חיפוש
ניתוח אף בטורקיה

ניתוח אף בטורקיה

ניתוח אף הוא אחד הניתוחים הפלסטיים הפופולריים בישראל וגם בטורקיה. ניתוח אף מתאים לאנשים שאינם מרוצים מהאף שלהם מבחינה אסתטית. לעיתים יידרש ניתוח אף מסיבה רפואית, על מנת לשפר את סינון האוויר ולפתור בעיות אלרגיה או קשיי נשימה. במקרים מסוימים כאשר יש בעיה רפואית באף, ניתן לשלב את הניתוח עם ניתוח אסתטי בהתאם לרצון המטופל.

בשנים האחרונות גדלה מאד הפופולריות של ביצוע ניתוחי אף בטורקיה, בעיקר בשל העובדה כי מחיר ניתוח אף בטורקיה הינו נמוך משמעותית מאשר ניתוח אף בישראל. טורקיה משקיעה משאבים רבים בהכשרת כוח אדם רפואי, מרפאות מתקדמות וטכנולוגיות חדשניות, ובשנים האחרונות הפכה למעצמה של טיפולי אסתטיקה. בין השאר ניתן למצוא השתלת שיער בטורקיה – טיפול הדגל שרבים נוהרים לבצע אותו בטורקיה, הגדלת חזה בטורקיה, וגם מבחר גדול של טיפולים דנטאליים כגון השתלת שיניים בטורקיה, ציפויי חרסינה, כתרים, הלבנת שיניים ועוד.

ניתוחי אף בטורקיה מתבצעים במרכזים לכירורגיה פלסטית ובבתי חולים מתקדמים שמרוכזים באיסטנבול ומחוצה לה, ומציעים ניתוח מקצועי ובטוח.

איך מתכוננים לניתוח אף בטורקיה?

השלב הראשון בניתוח אף בטורקיה הוא ההחלטה האם לבצע את סידורי הנסיעה ואת הנסיעה לטורקיה באופן עצמאי, או לבחור בחברה מארגנת. ישנן כיום הרבה מאד חברות שמארגנות דיל נסיעה שכולל ניתוח אף בטורקיה, מדריך צמוד, שהייה במלון מפנק וגם טיול קטן בטורקיה באותה חבילה. ניתן לנסוע באופן אישי פרטני או כחלק מקבוצה מאורגנת לניתוח אף בטורקיה. מנגד יש אנשים אשר שמעו המלצות על מרכז רפואי ופלסטיקאי מומלץ, ומעדיפים לבצע לבד את סידורי הנסיעה וטיפול בהליך כולו.

איך מתבצע ניתוח אף בטורקיה?

ניתוח אף נמשך כשעה וחצי ומתבצע לרוב בהרדמה חלקית וסדציה. אם נסעתם לניתוח במסגרת חברה מארגנת, ניתן לבקש ליווי של מדריך ומתורגמן ישראלי אשר ילווה אתכם ביום ביצוע הניתוח ולאחריו.

ישנן מספר טכניקות לניתוח אף בטורקיה:

  • ניתוח אף סגור – מרבית ניתוחי האף מתבצעים בשיטה הסגורה, שבמסגרתה מבצע הרופא חתכים פנימיים בחללים הפנימיים של האף, ובכך הצלקות שנוצרות הן פנימיות בלבד ולא ניתן להבחין בהן. השיטה הסגורה מאפשרת עיצוב דרך הנחיריים הנעשה דרך שלד האף, תוך התאמה אוטומטית של העור לעיצוב החדש. ניתוח אף סגור אורך בין שעה לשעתיים, ובדרך כלל נשארים אחריו להשגחה במסגרת אשפוז בטורקיה ל-24 שעות לפחות.
  • ניתוח אף פתוח – בשיטה הפתוחה לניתוחי אף מבצע הרופא חתך קטן בבסיס האף, מפשיל את הרקמה העליונה, חושף את חלקו הפנימי של האף ומבצע את השינויים הדרושים בסחוס, בעצמות וברקמות האף.
  • ניתוח אף משולב – ניתוח אף משולב מתבצע במצבים שבהם יש צורך גם בהליך רפואי וגם בניתוח קוסמטי.
  • תיקון ניתוח אף – ניתן לבצע גם תיקון ניתוח אף בטורקיה, במצבים של ניתוח קודם שכשל והביא לתוצאות לא מספקות.

איך נראית ההחלמה לאחר ניתוח אף בטורקיה?

לאחר ניתוח אף בטורקיה האף נחבש בגבס, ויש לשהות בבית החולים מספר שעות עד שניתן להשתחרר לבית המלון או לדירה שבה שוהים בטורקיה. ההחלמה לאחר ניתוח אף נמשכת כעשרה ימים שבמהלכם מומלץ להישאר בטורקיה. ביממה הראשונה לאחר הניתוח צפוי כאב קל ואי נוחות בשל החבישה וצמר הגפן שסופג את הדימום. האף יהיה נפוח ונוקשה ועלולים להיווצר שטפי דם סביב העיניים. הנפיחות לאחר ניתוח אף יורדת בהדרגה בימים שלאחר מכן. יש להיזהר מחשיפה לשמש ואם רוצים לנצל את השהייה בטורקיה לבילוי כדאי לעשות זאת במקומות סגורים. בימים שלאחר מכן יעקוב המנתח הפלסטי בטורקיה אחר ההחלמה והוא צפוי להסיר את הגבס מהאף כשבוע לאחר הניתוח.

אילו סיבוכים יכולים להיות לאחר ניתוח ניתוח אף בטורקיה?

ניתוח אף נחשב לניתוח בעל פרופיל בטיחות גבוה אך בכל ניתוח ייתכנו סיבוכים כגון זיהום, דימום או פגיעה עצבית. אין ספק שאנשים רבים חוששים מסיבוך לאחר ניתוח אף בטורקיה בגלל הריחוק מהבית וחוסר ההכרות עם המערכת הרפואית, וזהו אחד השיקולים שמרתיעים מביצוע ניתוח אף בטורקיה. עם זאת כדאי לזכור שניתוח אף הינו ניתוח פופולרי מאד בטורקיה והמנתחים מיומנים בביצועו ובטיפול בסיבוכים.

כמה עולה ניתוח אף בטורקיה?

מחיר ניתוח אף בטורקיה 7,000-15,000 שקל.

התמונה שהעלית גדולה מדי
חיפוש רופאים
נסו איות שונה, לא נמצאו תוצאות עבור החיפוש
נסו איות שונה, לא נמצאו תוצאות עבור החיפוש
הודעה נשלחה בהצלחה