חיפוש
הגדלת חזה בטורקיה

הגדלת חזה בטורקיה

ניתוח הגדלת חזה הוא הניתוח הפלסטי הפופולרי ביותר בישראל וגם בטורקיה, ומדי שנה עוברות אותו כ-10 מיליון נשים ברחבי העולם. מדובר בהליך כירורגי שמטרתו הגדלה ועיצוב השדיים, באמצעות הכנסת שתלי סיליקון שמעניקים לשדיים נפח ויציבות. בנוסף ניתן להגדיל את החזה גם באמצעות הזרקת שומן עצמי, או בטיפול בהזרקת חומצה היאלורונית.

בשנים האחרונות גדלה מאד הפופולריות של ביצוע הגדלת חזה בטורקיה, בעיקר בשל העובדה כי מחיר הגדלת חזה בטורקיה הינו נמוך משמעותית מאשר מחיר הגדלת חזה בישראל. טורקיה משקיעה משאבים רבים בהכשרת כוח אדם רפואי, מרפאות מתקדמות וטכנולוגיות חדשניות, ובשנים האחרונות הפכה למעצמה של טיפולי אסתטיקה. בין השאר ניתן למצוא השתלת שיער בטורקיה – טיפול הדגל שרבים נוהרים לבצעו בטורקיה, וגם מבחר גדול של טיפולים דנטאליים כגון השתלת שיניים בטורקיה, ציפויי חרסינה, כתרים, הלבנת שיניים ועוד.

טיפולי הגדלת חזה בטורקיה מתבצעים במרכזים לכירורגיה פלסטית ובבתי חולים מתקדמים שמרוכזים באיסטנבול ומחוצה לה, ומציעים ניתוח מקצועי ובטוח.

למי מיועד ניתוח הגדלת חזה בטורקיה?

ניתוח הגדלת חזה הוא ניתוח קוסמטי שמטרתו להגדיל את חזה האישה, וכן ניתן לשלבו עם ניתוח הרמת חזה. ניתוח להגדלת חזה בטורקיה מתבצע ע"י מומחים לכירורגיה פלסטית, בעלות נמוכה משמעותית מאשר בישראל, וזהו אחד השיקולים העיקריים בבחירת ניתוח הגדלת חזה בטורקיה. בנוסף, ישנן נשים אשר מבקשות לעבור הגדלת חזה באופן דיסקרטי, מבלי שהסביבה תדע על כך, ולהעביר גם את תקופת ההחלמה במקום מרוחק. במקרה כזה ניתוח הגדלת חזה בטורקיה הינו אלטרנטיבה מתאימה – האישה יכולה לנסוע לנופש בטורקיה, לעבור את הניתוח בבטחה, לשהות כשבוע במדינה כדי להשלים תקופת החלמה ואז לחזור לישראל עם חזה מעוצב מבלי שהסביבה תדע על כך.

איך מתכוננים לניתוח הגדלת חזה בטורקיה?

השלב הראשון בניתוח הגדלת חזה בטורקיה הוא ההחלטה האם לבצע את סידורי הנסיעה ואת הנסיעה בטורקיה באופן עצמאי, או לבחור בחברה מארגנת. ישנן כיום הרבה מאד חברות שמארגנות דיל נסיעה שכולל ניתוח הגדלת חזה בטורקיה, מדריך צמוד, שהייה במלון מפנק וגם טיול קטן בטורקיה באותה חבילה. ניתן לנסוע באופן אישי פרטני או כחלק מקבוצה מאורגנת להגדלת חזה בטורקיה. מנגד יש נשים אשר שמעו המלצות על מרכז רפואי ופלסטיקאי מומלץ, ויכולות לבצע לבד את סידורי הנסיעה וטיפול בהליך כולו.

איך מתבצע ניתוח הגדלת חזה בטורקיה?

ניתוח הגדלת חזה נמשך כשעה וחצי ומתבצע לרוב בהרדמה מלאה, אולם ניתן גם לבקש לעבור אותו בהרדמה חלקית וסדציה. אם נסעת לניתוח במסגרת חברה מארגנת, ניתן לבקש ליווי של מדריך ומתורגמן ישראלי אשר ילווה אותך ביום ביצוע הניתוח ולאחריו.

ישנן מספר טכניקות לניתוח הגדלת חזה בטורקיה:

  • החדרת השתל מתחת לשד – זוהי הגישה הנפוצה שבמסגרתה מבוצע חתך מתחת לשד ושתל הסיליקון מוחדר בקפל התחתון של השד. מדובר בטכניקה בטוחה והצלקת מוסתרת מתחת לשד.
  • החדרת השתל דרך עטרת הפטמה – בגישה זו מבצעים חתך סביב עטרת הפטמה, בנשים אשר מבנה הפטמות שלהן גדל מספיק, ודרכו מכניסים את השתל.
  • החדרת השתל דרך בית השחי – קיימת גישה שבמסגרת מבצעים חתך בבית השחי ודרכו מכניסים את השתל לשד, כאשר הצלקת מוסתרת בבית השחי.

איפה ממקמים את שתל הסיליקון?

שתל סיליקון מעל השריר – ניתן למקם את השתל מעל השריר ובגישה זו הניתוח וההחלמה קלים יותר. שיטה זו מתאימה לנשים בעלות רקמת שד צפופה שתכסה אל השתלת מתחת לעור. עם זאת יש לקחת בחשבון שעם השנים השתל עלול לייצר גלים על פני העור, וכי הוא נוטה למשוך את החזה כלפי מטה.
שתלי סיליקון מתחת לשריר – בגישה זו מבוצע חתך המאפשר את הכנסת השתלת מתחת לשריר, ולאחר ניתוח זה צפויה החלמה ממושכת וכואבת יותר. עם זאת השדיים צפויים להישאר זקופים ומעוצבים זמן רב יותר

איך נראית ההחלמה לאחר ניתוח הגדלת חזה בטורקיה?

לאחר ניתוח הגדלת חזה בטורקיה יש לשהות בבית החולים מספר שעות, ולעתים כדאי להישאר לאשפוז של לילה. בדרך כלל למחרת משתחררים לבית המלון או לדירה שבה שוהים בטורקיה, והמנתח הפלסטי יתווה תכנית מעקב. בדרך כלל תתבצע ביקורת יום לאחר הניתוח, ובהנחה שהכל נראה תקין מומלץ לשהות עוד כמה ימים בטורקיה ואז לחזור לישראל, ואת המשך המעקב לבצע כאן בארץ. הכאבים לאחר ניתוח הגדלת חזה צפויים להיות קלים עד בינוניים ולהימשך 3-5 ימים, כאשר ניתן לשלוט בהם באמצעות משככי כאבים. יש לקחת בחשבון שלאחר הניתוח החזה יהיה נוקשה ונפוח אך תופעות אלה צפויות לחלוף בשבועיים הבאים, כאשר הנוזלים נספגים והשתל מתמקם בצורה טבעית בתוך השד. במהלך החודש שלאחר הניתוח תיתכן רגישות יתר בשדיים ובפטמות, או לחילופין חוסר תחושתיות. התחושה הטבעית צפויה לחזור כחודש עד חודש וחצי לאחר מכן.

חשוב מאד להקפיד על חזיה הדוקה תומכת למשך חודש לאחר הניתוח כדי למנוע התפתחות בצקות ולמעט תוצאה מיטבית.

אילו סיבוכים יכולים להיות לאחר ניתוח הגדלת חזה בטורקיה?

ניתוח הגדלת חזה נחשב לניתוח בעל פרופיל בטיחות גבוה אך בכל ניתוח ייתכנו סיבוכים כגון זיהום, דימום או דליפה בשתל. אין ספק שנשים רבות חוששות מסיבוך לאחר הגדלת חזה בטורקיה בגלל הריחוק מהבית וחוסר ההכרות עם המערכת הרפואית, וזהו אחד השיקולים שמרתיעים נשים מביצוע הגדלת חזה בטורקיה. עם זאת כדאי לזכור שהגדלת חזה הינו ניתוח פופולרי מאד בטורקיה והמנתחים מיומנים בביצועו ובטיפול בסיבוכים.

כמה עולה ניתוח הגדלת חזה בטורקיה?

מחירו של ניתוח הגדלת חזה בטורקיה כ-4,000 דולר.

התמונה שהעלית גדולה מדי
חיפוש רופאים
נסו איות שונה, לא נמצאו תוצאות עבור החיפוש
נסו איות שונה, לא נמצאו תוצאות עבור החיפוש
הודעה נשלחה בהצלחה