חיפוש
הצרת היקפים

אנשים רבים סובלים מצלוליט ומשומן עיקש שמסרב לרדת, באזורים כמו הירכיים, הבטן התחתונה, הסנטר, המותניים, הזרועות ועוד. אחת מהדרכים לטפל בבעיה היא הצרת היקפים שמטרתה הפחתת מצבורי שומן נקודתיים, שלא ניתן להוריד בעזרת דיאטה וספורט. מהן השיטות להצרת היקפים, למי זה מתאים, ומתי רואים תוצאות? היועצת עונה לכם על כל השאלות.

הצרת היקפים – איך מתחילים?

שלב ראשון – פגישת ייעוץ!

השלב הראשון והחשוב ביותר הינו השלב המקדים, בו תיפגשו עם איש המקצוע איתו בחרתם לעבור את ההליך. חשוב שתבררו איתו את מידת ההתאמה שלכם לפרוצדורה, ומהי התוצאה הרצויה עבורכם. במהלך הפגישה, ניתן לבחור את אזורי הטיפול, כאשר ניתן לטפל בכמה אזורים יחד.
בנוסף, לפני שמתחילים בטיפול, כדאי לוודא עם הרופא שלכם שאיכות העור והמצב הבריאותי שלכם, אכן מתאימים להליך מסוג זה.

טיפ היועצת

לפני ביצוע טיפולים אסתטיים צריך לעשות שיעורי בית כמו שצריך – בדקו היטב מי איש המקצוע, מה הניסיון שלו, באיזה ציוד הוא עומד להשתמש, והיכן מתבצע הטיפול. זכרו שמדובר בגוף שלכם ובבריאות שלכם, ומגיע לכם את הטוב ביותר.

אילו שיטות קיימות להצרת היקפים?

בעשורים האחרונים התפתחו טכניקות שונות בניסיון לייעל את תהליך הצרת ההיקפים, ולהפחית את הכאבים המלווים את התהליך. ישנו מגוון רחב של שיטות לביצוע הצרת היקפים, או באמצעות ניתוחים, או בטכנולוגיות מתקדמות שאינן כוללות התערבות כירורגית.
השיטות הנפוצות ביותר הן:

שאיבת שומן

פרוצדורה המתבצעת על ידי רופא מנתח וכוללת הרדמה. בשיטה זו מבצעים חתכים קטנים, שדרכם מחדירים אל תוך הגוף צינורית המחוברת למשאבה, ששואבת את השומן אל תוך בקבוקי שאיבה. חשוב לציין שזהו הליך ניתוחי, הדורש התאוששות והחלמה.

שאיבת שומן בלייזר

שאיבת שומן בלייזר, הינה למעשה שילוב של המסת שומן בלייזר עם שאיבת שומן – בתהליך אחד. חומו של הלייזר מסייע בפירוק השומן במהלך השאיבה, ומזרז את ייצור הקולגן למיצוק ומתיחת העור באזור השאיבה. מגבלת השאיבה היא עד 5 ליטר שומן, שאינו חוזר למקומו. התוצאה תישמר לאורך זמן, כל עוד לא תהיה עליה משמעותית במשקל. מומלץ לשלב הליך זה עם ניתוח מתיחת בטן הנשמר לאורך שנים.

החדרת סיב אופטי בלייזר

שיטה זו היא שדרוג של המסת שומן בלייזר, ומשולבת גם היא עם ניתוח שאיבת שומן. הפרוצדורה מבוצעת על ידי החדרת סיב אופטי זעיר בתוך צינורית השאיבה, שמוחדרת אל מתחת לעור. הסיב מעביר אנרגיית לייזר מיוחדת הגורמת להתכווצות תת העור. כך מושגת בו זמנית גם שאיבה (אותה ניתן לעשות ללא אנרגיית הלייזר), וגם הידוק של העור, באופן שמקטין משמעותית את עודפי העור שהיו נשארים בשאיבות בעבר. טכנולוגיה זו מתאימה לאזורים שונים בגוף כמו הבטן, הירכיים הפנימיות וצדי הגב.  

ליפו לייזר להמסת שומן – "ליפולייט"

הליפולייט מתאפיין בסוג מיוחד של לייזר, הממיס את השומן הלא רצוי בגוף בדיוק מרבי. השימוש במכשיר מאפשר פיסול של השומן שהצטבר מתחת לעור, תוך שימוש בהמסת השומן ומיצוק העור. התוצאה שמתקבלת היא עור הדוק וצמוד לשומן, ומראה אחיד וחטוב. המסת שומן זו נחשבת לאחת השיטות המתקדמות ביותר בעולם, המאופיינת במינימום פולשנות ובמקסימום תוצאות – בייחוד באזורים בעיתיים כמו צוואר, סנטר כפול, ירכיים פנימיות וחיצוניות, בטן, ישבן ועוד.

המסת שומן בגלי רדיו – "בודי טייט"

בשיטה זו ממיסים את תאי השומן באמצעות אנרגיית גלי רדיו. האנרגיה מייצרת חום מבוקר הממיס את עודפי השומן. לאחר שהשומן מומס, שואבים אותו אל מחוץ לגוף. בשיטה זו עלולים להיפגע סיבי רקמות החיבור, הקולגן והאלסטין. כמו כן, התהליך מסייע בכיווץ ומיצוק של העור. בפעולה אחת ניתן להמיס ולשאוב עד 5 ליטרים של שומן. השיטה מתאימה לטיפול במצבורי שומן ממוקדים כמו בטן, ירכיים, צוואר, סנטר כפול, זרועות וגב.
ביחס לשאיבת שומן קלאסית, פעולה זו הינה חד-פעמית וההחלמה מהירה וקלה. המסת שומן בגלי רדיו מתבצעת תחת הרדמה מקומית בחדר ניתוח, ונמשכת עד חצי שעה באזור קטן, וכשעה וחצי לאזור גדול בגוף. לאחר התהליך, חשוב להקפיד על חבישה אלסטית למשך מספר ימים.

גלי רדיו חיצוניים

בטיפול זה נעשה שימוש במכשיר משולב למיצוק העור והצרת היקפים, המבוסס על גלי רדיו חיצוניים. מיצוק הגוף מתבצע באופן בלתי פולשני כלל – גלי הרדיו פוגעים בשומן הקרוב ביותר לעור וגורמים לו להתפרק. בנוסף, הטיפול מעודד את מערכות הצמיחה הטבעיות של הגוף, ליצור שיפור של הצלוליט ורפיון העור בצורה אפקטיבית. במכשור זה קיים פטנט המגרה את סיבי הקולגן והאלסטין הקיימים, וכך גורם להתעוררות הפיברובלסטים לייצור מוגבר של קולגן – מה שמעניק מראה עור מוצק ואלסטי יותר. הפעולה פשוטה ולוקחת כחצי שעה, וחסרונה בכך שהתוצאה מחזיקה מעמד חודשים ספורים בלבד, ונדרשים טיפולי תחזוקה.

הקפאת תאי שומן בקור – "קולטק"

מכשיר ה"קולטק" הוא מכשיר להקפאת שומן המונע טיפול פולשני. מדובר על טיפול שאורך כשעה, והחזרה לשגרה אחריו היא מידית. הטיפול מתבסס על פגיעה ברקמות השומן ותאי השומן, על ידי שינוי טמפרטורה היוצרת נזק בהמשך לפירוק התאים. פינוי שרידי תאי השומן המפורקים, נעשה בתהליך ביולוגי טבעי על ידי מערכת הלימפה. המכשיר הפועל בקירור מבוקר משולב בוואקום, מאפשר ירידה בעובי שכבת השומן התת-עורי בכ-25%. שיטת ה"קולטק" מיועדת לטיפול באזורים עם מצבורי שומן תת-עורי, כמו בטן, מותניים, ירכיים, גב עליון ותחתון. הטיפול אורך כשעה ובמהלכו מתבצע קירור הדרגתי של האזור הנבחר, ושכבת השומן המצויה תחת העור מתפרקת. לאחר מכן, היא מופרשת החוצה מהגוף בתהליך טבעי של מערכות הלימפה והדם, בתוך כ-3 חודשים

המסת שומן בזריקה ממיסת שומן

זריקת המסת שומן כוללת חומרים שפוגעים בתאי השומן ומפרקים אותם. הטיפול מתאפיין במספר זריקות קטנות במקומות הנבחרים. בעבר, שימשה לטיפולים באנשים הסובלים מתסחיפי שומן, וכיום משמשת לטיפול באנשים שיש להם מצבורי שומן כבדים. חשוב לציין שהטיפול של המסת שומן באמצעות זריקה, אינו טיפול שמתאים לכל אדם וישנן הגבלות בריאותיות רבות.

טיפול LPG להצרת היקפים וצלוליט

טיפול LPG נחשב כטיפול משלים, המטפל בעיקר בצלוליט. שיטת ה-LPG מפעילה שילוב של מסאג' ופעולת יניקה, ומטרתה למתוח את העור במקומות הבעייתיים בצורה לא פולשנית.

טיפ היועצת

הצרת היקפים אינה מחליפה דיאטה! כדי לשמור על התוצאות של הצרת ההיקפים, יש לנהל אורח חיים בריא הכולל תזונה מאוזנת ופעילות גופנית.

כמה עולה טיפול הצרת היקפים?

מכיוון שטווח המחירים הוא רחב, כל טיפול הוא בעל פרמטרים שונים, הכנו לך טבלה מוערכת בה יש פירוט של המחירים:

שאלות ותשובות – הצרת היקפים

הצרת היקפים – למי זה מתאים?

לנשים וגברים מעל גיל 18, אשר סיימו את התפתחותם המינית, ורוצים לטפל בשומן עיקש שאינו יורד בעזרת דיאטה וספורט. הטיפול מתאים לשומן במותניים, ירכיים, זרועות, בטן, גב וישבן.

למי לא תתאים הצרת היקפים?

הצרת היקפים בהמסת שומן אינה מיועדת לאנשים שסובלים מעודף משקל גדול, וזקוקים לדיאטה רפואית ושינוי באורח החיים.

טווח מחירים

 

 

תמונות לפני ואחרי של הצרת היקפים

הצרת היקפים לפני לפני
הצרת היקפים אחרי אחרי
הצרת ההיקפים מתבצעת במכשיר היחיד המשלב 4 טכנולוגיות: חום, גלי רדיו, גלי אינפרא אדום ועיסוי העור.
התמונה שהעלית גדולה מדי
חיפוש רופאים
נסו איות שונה, לא נמצאו תוצאות עבור החיפוש
נסו איות שונה, לא נמצאו תוצאות עבור החיפוש
הודעה נשלחה בהצלחה