חיפוש
ניתוח להגדלת הפין

גודל איבר המין הוא נושא שהעסיק גברים בכל העולם מאז ומתמיד. למרות שלרוב אין קשר בין גודל האיבר לתפקוד המיני והיכולת ליהנות ולענג, גברים רבים אובססיביים עוד מגיל ההתבגרות במדידות, השוואות ותסביכים. פין גדול נחשב כסמל לגבריות ואונות ולעומתו פין קטן הוא כביכול עילה לבושה והסתרה. גם האימרה הידועה לפיה "הגודל לא קובע" לא מצליחה להרגיע את הגברים, כמו גם מחקרים וסקרים שבדקו וגילו כי די באיבר באורך 10 ס"מ על מנת לספק אישה.

גודל של פין ממוצע הוא 8-10 ס"מ במצב רפוי ו-13-16 ס"מ בזיקפה. איבר שבעת זיקפה אורכו סביב 10 ס"מ נחשב קטן ובעליו עשוי להיות מועמד לטיפול להגדלת הפין.

הגדלת הפין פרופיל ניתוח:

סוג הליך
ניתוח
סוג הרדמה
הרדמה כללית
אורך הניתוח
2-3 שעות
היכן מבוצע
בית חולים/מרכז רפואי פרטי
סוג האשפוז
ללא אשפוז
דרגה ומשך כאב
דרגה ומשך כאב
מגבלות לאחר ניתוח
להימנע מיחסי מין במשך חודשיים
תדירות מעקב
לאחר 3 ימים, שבוע וחודש
חזרה לשגרה יומית ולעבודה
לאחר 2-3 ימים
חזרה לפעילות ספורטיבית
לאחר כשבועיים
טווח מחירים
15,000-30,000

האם זה אמיתי?

השאלה הראשונה שנשאלת האם זה אמיתי – האם באמת ניתן להגדיל את הפין במידה משמעותית? חשוב לדעת כי מדובר בתחום מועד לשרלטנות והבטחות שווא, וכדאי לחקור היטב את הנושא לפני שניגשים לטיפול. חלק מהטיפולים המתייחסים לשינוי גודל הפין מטפלים בעיבוי שלו ופחות בהארכה, ובחלק מהטכניקות מדובר בשינוי זמני בלבד.

טיפ היועצת

סובלים מאין אונות? חשוב להבין שטיפול להגדלת הפין אינו יכול לשפר או לתקן תפקוד מיני. כאשר ישנה בעיה בתחום הזה יש לפנות לייעוץ רפואי אצל אורולוג

איך מתכוננים לניתוח להגדלת הפין?

כאשר מדובר בטכניקות הדורשות ניתוח בהרדמה כללית, יש לבצע הכנה הכוללת:

  • לקראת הניתוח יש לבצע בדיקות דם הכוללות ספירת דם, כימיה ותפקודי קרישה
  • מטופלים מעל גיל 40 או הסובלים ממחלות רקע צריכים לבצע בדיקת א.ק.ג. ומעל גיל 50 גם צילום חזה
  • חולים במחלות רקע כרוניות צריכים אישור מהרופא המטפל כי הם כשירים לניתוח
  • מטופלים הנוטלים מדללי דם צריכים לברר עם הרופא המטפל האם עליהם להפסיק זמנית את נטילת התרופה והאם יש צורך בטיפול מחליף
  • מומלץ להימנע מעישון בשבועות שלפני הניתוח – עישון מעלה סיכון לזיהומים ומאט החלמת פצעים
  • ערב הניתוח יש להתרחץ היטב ולהסתבך בסבון חיטוי
  • ביום הניתוח עצמו יש להיות בצום מוחלט החל מ-6 שעות לפני תחילתו, כולל מים, עישון או מסטיק

הגדלת הפין באמצעות שומן עצמי

טכניקה להזרקת שומן עצמי יכולה להביא לעיבוי והארכה של הפין. במסגרת הניתוח נשאב שומן מאזור אחר בגוף המטופל, כגון הבטן התחתונה או הירכיים, השומן עובר שטיפה ועיבוד ומוזרק אל הפין. בדרך זו ניתן לעבות ומעט להאריך את האיבר, מבלי לפגוע בעצבים שלו. עם זאת חשוב לזכור כי חלק גדול מהשומן – יותר ממחצית – נספג בגוף ולמעשה נעלם. רק בביקורת שלאחר כמה שבועות ניתן יהיה להעריך איזה אחוז מן השומן אכן נקלט בפין. 

מה קורה לאחר הזרקת שומן עצמי לפין?

הליך הזרקת שומן לפין נמשך כשעה, ומיד בתום הניתוח יועבר המטופל להתאוששות ולרוב ישוחרר כעבור מספר שעות לביתו. תוצאה סופית של ההליך תתקבל רק לאחר כ-3 חודשים, לאחר התמוססות הבצקות וספיגה של השומן. מצב של קליטת 60-70% מהשומן נחשב לתוצאה טובה. בעקבות הניתוח הפין צפוי לגדול בכ-3 ס"מ כשהוא רפוי, ומעט פחות בזמן זיקפה. 

ניתוח להארכת הפין 

ניתוח להארכה של איבר המין מתבצע ע"י ניתוק של בסיס הפין מעצם הפוביס שנמצאת מעליו. שחרור הרצועה מרחיקה מעט את הפין מהגוף ומאפשר לו להיראות ארוך יותר בזמן רפוי בכ-2-4 ס"מ. חשוב להבין כי אורכו של הפין בעת זיקפה לא צפוי להשתנות בעקבות הניתוח. 

הגדלת הפין באמצעות שתל סיליקון

אחת הטכניקות להגדלת הפין הינה באמצעות שתל סיליקון, אם כי שיטה זו מקובלת בעיקר בחו"ל ופחות נהוגה בישראל. במסגרת הניתוח מבצע הרופא חתך מעל הפין ולאחר מכן מחדיר דרכו שתל סיליקון על ציר הפין, בעיצוב שמתאים לגודל וצורת הפין. בדרך זו ניתן להגיע להארכה של 3-5 ס"מ.

איך נראית ההחלמה מניתוח להגדלת הפין?

לאחר ניתוח להגדלת הפין מועבר המנותח להתאוששות ולרוב ישוחרר לביתו למחרת. במהלך הימים שלאחר מכן צפויים כאבים שניתנים לשיכוך באמצעות תרופות, וככל שיחלפו הימים תרד הנפיחות והתפרים יימסו לבד. תוצאה סופית של הניתוח צפויה לאחר כ-10 ימים עם החלמת החתכים, כאשר הצלקות מוסתרות מתחת לשיער הערווה. בשבוע הראשון לאחר הניתוח יש להימנע מרחצה בים או בבריכה ולהמעיט בפעילות גופנית. במשך חודשיים לאחר הניתוח יש להימנע מקיום יחסי מין או אוננות כדי לאפשר ריפוי מיטבי של המקום. ניתוח מוצלח לא אמור לפגוע בתחושות או בתפקוד המיני וכמובן שלא בפוריות.

מה סיכונים בניתוחי פין?

כמו בכל ניתוח גם הגדלת הפין כרוכה בסיכונים כגון דימום, זיהום, פגיעה עצבית, כאב בעת זיקפה, הצטלקות עבה או תוצאה א-סימטרית. 

הזרקת חומצה היאלורונית לפין

טכניקה פשוטה יחסית להגדלת הפין הינה באמצעות הזרקת חומצה היאלורונית, ממש כשם שמטפלים בקמטים בפנים. במסגרת הטיפול מוזרקת כמות קטנה של HA במספר נקודות לאורך איבר המין ובכך נוצר מראה מעובה ומעט ארוך יותר. מדובר בחומר שנמצא בגופנו ולכן קליטתו ע"י הגוף טבעית וההליך עצמו נחשב פשוט יחסית ומתבצע ללא הרדמה. עם זאת החומצה ההיאלורונית נספגת בגוף ואפקט הניתוח יורד לאחר כשנתיים. 

מהן תופעות הלוואי לאחר הטיפול?

לאחר טיפול בהזרקה היאלורונית לפין צפויים שטפי דם קטנים ונפיחות קלה. סיבוכים משמעותיים יותר עלולים להיות זיהום, נמק, נדידת חומר וכאבים.

כמה עולה ניתוח להגדלת הפין?

מחיר של ניתוח להגדלת הפין נע בין 15,000-30,000

 

טווח מחירים

מחירי ניתוח להגדלת איבר המין נעים בין 15,000-30,000 שקלים

התמונה שהעלית גדולה מדי
חיפוש רופאים
נסו איות שונה, לא נמצאו תוצאות עבור החיפוש
נסו איות שונה, לא נמצאו תוצאות עבור החיפוש
הודעה נשלחה בהצלחה