חיפוש
מחיר בוטוקס

מחיר בוטוקס

 • עריכה: מאירה ארבל
 • תאריך: 29 דצמבר 2022
image

בוטוקס הינו כיום הטיפול הנפוץ ביותר להחלקת קמטים. מדובר ברעלן חלבוני שמופק באופן סינתטי, בשם בוטוליניום טוקסין A, אך יש כאלו המשתמשים בחומר אחר הנקרא דיספורט.
הזרקת חומר הזה בצורה מבוקרת לתוך השריר גורמת להרפיה שלו, על ידי כך שהוא חוסם את האינטרקציה בינו לבין העצבים הסובבים אותו. תהליך זה יוצר אפקט של החלקה של קמטים בכל אזור הפנים והצוואר, ומסייע ביצירת מראה צעיר וחיוני. האזורים אותם ניתן להחליק על ידי הזרקת בוטוקס הינם נרחבים ומגוונים.

טיפול בבוטוקס לא צריך להיות כ"כ יקר! למחיר משתלם השאירי פרטים

  נא להזין מספר טלפון תקין

  השפעת ההזרקה מחזיקה למשך תקופה של כ3-5 חודשים, ולאחר מכן השריר חוזר לתקשורת עם העצבים- כך שהשפעת החומר דועכת.
  עד לא מזמן בוטוקס נחשב טיפול ל’סלבס’- רק אנשי הברנז’ה וידוענים פנו לטיפול זה. כיום המצב השתנה, המודעות לנושא התרחבה, ויותר יותר אנשים מכל שכבות האוכלוסייה (גברים ונשים) פונים להזרקות בוטוקס.

  מה משפיע על מחיר בוטוקס?

  גורמים שונים משפיעים על המחיר של הזרקות בוטוקס:

  • אזור הטיפול – ישנם אזורים הנחשבים יקרים יותר.
  • כמות החומר המוזרק – באופן הגיוני, טיפול בהזרקת ‘נגיעה’ של חומר להחלקת קמטוטים – מיעלה הרבה פחות מהזרקה של כמות גדולה יותר לטיפול בחריצים משמעותיים.
  • הרופא המטפל – כמובן שמחיר ההזרקה עשוי להיות להיות שונה כתלות ברופא

  מחירי הזרקת בוטוקס – לפי אזורי מילוי

  מחיר ההזרקה משתנה מאזור לאזור. ריכזנו בשבילכם את האזורים הנפוצים ביותר:

  מחיר בוטוקס בצידי העייניים  – 1,500-400 ש”ח

  כדי להחליק קמטים בצידי העיניים (קמטי חיוך), הרופא מזריק מעט חומר לנקודות ספציפיות בצדדי העין, מה שגורם להחלקת הקמטי באזור. יש מטופלים שנדרשת בשבילם הזרקה עדינה, ויש כאלו שיזדקקו להזרקה בעלת נפח גדול יותר.

  מחיר בוטוקס מתחת לעיניים – 500-1000 ש”ח

  עור נפול ומקומט סביב העיניים לעיתים “סוגר” את העיניים ומצמצם את המראה שלהם. על ידי הזרקה של בוטוקס מתחת לעיניים, ניתן למתוח את הקמטים ולהעניק אפקט של פתיחה של העיניים, למראה צעיר וחיוני.

  מחיר הזרקת בוטוקס במצח 700-1,500 ש”ח

  אנשים רבים (בעיקר אלו שנוטים לחשוב יותר מידיי) מוצאים את עצמם בשלב מסויים עם קוי קמט אופקיים על המצח. הזרקת בוטוקס במצח מסייעת להחליק קמטים אלו ולהחזיר למראה שלנו כמה שנים טובות.

  מחיר הזרקת בוטוקס בגבות -700-1,500 ש”ח

  לכעוס ולזעוף זה לא בריא, ובנוסף זה גם גורם לקמטים בין הגבות- “קמטי זעף”. זרקה של בוטוקס בין הגבות תסייע לטשטש את הקמטים ביניהם. בנוסף, הזרקה מעל הגבות תסייע להרים אותן ולמנוע מראה נפול. טיפול זה משמש תחליף להליך הכירורגי של הרמת גבות.

  מחיר הזרקת בוטוקס לקמטי הצוואר- 500-1,300 ש”ח

  עם השנים, פעמים רבות נוצר מצב של עור נפול ומקומט באזור הצוואר. מצב זה אפשר לפתור על ידי הזרקת עומק לקמטים בצוואר

  הזרקת בוטוקס בצידי השפתיים – 500-1,000 ש”ח

  למרות המיתוס סביב העניין, לא משתמשים בבוטוקס כדי לישר את קמטי השפתיים וכדי למלא אותן – לשם כך משתמשים בחומרי מילוי. עם זאת, הזרקה בזוויות הפה מסייעת להרים אותן וליצור אפקט עיבוי.

  הזרקת בוטוקס בסנטר- 500-1,500 ש”ח

  הזרקת בוטוקס לסנטר מסייעת לטפל במה שנקרא בשפה לא מקצועית “סנטר תפוז” – סנטר מחורר, בעל שקעים, קימוטים וגבשושיות. כמו כן, ניתן לטשטש גומות בסנטר על ידי טיפול זה.

  איך מחליטים איפה לעבור הזרקת בוטוקס?

  הדרך הכי טובה להחליט היכן להחליט להיות מטופל היא על ידי איסוף המלצות. חוכמת ההמונים לא טועה – רופא שהרבה אנשים מספרים עליו דברים טובים כנראה מקצועי ומיומן.
  בוטוקס אמנם טיפול בטוח ומבוקר, והשפעותיו זמניות – אך טיפול לא מקצועי עלול להביא לתוצאות לא רצויות- כמו הרמת יתר של זוויות הפה, ומראה מתוח ולא טבעי.
  כדי להימנע מזאת , גם אם זה יעלה לנו עוד קצת כסף – חשוב לבחור רופא מנוסה וותיק.

  התמונה שהעלית גדולה מדי
  חיפוש רופאים
  נסו איות שונה, לא נמצאו תוצאות עבור החיפוש
  נסו איות שונה, לא נמצאו תוצאות עבור החיפוש
  הודעה נשלחה בהצלחה
  פנייתך נשלחה בהצלחה