חיפוש
הקפאת שומן

הקפאת שומן – איך מתחילים?

שלב ראשון – פגישת ייעוץ!

השלב הראשון והחשוב ביותר הינו השלב המקדים, בו תיפגשו עם איש המקצוע איתו בחרתם לעבור את ההליך. חשוב שתבררו איתו את מידת ההתאמה שלכם לפרוצדורה, ומהי התוצאה הרצויה עבורכם. במהלך הפגישה, ניתן לבחור את אזורי הטיפול, כאשר ניתן לטפל בכמה אזורים יחד.
בנוסף, לפני שמתחילים בטיפול, כדאי לוודא עם הרופא שלכם שאיכות העור והמצב הבריאותי שלכם, אכן מתאימים להליך מסוג זה.

כיצד מתבצעת הקפאת שומן?

טיפול הקפאת שומן מבוסס על רגישות רקמת השומן בגוף, ותגובתה לשינוי טמפרטורה. המכשיר בו מתבצע הטיפול גורם לקירור רקמת השומן, ומביא אותה בהדרגה לטמפרטורה של 7 מעלות ובשיא התהליך ל-4 מעלות – בהן השומן קופא ונוצרים קריסטלים ברקמת השומן. התהליך לוקח כ-70 דקות של יניקה בקירור מבוקר, באזורים עתירי שומן. בזמן התהליך, מוצמדת לעור כרית הגנה מיוחדת המונעת נזק לעור. כך נוצר הרס מבוקר של תאי השומן, ובשבועות לאחר הטיפול מערכת הלימפה מפנה באופן טבעי את תאי השומן שהוקפאו ונהרסו אל מחוץ לגוף. במכשיר יש כמה ידיות לטיפול, והמשמעות היא שאפשר להניח כל ידית על אזור אחר בגוף, ולטפל בכמה אזורים בו זמנית. 

טיפ היועצת

הקפאת שומן אינה מחליפה דיאטה! כדי לשמור על התוצאות של הצרת ההיקפים, יש לנהל אורח חיים בריא הכולל תזונה מאוזנת ופעילות גופנית.

איזו החלמה צפויה לאחר הקפאת שומן?

ההתאוששות לאחר הטיפול היא מידית, וניתן לחזור לפעילות מלאה מיד לאחריו.

במידה וקיימת אי נוחות מסוימת, היא נעלמת בזמן קצר לאחר סיום הטיפול, במיוחד כאשר המטפל/ת מעסה את האזור המטופל כדי לסייע לחידוש זרימת הדם. יחד עם זאת, בתום הטיפול, העור יהיה אדמדם ובצקתי למשך יומיים-שלושה.
בחלוף הבצקת, העור ישוב לצורתו המקורית ובמהלך השבועות הקרובים תתחולל ספיגה מתונה של השומן, והצרת היקפים עד ל-6 סנטימטרים. לאחר הטיפול, הגוף פולט בעצמו את תאי השומן המתים באופן טבעי באמצעות מערכת הלימפה. בדרך כלל, מקובל להעניק לאזור אחד עד 3 טיפולים, כאשר בין טיפול לטיפול יש להמתין לפחות 6 שבועות.

טיפ היועצת

לפני ביצוע טיפולים אסתטיים צריך לעשות שיעורי בית כמו שצריך – בדקו היטב מי איש המקצוע, מה הניסיון שלו, באיזה ציוד הוא עומד להשתמש, והיכן מתבצע הטיפול. זכרו שמדובר בגוף שלכם ובבריאות שלכם, ומגיע לכם את הטוב ביותר.

הקפאת שומן – מתי רואים תוצאות?

תהליך ההתפנות של תאי השומן המתים מהגוף אורך כחודש וחצי, כאשר תוך 8-12 שבועות. כ-25%-35% מהשומן מפונה החוצה מהגוף. רוב סדרות הטיפול המומלצות לאזור בודד הן שלושה טיפולים, עם הפסקה של חודש וחצי בין טיפול אחד לשני. גם לאחר הטיפול האחרון בסדרה, יש להמתין כחודש וחצי עד שתאי השומן המתים יסולקו מהגוף – ולכן את התוצאות הסופיות ניתן לראות כחמישה חודשים לאחר הטיפול הראשון הפותח את הסדרה.

 

טווח מחירים

טווח המחירים הממוצע ינוע בין 4,000 ל-5,000 ₪. 

שאלות ותשובות

הקפאת שומן – מה זה אומר?

הקפאת שומן ("קריוליפוליזה") היא טיפול בו מקפיאים תאי שומן מתחת לעור באזורים שונים בגוף, והם למעשה מושמדים בתהליך ביולוגי, ומופרשים החוצה כפסולת דרך המערכת הלימפתית.

מהם היתרונות בהקפאת שומן?

טיפול הקפאת שומן אינו מלווה בכאב, אינו פולשני וכמעט נטול תופעות לוואי. מאחר והטיפול אינו כולל חתכים, הוא גם אינו כרוך בסכנות זיהום או הצטלקות. כמו כן, הטיפול אינו מצריך הכנות מיוחדות לפניו, וניתן לחזור לשגרה מלאה אחריו.

הקפאת שומן – למי זה מתאים?

לנשים וגברים מעל גיל 18, אשר סיימו את התפתחותם המינית, ורוצים לטפל בשומן עיקש שאינו יורד בעזרת דיאטה וספורט. הטיפול מתאים לשומן במותניים, ירכיים, זרועות, בטן, גב וישבן.

מה ההבדל בין הקפאת שומן להמסת שומן?

שיטות המסת שומן ואחרות, מטפלות במספר תאי שומן על ידי הרס מכוון, לדוגמה: המסת שומן בחום או באולטרסאונד מבוססת על הזרקת או החדרת תרכובות כימיות שונות, העלולות להשליך על התאים והרקמות האחרות, כמו למשל תאי עצב, וכלי דם הנמצאים בגוף. לעומת זאת, הקפאת שומן בקור מטפלת נקודתית באזור הנבחר, כאשר הנזק הוא נזק מבוקר שנגרם לתאי השומן הספציפיים באזור המטופל. בנוסף, לא קיימת מגבלה של זמן, תקופה או עונה ספציפית - הטיפול ניתן לביצוע בכל רגע נתון.

האם הקפאת שומן כואבת?

התהליך אינו כואב אך כרוך באי נעימות קלה, ותחושת קור זמנית באזור המטופל.

מהם הסיבוכים האפשריים של הקפאת שומן?

הסיבוכים האפשריים של טיפול הקפאת שומן הינם כוויות קור - תופעה זו נחשבת נדירה ביותר.
התמונה שהעלית גדולה מדי
חיפוש רופאים
נסו איות שונה, לא נמצאו תוצאות עבור החיפוש
נסו איות שונה, לא נמצאו תוצאות עבור החיפוש
הודעה נשלחה בהצלחה
פנייתך נשלחה בהצלחה