאו תוצאות עבור החיפוש
נסו איות שונה, לא נמצאו תוצאות עבור החיפוש
הודעה נשלחה בהצלחה
פנייתך נשלחה בהצלחה