חיפוש
שאיבת שומן בטורקיה

מהי שאיבת שומן בטורקיה?

בשנים האחרונות הפכה טורקיה למעצמת אסתטיקה עולמית, ורבים מהישראלים מבצעים טיפולי אסטתיקה בטורקיה ותיירות המרפא במדינה הולכת ומתפתחת. בצד טיפולים נפוצים כמו השתלת שיער בטורקיה והשתלת שיניים בטורקיה, רווח גם טיפול שאיבת שומן בטורקיה, אשר פעמים רבות משולב בניתוח מתיחת בטן בטורקיה או מיני מתיחת בטן בטורקיה.

למי מתאים ניתוח שאיבת שומן בטורקיה?

שאיבת שומן בטורקיה מיועדת לאנשים המעוניינים לעבור הליך מהיר לחיטוב הגוף, בעלות נמוכה יותר מאשר בישראל. התנופה האדירה שצברו טיפולי האסתטיקה בכלל וניתוחי שאיבת שומן בטורקיה בפרט, הצמיחו חברות רבות אשר מארגנות דיל נסיעה לשאיבת שומן בטורקיה הכולל טיסה לטורקיה, שהייה במלון מפנק וניתוח שאיבת שומן עם מדריך ומתורגמן צמוד.

איך בוחרים מנתח פלסטי בטורקיה?

הליך שאיבת שומן הינו ניתוח לכל דבר אשר עלול להיות כרוך גם בסיבוכים, ולכן חשוב מאד לבחור את המרכז הרפואי והמנתח הפלסטי בקפידה. נסו להיעזר בהמלצות של חברים, בידקו ברשת ובצעו תחקיר מקיף לגבי אופציות לשאיבת שומן בטורקיה. כדי לבחור רופאים מומלצים לשאיבת שומן בטורקיה. פעמים רבות ניתן גם לבקש ייעוץ אונליין כדי להתרשם מהמרכז ומהצוות הרפואי בטורקיה. ודאו שהמרכז הרפואי מצויד בציוד מתקדם וחדשני, פועל בתנאים סטריליים ומעסיק צוות מנוסה.

לאחר בחירת המרכז הרפואי בטורקיה תוכלו להחליט האם אתם טסים לשם עצמאית או במסגרת דיל מאורגן של חברה המתמחה בטיפולי אסתטיקה בטורקיה.

איך מתבצע ניתוח שאיבת שומן?

שאיבת שומן בטורקיה משולבת פעמים רבות בניתוח מתיחת בטן בטורקיה, אשר מעצים את תוצאות הטיפול ומספק שינוי דרמטי במראה. ניתוח שאיבת שומן ככלל מיועד לאנשים בריאים שאינם סובלים מעודף משקל רב, ושעורם עדיין גמיש ואלסטי. כדאי לדעת כי ביצוע שאיבת שומן בגיל מבוגר יחסית, כאשר העור פחות גמיש, עלול להשאיר גבשושיות ועור רפוי ולא אחיד. במסגרת הניתוח מבצעים שאיבת שומן מהאזור הנבחר, לרוב מדובר בשאיבת שומן מהבטן, שאיבת שומן מהירכיים, שאיבת שומן מהמותניים, שאיבת שומן מהזרועות, שאיבת שומן מהסנטר או שאיבת שומן מהישבן. בשנים האחרונות מתבצעת שאיבת השומן בשילוב אדרנלין, תמיסת מי מלח וחומרי הרדמה, על מנת לכווץ את כלי הדם, לצמצם ככל הניתן את הדימום ולהחזיר לגוף את הנוזלים והמלחים שהוא זקוק להם. בדרך זו ניתן לשאוב למעלה מחמישה ליטרים של שומן באופן יעיל ובטוח.

כאמור פעמים רבות מתבצעת שאיבת השומן בשילוב מתיחת בטן בטורקיה הכולל הסרת עודפי עור ושומן ומתיחה של שרירי הבטן והעור.

איך נראית החלמה לאחר שאיבת שומן?

לאחר סיום הניתוח תיחבשו במחוך לחץ ותעברו להתאוששות של מספר שעות. השאלה לגבי אשפוז תלויה בהיקף הניתוח ובהרגשה הכללית. כדי לאפשר מעקב רפואי יש להישאר בטורקיה כשבועיים לאחר שאיבת שומן ומתיחת בטן, שבמסגרתם תתבצע הוצאת נקזים, החלפת חבישה ומעקב מסודר. את תקופת ההחלמה ניתן לנצל לטיולים בטורקיה, כמובן באופן מתון וללא מאמץ יתר, וקניות בטורקיה. חזרה לישראל אפשרית לאחר תקופת החלמה ומעקב רפואי, אשר יימשך במרכז רפואי בישראל.

מה קורה אם יש סיבוך בשאיבת שומן בטורקיה?

זהו כמובן החשש העיקרי בביצוע ניתוח שאיבת שומן או מתיחת בטן בטורקיה, בעיקר כאשר נמצאים רחוק מהטיפול המוכר בישראל. במרבית הפעמים סיבוכים או תופעות לוואי כגון דימום או זיהום יטופלו במרכז הרפואי שבו בוצע הניתוח, ובכל מקרה חשוב להצטייד מראש בכתובות וטלפונים של בתי חולים גדולים שנמצאים באיסטנבול או מחוצה לה, למקרה של סיבוך גדול יותר.

כמה עולה שאיבת שומן בטורקיה?

מחיר שאיבת שומן בטורקיה כ-10,000 שקלים ל-3 אזורי טיפול.

התמונה שהעלית גדולה מדי
חיפוש רופאים
נסו איות שונה, לא נמצאו תוצאות עבור החיפוש
נסו איות שונה, לא נמצאו תוצאות עבור החיפוש
הודעה נשלחה בהצלחה