חיפוש
טיפולי פרופאונד למיצוק עור הפנים

 

אי שם, בגילאי ה- 20 תהליך ייצור סיבי האלסטין בפנים ובצוואר מפסיק והעור מתחיל לאבד את הגמישות שלו מפעם ונוצרת צניחה, איטית אך משמעותית. בימים אלו – שהשוק מוצף בפתרונות הדורשים טיפולים פולשניים, כאבים והזרקות צץ לו – טיפול פרופאונד שהפך להיות שחקן חזק בשנתיים האחרונות בעולם האסתטיקה. הטיפול שמגיע אלינו היישר מהוליווד ובוורלי הילס – עשה כעת "עליה" לארץ אך תתפלאו לגלות שבכלל מדובר בסטארט אפ ישראלי. 

אז אם גם אתם תהיתם מהו מכשיר הפרופאונד PROFOUND?

מדובר על טכנולוגיה חדשנית במיוחד, המיוצרת על ידי חברת קנדלה שבעבר נקראה גם סינרון – קנדלה, למעשה המכשיר מבצע מתיחת פנים, חיטוב קו הלסת, הידוק עור הצוואר ואפילו טיפול בסנטר כפול וכל זאת ללא ניתוח או התערבות כירורגית כזו או אחרת! טיפול אחד של 45 דקות פחות או יותר השומר על התוצאות בקרוב לכ -5 שנים. 

למי מתאים טיפול הפרופאונד?

במידה ושקלתם מתיחת פנים או חצי מתיחת פנים, שיפור מראה הצוואר או חיטוב קו הלסת – הטיפול עשוי להתאים לכם מאד.  הטיפול אינו פולשני ואינו דורש הרדמה מלאה – כיוון שהטיפול פועל ישירות על שכבת הדרמיס התוצאות מרשימות גם במצבים בהם מכשירים אחרים לא בהכרח נתנו את התוצאה.

איך עובד מכשיר הפרופאונד?

למעשה המכשיר מתבסס על השילוב בין מיקרו מחטים לגלי רדיו או באנגלית RF Micro-needling. נוצרת אנרגיה בטמפרטורה מבוקרת של 65 מעלות, העוברת לאורך מספר שניות באזורים שבחרנו בעור, השילוב בין המחטים לגלי הרדיו מזרז משמעותית את ייצור האלסטין והקולגן בפנים ובצוואר שלנו.
המכשיר עובד על נקודות מדויקות בתוך ריקמת המטרה ולכן מבטיח 100% תוצאות בטיפול אחד.

למעשה, שכבות העור מחוממות יוצרות "פגיעה" מבוקרת המצמצמת את הקולגן הקיים ובכך מעודדת את תאי העור  לייצר את הקולגן והאלסטין על מנת לשמר את העור. לרוב, את התוצאה הסופית נראה לאחר 4 עד 10 שבועות אך עם הטכנולוגיה החדשנית של הפרופאונד, טיפול אחד מבוקר של 45 דקות יוצר תוצאות לטווח ארוך.

טיפ היועצת

סבלנות! התוצאות נשמרות לטווח הארוך, אך זה לוקח זמן. המתינו 4-10 שבועות ותנו לקסם לקרות. זהו תהליך שבו הגוף קיבל בוסט לעידוד הקולגן והאלסטין וזה לוקח זמן. לא להתייאש ולא להרים ידיים. אלא לחכות בסבלנות.

מהם הסיכונים ותופעות הלוואי הפוטנציאליים מהטיפול ?

מכשיר הפרופאונד הינו בטוח לשימוש ובהפעלה נכונה הסיכוי להגיע לסיבוך או לתופעות לוואי קלוש מאד. במקרים קיצוניים של הפעלה לא נכונה – עלולות להיווצר כוויות קלות היכולות ליצור פיגמנטציה באזור בו טיפלנו.
לכן, נורא חשוב לוודא שהטיפול יתבצע על ידי רופא עור או פלסטיקאי אשר אושר על ידי משרד הבריאות.
יש לשים לב!  שהטיפול אינו מאושר לשימוש ע"י צוות פרא- רפואי או קוסמטיקאיות.

מהן האלטרנטיבות לטיפול?

קיימים לא מעט מכשירים בשוק, הפועלים בשיטות דומות אך עד כה על פי מה שידוע לנו, זוהי השיטה בעלת התוצאות הטובות ביותר לזמן הארוך ביותר.

איך נראית ההחלמה מהטיפול בפרופאונד?

ההחלמה מהטיפול הינה קצרה ואורכת בין יומיים לשבוע. בימי הראשונים שלאחר הטיפול הצפי הוא לנפיחות באזור הטיפול אשר לעיתים מלווה גם בשטפי דם.
מומלץ על מנת להקל לישון בתנוחה בה הראש מוגבה עם מספר כריות.
לאחר כיומיים – הנפיחות צפויה לרדת וכמה ימים לאחר מכן – שטפי הדם יעלמו.
לא צפויים כאבים ספציפיים או צריבות.
על מנת לשמר את התוצאות ולתת לגוף לנוח – מומלץ בנוסף בשבוע הראשון להימנע מפעילות מאומצת אך לאחר ההחלמה לא צפויה להיות בעיה חזרה לשגרה. 

כמה עולים טיפולי פרופאונד למיצוק עור הפנים?

טווח המחירים לטיפול נע בין 10,000 -18,000 ש"ח לאזור טיפול אחד ואילו אם משלבים שני אזורים ניתן להגיע למחיר משתלם עבור שני האזורים.
חשוב לציין – שהמחיר משתנה על פי ניסיונו של הרופא, אזור, ותק וכו.

תמונות לפני ואחרי של טיפולי פרופאונד למיצוק עור הפנים

תמונות ניתוח הצמדת אוזניים דוקטור גוברין  1 לפני
תמונות ניתוח הצמדת אוזניים דוקטור גוברין  2 אחרי
הצמדת אוזניים
תמונות ניתוח הצמדת אוזניים דוקטור גוברין  1 לפני
תמונות ניתוח הצמדת אוזניים דוקטור גוברין  2 אחרי
הצמדת אוזניים
תמונות ניתוח הצמדת אוזניים דוקטור גוברין  1 לפני
תמונות ניתוח הצמדת אוזניים דוקטור גוברין  2 אחרי
הצמדת אוזניים
תמונות ניתוח הצמדת אוזניים דוקטור גוברין  1 לפני
תמונות ניתוח הצמדת אוזניים דוקטור גוברין  2 אחרי
הצמדת אוזניים
הצג את כל התמונות
התמונה שהעלית גדולה מדי
חיפוש מומחים
נסו איות שונה, לא נמצאו תוצאות עבור החיפוש
נסו איות שונה, לא נמצאו תוצאות עבור החיפוש
הודעה נשלחה בהצלחה