חיפוש
מילוי קמטים בצידי הפה

חיוך חם ואמיתי, כזה שמגיע באמת מבפנים, יכול לעשות פלאים ברגע המתאים. במהלך כל החיים שלנו, בכל פעם שיוצא לנו לחייך, רובנו לא נעלה על דעתנו שעם הזמן, החיוך הזה ישאיר על הפנים שלנו רשמים. קמטי ההבעה שלנו מספרים סיפור. הם יכולים להעיד לא מעט על החוויות שחווינו בחיים ואילו רגשות חשנו רוב הזמן. לכן, בהרבה מובנים, קמטים בצידי הפה הם סימן שהיו לך לא מעט סיבות לחייך. עבור חלקנו, העובדה הזו תספיק כדי להתייחס לסימני הגיל שלנו כאל ציון דרך ולחיות איתם בשלום.

עם זאת, אם החלטת לעשות שינוי ולהחזיר את מראה הפנים בכמה שנים אחורה, החדשות הטובות הן שטיפולי מילוי קמטים בפנים נעשים נגישים, בטוחים ויעילים יותר מאי פעם. עם הזרקת חומרי מילוי, נוכל להיכנס אל הקליניקה ולצאת באותו היום עם לוק חדש לגמרי. אז אם החלטת להיפטר מהקמטוטים העדינים שהתחילו להיווצר סביב הפה, מדריך “היועצת” למילוי קמטים באזור הפה הוא בדיוק בשבילך.

מילוי קמטים באזור הפה – איך נדע מתי הוא נדרש לנו?

ככל שעור הפנים הולך ומתבגר, מלאי הקולגן שבו מתדלדל. הסיבים האלסטיים והחזקים האלו הם האחראיים למרקם המוצק והגמיש של העור שלנו. מאחר ומדובר ברקמה שתהליך ההתחדשות שלה יכול להיות ארוך מאוד, אובדן הקולגן בא לידי ביטוי בעור בעל מראה נפול, באובדן הגמישות ובסופו של דבר בקמטים. קפלים בעור שנוצרים עקב הבעות הפנים שלנו אינם משאירים סימנים קבועים כל עוד העור מוצק ועשיר בקולגן. עם זאת, ככל שהוא מאבד מהאלסטיות שלו, הקפל ישאיר אחריו קמט.

עם זאת, לא רק הבעות הפנים יכולות לגרום לקמטים בצידי הפה. ישנם גורמים רבים המשפיעים על מראה עור הפנים. חשיפה מופרזת לשמש, למשל, פוגעת משמעותית בסיבי הקולגן וגורמת ליובש, קמטים וכתמי פיגמנטציה. גם מתח נפשי לאורך זמן ואורח חיים לא בריא עשויים להאיץ את התהליכים הללו בגוף. בכל אחד מהמקרים האלו, מילוי קמטים באזור הפה יכול להציע פתרון יעיל.

טיפ היועצת

הטיפ הזה רלוונטי לטיפולי מילוי קמטים בפנים באשר הם ולאו דווקא לצידי הפה. חשוב שנזכור – תהליך היווצרות הקמטים בעור הוא ארוך טווח וככל שמלאי הקולגן שלנו הולך ואוזל והעור שלנו נחשף לפגעי הסביבה, ניתן לגמרי לצפות שנגלה עוד ועוד קמטים וקמטוטים. לכן, בין אם בחרנו ללכת על טיפול מילוי קמטים במצח, בעיניים או בצידי הפה, חשוב שנשאל את עצמנו באיזה שלב נראה לנו שהטיפול הכרחי. אם נעשה אותו בגיל מוקדם מדי, ייתכן מאוד שהתועלת לא תהיה בהכרח משמעותית. עם זאת, כשמדובר בתופעה נרחבת עם נראות ניכרת, שווה להתנסות בטיפולי מילוי ולראות תוצאות שאי אפשר להתעלם מהן.

לייעוץ ראשוני עם רופא מומלץ השאירו פרטים:

  נא להזין מספר טלפון תקין

  כל השיטות למילוי קמטים באזור הפה

  כשזה מגיע להחלקת קמטים, קיימות בשוק מגוון שיטות. אלו כמה מהנפוצות והיעילות ביותר.

  הזרקת חומרי מילוי בצידי הפה

  מהפכת טיפולי המילוי שינתה את תעשיית היופי מהיסוד. היכן שבעבר נדרש מאיתנו לעבור טיפולים פולשניים ומסוכנים, כיום ניתן להגיע לתוצאה מאוד דומה תוך אחר צוהריים אחד. התוצאות אמנם זמניות, אבל יחסית למחיר שנשלם מבחינה כספית, נפשית ופיזית, אין פלא שהנהירה לטיפולים הזו היא כל כך גדולה. אלו כמה מהחומרים הנמצאים בשימוש הנפוץ ביותר להזרקת מילוי קמטים.

  רדיאס למילוי צידי הפה

  זהו ללא ספק אחד מחומרי המילוי הפופולריים ביותר והשימוש בו רק הולך וגובר. הרדיאס (Radiesse), המכונה לעתים גם “רדיאנס”, הוא תרכובת קלציום הידרוקסיל אפטיט בעל מרקם סמיך. עם רדיאנס מילוי קמטים אמנם לא יחזיק לנצח, בדיוק כמו חומצה היאלורונית, אבל הוא מציע כמה יתרונות משמעותיים. המרקם שלו מאפשר לחומר למלא ביעילות חללים ונוח לעיצוב. היתרון המשמעותי ביותר של הרדיאס הוא שמדובר בחומר הנמצא באופן טבעי בגוף ולכן נטמע לרוב באופן יעיל.

  הזרקות שומן עצמי למילוי צידי הפה

  כחלק מתהליך קבלת ההחלטות שלך לחומר המילוי שישמש למילוי קמטים שומן עצמי הוא ללא ספק אחת מהאפשרויות ששווה לבחון. זוהי הזדמנות למנף שני טיפולים בתהליך אחד. לאחר שאיבת שומן מגופך, ניתן לעבד אותו על מנת להתאימו להזרקה באזור הפנים ולהשתמש בו כחומר מילוי מרקמה טבעית שהתפתחה בגופך.

  חומצה היאלורונית מילוי בצידי הפה

  כשזה מגיע למילוי קמטים חומצה היאלורונית היא ללא ספק הכוכבת הראשית. היא משמשת למילוי קמטים במצח, בעיניים ולמגוון טיפולי פיסול פנים ואנטי אייג’ינג נוספים. היכולת הפנומנלית של החומצה לספוח לחות ולשמר אותה היטב והעובדה שמדובר בחומר הנמצא באופן טבעי ברקמות החיבור שלנו, הופכת אותה לחומר המילוי המועדף על מטפלים רבים.

  הזרקת בוטוקס

  במקרים מסוימים, ייתכן מאוד שנוכל להשיג תוצאות איכותיות יותר דווקא מטיפולי הבוטוקס. על אף שרבים נוטים בטעות לכנות אותו “חומר מילוי”, הבוטוקס כלל לא עובד כלל על אותו עיקרון. הבולטוליניום טוקסין הוא רעלן שבכמויות מדודות מאפשר למנוע כיווצים בשרירי הפנים. כתוצאה מכך, ניתן להחליק מראה קמטים ולמנוע מראה נפול וזעוף. כשזווית הפה צונחת עקב כיווצים בשרירי הלסת התחתונה או באזור השפה, טיפולים בבוטוקס יכולים להיות הבחירה המתאימה יותר

  מה מצפה לנו בטיפולי מילוי קמטים באזור הפה?

  היתרון המשמעותי ביותר של טיפולי המילוי, הוא שהתהליך פשוט וידידותי. ברוב המקרים, נוכל לעבור טיפולי מילוי קמטים בפנים תוך זמן קצר ובאותו היום לחזור לפעילות מלאה. לקראת הטיפול, נגיע פגישץ ייעוץ עם הרופא המטפל כדי לתאם ציפיות ולאפשר לרופא להתאים את הטיפול הנכון ביותר. הרופא יעבור על התיק הרפואי שלך ועל היסטוריית הטיפולים כדי לבחון סיכונים אפשריים. לאחר מכן, הוא יציג בפניך את כל החומרים להזרקת מילוי קמטים שעומדים לרשותך, על היתרונות והחסרונות שלהם ויסייע לך לקבל את הבחירה המתאימה ביותר לצרכים הטיפוליים שלך.

  תהליך מילוי קמטים באזור הפה

  הטיפול נעשה במסגרת אמבולטורית בקליניקת הרופא. ראשית, יבוצע ניקוי באזור וניתן יהיה להסתייע בקרם מאלחש כדי לטשטש את דקירת המחט. הרופא יתחיל בסדרת הזרקות של חומר המילוי באזור הדורשים טיפול ויעצב בידיו את החומר כדי להגיע לתוצאה הרצויה.

  בעוד שזה מהלך הטיפול עם רוב החומרים למילוי קמטים שומן עצמי עשוי להפוך את התהליך למורכב יותר. ברוב המקרים, תידרש הרדמה מלאה לביצוע השאיבה ולכן גם סביר להניח שיידרש אשפוז.

  טיפ היועצת

  ייתכן מאוד שהביטוח המשלים שלך כולל טיפולי אסתטיקה. שווה לבחון זאת מראש כדי ליהנות ממחיר משתלם ולמצות את המיטב מהפוליסה שלך. כל עוד הרופאים והמרכזים שכלולים בתוכנית שלך מקובלים עליך, זו יכולה להיות דרך מעולה לצמצם עלויות.

  האם יש למילוי קמטים בצידי הפה תופעות לוואי?

  כמו ברוב הטיפולים האסתטיים, גם כשזה מגיע לטיפול מילוי קמטים בצידי הפה תופעות לוואי הן בלתי נמנעות. ברוב המקרים, זה יסתכם בנפיחות ושטפי דם. לעתים עשוי להיות אובדן תחושה זמני, בעיקר בטיפולי הבוטוקס. חשוב לעקוב אחר התופעות הללו ולוודא שהמצב משתפר. אם אין הטבה, יש לפנות לרופא המטפל.

  לכמה זמן ניהנה מתוצאות מילוי קמטים באזור הפה?

  ברוב המקרים, הטיפול יחזיק בין שלושה לתשעה חודשים. תמיד נוכל לאחר מכן לחדש את התוצאות. והחלק הכיפי ביותר? תקופת ההחלמה הקצרה תאפשר לנו לראות את התוצאות הסופיות במהירות ולהגיד שלום למראה הצעיר והחדש שלנו.

  לייעוץ ראשוני עם רופא מומלץ השאירו פרטים:

   נא להזין מספר טלפון תקין

   שאלות נפוצות

   כמה עולה מילוי קמטים בצידי הפה?

   למרבה המזל, טיפולי מילוי קמטים בצדי הפה אינם מאוד יקרים. מאחר ומדובר באזור קטן ומצומצם יחסית, סביר להניח שלא נזדקק למספר רב של מזרקים. עבור כל מזרק של חומר מילוי נשלם בין 2,000-4,500 ₪. עבור טיפולי בוטוקס, נשלם כ-1,100 ₪ בממוצע. על אף שזהו המחיר הממוצע ברוב הטיפולים למילוי קמטים שומן עצמי מביא אתו עלויות נוספות עקב התהליך המורכב ועשוי לעלות 10,000 ₪ ולעתים אפילו יותר.

   כמה זמן נמשכת ההחלמה ממילוי קמטים בצידי הפה?

   ברוב המקרים, תוך 24-48 שעות הנפיחות תחלוף וניתן יהיה לראות את התוצאות הסופיות.

   האם מילוי קמטים בצדי הפה כואב?

   לעתים עשויים להיות כאבים קלים ביממה הראשונה. אם ניעזר במשחת אלחוש, התהליך עצמו לא יכאב כלל.

   מי מורשה לבצע מילוי קמטים בצדי הפה?

   את כל הטיפולים למילוי קמטים בפנים יש לעשות אך ורק עם רופא מנוסה ומיומן בתחום.

   מאיזה גיל מומלץ לעשות מילוי קמטים בפנים?

   לרוב, לא מומלץ לעבור טיפולי מילוי לפני גיל 45.

   רופאים מומלצים למילוי קמטים בצידי הפה

   הרופאים המוצעים להליך זה נבחרו בקפדנות על פי סטנדרטים גבוהים המאפשרים לך לסמוך על הרופא.

   רופא מומלץ למילוי קמטים בצידי הפה ד
   טיפולים אסתטיים
   הברזל 11, תל אביב
   1 לפרטים
   רופא מומלץ למילוי קמטים בצידי הפה ד
   טיפולים אסתטיים
   הברזל 11, תל אביב
   2 לפרטים
   רופא מומלץ למילוי קמטים בצידי הפה ד
   ניתוחים פלסטיים, טיפולים אסתטיים
   הנחושת 3, תל אביב
   3 לפרטים
   רופא מומלץ למילוי קמטים בצידי הפה ד
   טיפולים אסתטיים
   מנופים, הרצליה
   4 לפרטים
   רופא מומלץ למילוי קמטים בצידי הפה ד
   טיפולים אסתטיים
   מידטאון, תל אביב
   5 לפרטים
   לכל הרופאים
   התמונה שהעלית גדולה מדי
   חיפוש רופאים
   נסו איות שונה, לא נמצאו תוצאות עבור החיפוש
   נסו איות שונה, לא נמצאו תוצאות עבור החיפוש
   הודעה נשלחה בהצלחה
   פנייתך נשלחה בהצלחה